برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

معرفی قرص و آمپول های گلوتاتیون موجود در بازار

این روزها  محصولات متنوعی در زمینه روشن کردن پوست و از بین بردن لک های پوستی نام برده می شوند. می توان گفت از موثرترین محصولاتی که در این زمینه مفید واقع می شوند، قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون است. ایران گلوتاتیون در این مقاله تلاش می کند تا شرحی از ویژگی‌ها و عملکرد قرص و آمپول گلوتاتیون ارائه کند. اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید، می توانید برای استفاده کردن از این محصول تصمیم گیری نمایید. عملکرد قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون به گونه ای است که افراد با تیرگی پوست و یا وجود لک بر روی پوست می توانند از این مکمل استفاده کنند. همچنین استفاده از قرص گلوتاتیون می تواند به بهبود کبد چرب نیز کمک کند.

ایران گلوتاتیون در ادامه مقاله به بررسی این مکمل بر روی بدن ها و مکانیسم های مختلف نیز خواهد پرداخت. برای خرید بهرین برند قرص و آمپول گلوتاتیون با ما همراه باشید. اگر تا پایان مقاله ابهام یا سوالی در خصوص مصرف این مکمل برای شما باقی مانده بود، می توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.

آمپول گلوتاتیون برای چیست | آمپول گلوتاتیون دیجی کالا | آمپول گلوتاتیون قیمت
آمپول گلوتاتیون

گلوتاتیون چیست؟

قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون ترکیبی از اسید آمینه سیستئین، اسید گلوتامیک و گلسین می باشد. این ترکیب را به دلیل وجود این سه اسید آمینه اصلی، تری پپتید می نامند. این ترکیب دارای شکل فضایی خاص و مخصوص به خود است. این تری پپتید در آب حل می شود به همین دلیل به شکل قرص و آمپول در بازار قابل مشاهده است. در مقالات علمی دیگر این ماده را به عنوان آنتی اکسیدان می شناسند. این نمونه از مولکول ها سبب می شوند تا قدرت طبیعی سلول های تشکیل دهنده اندام های بدن، افزایش یابند.

این ماده موجود در قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون سبب زیباسازی پوست و درخشندگی آن خواهد شد. با افزایش سن و عدم کلاژن سازی و موارد دیگر مانند آلودگی محیطی و …. پوست رفته رفته زیبایی، شفافی و صاف بودن خود را از دست خواهد داد. همچنین وجود آنتی اکسیدان ها در بدن هر فرد از ابتلا به انواع سرطان ها جلوگیری می کند و تاثیر بسزایی در سفید کنندگی پوست دارد.

ماهیت شیمیایی گلوتاتیون، ماده اصلی قرص گلوتاتیون

قرص گلوتاتیون که تشکیل شده از سه آمینو اسید اصلی و اساسی است توسط پیوند هیدروژنی به یکدیگر اتصال یافته اند. فرمول مولکولی C10H17N3O6S1 متعلق به قرص ها و آمپول گلوتاتیون می باشد. این ماده برای شکستن و جذب شدن به آب نیازمند است. همچنین پیوند های هیدروژنی بسیار زیاد گلوتاتیون سبب می شود تا رادیکال های آزاد بسیاری و همچنین پراکسید های مختلفی که به عنوان ترکیبات سمی شناخته میشوند را بدین طریق دفع نمایند. ماهیت شیمیایی قرص گلوتاتیون  و آمپول گلوتاتیون سبب مکانیسم اثر مثبت این ماده خواهد بود.

آمپول گلوتاتیون برای چیست | آمپول گلوتاتیون دیجی کالا | آمپول گلوتاتیون قیمت
مکانیسم اثر قرص گلوتاتیون

وظیفه و مکانیسم اثر قرص گلوتاتیون

بدن انسان همواره به آمینو اسید ها برای دفع رادیکال های آزاد نیازمند است. به همین دلیل افراد بسیار زیادی برای دفع این نمونه مواد سمی موجود در طبیعت، از انواع مکمل های غذایی مانند قرص گلوتاتیون و … استفاده می کنند. این نمونه از قرص ها بعد از مصرف وارده معده خواهد شد، بعد از تجزیه شدن این مواد در معده وارد کبد خواهند شد، در مسیر کبد کلیه رادیکال های آزاد موجود را به طور نسبی جمع آوری خواهد کرد و سپس از طریق ادرار این موارد را دفع خواهد نمود. به دلیل خاصیت حلالیت در آب این ماده می توانیم توجیه دفع از طریق ادرار را واقع بینانه عنوان کنیم. دفع این مواد سبب زیبایی و شفافیت پوست شما خواهد شد و سم زدایی بدن شما را به همراه خواهند داشت. این مواد به بازسازی سلول های بدن به ویژه سلول های پوستی کمک می کند.

