عمومیبرترین های کسب و کار

چگونه تعمیرات لپ تاپ را اصولی یاد بگیریم؟

امروزه با توجه به افزایش قیمت کالاهایی مثل لپ‌تاپ و کامپیوتر در ایران، یادگیری مهارتهایی در مورد خدمات لپ‌تاپ‌های کارکرده و تعمیرات این وسیله می‌تواند راهی برای ورود به یک کسب‌وکار جدید باشد. اما اگر فکر می‌کنید هر آموزشی در این زمینه به صورت رایگان در اینترنت موجود است و می‌توانید از این طریق تعمیرات لپ‌تاپ را آموزش ببینید، باید بگوئیم سخت در اشتباهید. اگر در فکر ورود به بازارکار تعمیرات لپ‌تاپ هستید، باید در قدم اول به این فکر کنیم که چگونه تعمیرات لپ تاپ را اصولی یاد بگیریم؟

یادگیری اصولی تعمیرات لپ تاپ

راه‌های بسیاری برای یادگیری آموزش تعمیرات لپ‌تاپ وجود دارد که می‌تواند تماشای فیلم آموزش تعمیر لپ تاپ باشد یا آموزش تعمیر لپ تاپ pdf که هر کدام از این‌ها می‌تواند موثر باشد. اما آنچه در این میان اهمیت دارد استفاده از یک منبع جامع و کامل است که توسط افرادی دارای تجربه در این کار تهیه شده‌باشد. یکی از بهترین منابع برای یادگیری اصولی تعمیرات لپ‌تاپ استفاده از فیلم‌های دوره آموزش تعمیرات لپ‌تاپ با طعم لیمو است که حتما نام آن را شنیده‌اید.

دوره تخصصی تعمیرات لپ تاپ

اهمیت یادگیری تعمیرات تخصصی لپ تاپ برای شروع یک حرفه جدید

اگر در اطراف خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که لپ‌تاپ به یکی از کالاهایی تبدیل شده‌است که حداقل در هر خانواده یک نفر برای استفاده شخصی خود آن را خریداری کرده‌است. از آنجا که قیمت این وسیله در سال‌های اخیر افزایش زیادی داشته‌است، به یکی از وسایل گرانبها تبدیل شده‌است که در صورت خراب‌شدن، تعمیر اصولی آن توسط افرادی مطمئن برای دارنده لپ‌تاپ بسیار مهم است. برای اینکه یک تعمیرکار حرفه ای لپ‌تاپ باشید باید بتوانید در کنار سرویس‌های ساده نرم‌افزاری لپ‌تاپ، تعمیرات تخصصی و یافتن ایرادات مدارهای مختلف بردهای این وسیله و کار با دستگاه‌های تخصصی عیب‌یابی لپ‌تاپ را آموزش ببینید.

دوره تعمیرات مادربرد لپتاپ

یادگیری اصولی تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو

در بهترین آموزشگاه دوره های فنی در ایران آموزش تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو، در قالب یک بسته آموزش آنلاین تعمیرات لپ‌تاپ برای شما تهیه شده‌است تا هر آموزشی که برای تعمیرات تخصصی لپ‌تاپ به آن احتیاج دارید را از صفر تا صد در اختیار داشته باشید. شما در هر نقطه‌ای از کشور که حضور داشته‌باشید با استفاده از بسته آموزش تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو از شرکت در کلاس‌های حضوری پرهزینه بی‌نیاز خواهید شد، زیرا می‌توانید حضور در کلاس خصوصی آنلاین را همراه با برگزاری جلسات لایو رفع اشکال با مدرس دوره، تجربه کنید.

بسته آموزش تعمیرات لپ تاپ

علاوه بر مزایایی که در گفته‌های پیشین در خصوص دوره آنلاین آموزش تعمیرات لپتاپ با طعم لیمو به آن اشاره شد، یادگیری تعمیرات تخصصی کامپیوتر، کنسول‌های بازی و آموزش آنلاین تعمیرات ماینر ارزهای دیجیتال را نیز اضافه کنید. با توجه به تمام ویژگی‌های منحصربه‌فرد این آموزش‌ها برای یادگیری اصولی تعمیرات لپ‌تاپ، بهترین انتخاب در اختیار شماست.

دوره تعمیرات فنی حرفه ای لپ تاپ

مهارت‌هایی که پس از پایان دوره تخصصی آموزش تعمیرات لپ تاپ کسب می‌کنید.