قرص و آمپول گلوتاتیون سبب مهار شدن آنزیم تیروزیناز خواهد شد که این آنزیم سبب تغییر رنگ دانه های تیره دوست به رنگ روشن را امکان پذیر خواهد کرد. از طرفی می توانید در کنار این محصول از قرص های ویتامین c نیز استفاده کنید. این ویتامین، تاثیر قرص گلوتاتیون را افزایش می دهد.

انواع گلوتاتیون های موجود در بازار و دارای مجوز

شما زمانی که برای خرید گلوتاتیون اقدام می کنید، قطعا از دوستان و آشنایان خود که برای خرید اقدام کرده اند نیز پرس و جو خواهید کرد. از انواع گلوتاتیون های موجود که می توانید از آن استفاده نمایید، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • قرص گلوتاتیون به صورت کپسول
  • کرم گلوتاتیون
  • صابون گلوتاتیون
  • مکمل های غذایی گلوتاتیون
  • آمپول گلوتاتیون

برای مصرف هر نمونه از این ماده بهتر است ابتدا اطلاعاتی کافی را کسب نمایید و بعد از بررسی های لازم برای خرید نهایی اقدام نمایید. از مهمترین و پر تاثیر ترین کالاهای مورد استفاده می توانیم به نمونه قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون اشاره نماییم.

آمپول گلوتاتیون برای چیست | آمپول گلوتاتیون دیجی کالا | آمپول گلوتاتیون قیمت
سفیدی دائمی پوست با گلوتاتیون

مهمترین و اصلی ترین کاربرد قرص گلوتاتیون

بسیاری از افراد امروزه از تیرگی پوست خود، بسیاری دیگر از عدم زیبایی پوست خود و … رنج میبرند. به همین دلیل افراد به پزشک مراجعه می کنند و درخواست دارو دارند، این در حالی است هر فرد می تواند با توجه به نیاز خود و برای شفاف و زیبا نمودن پوست خود از مکمل های غذایی مانند قرص گلوتاتیون استفاده نماید.

یکی از اصلی ترین و مهمترین کاربرد های این قرص ها و آمپول گلوتاتیون و … تولید رنگدانه های سفید در پوست و شفاف نمودن پوست می باشد. گلوتاتیون موجود در این قرص ها و آمپول ها سبب غیر فعال شدن رنگدانه های تیره پوست خواهد شد و تا میزان زیادی سفیدی را در پوست فرد مصرف کننده به ارمغان می آورد. همچنین در بسیاری از موارد که شاهد لکه های موجود در پوست به دلیل تابش آفتاب و یا بارداری بودیم نیز با استفاده این کالا و محصول یعنی قرص گلوتاتیون رفع شده است.

آمپول یا قرص گلوتاتیون، کدام یک تاثیر بیشتری دارند؟

همانطور که عنوان نمودیم، موارد مختلفی با این اسید آمینه ها را می توانیم در بازار مشاهده کنیم. یکی از نمونه های موجود قرص و دیگری آمپول گلوتاتیون است. این دو نمونه معمولا در کنار کرم و صابون و … بیشتر از دیگری مصرف می شوند. دلیل این مورد هم جذب بهتر و تاثیر بیشتر این آنتی اکسیدان است. اما در بسیاری از موارد اختلاف نظری میان استفاده کنندگان به چشم میخورد. بسیاری بر این باورند که نمونه آمپول از نمونه قرص تاثیر بیشتری دارد.

این در حالی است که بسیاری دیگر بر این باور نیستند و تاثیر قرص را بیشتر از آمپول میدانند. در این زمینه باید به دنبال پاسخ مناسب در بدن خود باشید. بعضی از افراد به قرص حساسیت دارند و مکانیسم اثر آن بر روی بدن آن ها تاثیر آنچنانی را نخواهد داشت. در زمینه ترکیبات هیچ یک از محصولات با دیگری تفاوتی را شامل نمی شوند.

خرید قرص و آمپول گلوتاتیون از مجموعه ایران گلوتاتیون

در طی این مقاله ویژگی ها و نحوه عملکرد قرص گلوتاتیون و آمپول گلوتاتیون را بررسی کردیم. اگر با مطالعه این مقاله برای استفاده از این مکمل تصمیم گیری کرده اید، کافی است با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. اگر هنوز سوال و یا ابهامی در خصوص استفاده و خرید قرص گلوتاتیون و خرید آمپول گلوتاتیون نیز می توانید با شماره ما در تماس باشید و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.

 در آخر پیشنهاد ایران گلوتاتیون به شما عزیزان این است که این مکمل را منبعی مورد اطمینان تهیه کنید و به نکاتی که ذکر می شود نیز توجه نمایید.

تاریخ انقضای این محصول و استریل بودن و پلمپ بودن محصولات گلوتاتیون توجه نمایید و محصول را طبق دستورالعمل موجود بر روی جعبه محصول استفاده نمایید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

خرید آمپول گلوتاتیون از مجموعه ایران گلوتاتیون