  1. یادگیری تمام مطالب الکترونیک در مورد لپ تاپ و کامپیوتر، آشنایی با تمام قطعات الکترونیک موجود در آن‌ها و آموزش تست و پلاک خوانی این قطعات از جمله آموزش‌های اولیه در این دوره‌ها هستند.
  2. آشنایی با مدارات و بلوک‌های برد لپ‌تاپ و کامپیوتر که شامل بخش های تغذیه، ورودی و خروجی و بخش‌های فرمان هستند، همچنین آشنایی با تمام ایرادات و عیب‌هایی که ممکن است این بخش‌ها با آن درگیر شوند و روش‌های یافتن علت این ایرادات و رفع اصولی آن‌ها را خواهید آموخت.
  3. یکی از بخش‌هایی که در لپ تاپ و کامپیوتر ممکن است دچار مشکل شود دی‌وی‌دی رایترها و پورت‌های مختلف دستگاه است. در آموزش اصولی تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو می‌توانید تعمیر این بخش‌ها را به راحتی انجام دهید.
  4. روش‌ها و تست‌هایی به شما آموزش داده‌می‌شود تا سایر ایرادات و عیب‌های اتفاق‌افتاده در لپ‌تاپ و کامپیوتر را به راحتی تشخیص دهید و با پیداکردن علت، آن‌ها را رفع کنید.
  5. روش کار با دستگاه لحیم، هویه و هیتر باد گرم از جمله آموزش‌هایی است که برای تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به آن نیاز دارید. با یادگیری روش کار این ابزار می‌توانید به آسانی و با تسلط کامل قطعاتی که لازم است بر روی برد مونتاژ کنید.
  6. در انتهای دوره می‌توانید هر نوع لپ تاپ یا کامپیوتر از کار افتاده، خاموش و خراب را تعمیر کنید تا مجددا قابل استفاده شوند.
  7. بازکردن و بستن اصولی و درست لپ تاپ و تعویض قطعاتی که آسیب دیده‌اند و دیگر قابل تعمیر نیستند را خواهید آموخت. این قطعات می‌توانند LCD و LEDلپ تاپ باشد که در اثر افتادن یا ضربه، شکسته‌اند و نیاز به تعویض دارند.
  8. تعمیرات تخصصی سایر قطعات لپ تاپ و کامپیوتر مانند برد تغذیه، مادربرد و هر قطعه دیگری، با گذراندن این دوره اموزش انلاین تعمیرات مادربرد لپ تاپ با طعم لیمو از دست شما برمی‌آید و به یک تعمیرکار حرفه‌ای لپ تاپ و کامپیوتر تبدیل خواهید شد.

مرکز آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ

مزایای آموزش تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو

همانطور که گفتیم آموزشگاه پل با برگزاری دوره‌های غیرحضوری خود در بسته های اموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو امکان استفاده تمام جوانان جویای کار در سرتاسر ایران را فراهم کرده‌است. از دیگر مزایای این دوره آموزش آنلاین می‌توان تدریس توسط استاد زمان پور با 15 سال سابقه در تعمیرات و آموزش این مهارت به فن‌آموزان را نام برد. بیان شیوای این استاد تجربه‌ای دلنشین و سودمند را با یادگیری یک مهارت جدید برای شما ایجاد خواهد کرد. علاوه بر اینکه شما پس از اتمام تماشای آموزش می‌توانید تمام سوالات خود در مورد آن جلسه درس را با برگزاری جلسه لایو با استاد خود در میان بگذارید.

با تهیه بسته آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ شما صاحب یک پنل کابری خواهید شد که به مدت 2 سال می‌توانید تمام آموزش‌های جدید در این زمینه را به صورت رایگان دریافت کنید. بهترین کیفیت تصویربرداری و ارائه مدرک بین‌المللی برای حضور در بازارکار داخلی و خارجی از دیگر مزایای این بسته آموزش آنلاین با طعم لیمو است.

سخن آخر

 اگر در فکر شروع یک کسب‌وکار و یادگیری یک مهارت جدید هستید، یکی از مهارت‌هایی که این روزها از بازارکار خوبی برخوردار است، تعمیرات لپ تاپ است. اما آنچه در یادگیری این مهارت مهم است این است که بدانیم چگونه تعمیرات لپ تاپ را اصولی یاد بگیریم؟ بهترین راه برای یادگیری اصولی مهارت‌های این چنین، استفاده از مدرس با تجربه در این زمینه است. ما به شما مجتمع آموزش آنلاین پل را پیشنهاد می‌کنیم. این موسسه فعالیت خود را از سال 1383 با هدف تربیت نیروی ماهر برای ورود به بازارکار و اشتغال آغاز کرده‌است و دوره‌های متنوعی مانند دوره‌های آموزش انجام تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر، تعمیرات موبایل و دوربین‌های مداربسته را برگزار کرده‌است.

موسسه فنی پل همچنین اقدام به برگزاری آنلاین این دوره‌ها در قالب بسته ‌آموزشی تعمیرات موبایل با طعم لیمو، برای استفاده جوانان جویای کار در سرتاسر کشور کرده‌است. در صورتی که هر گونه سوالی در خصوص شرکت در این دوره‌ها دارید، می‌توانید از طریق واتساپ با مشاوران این دوره‌ها در مؤسسه فنی پل ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.