اقتصادی

ایجاد هسته‌های کسب‌وکاری یا فناور جهت حل نیازهای صنعتی در «کمپ کسب‌وکار یونش»

کمپ کسب و کار یونش با هدف توانمندسازی و شناسایی افراد و دانشجویان متخصص جهت راه‌اندازی هسته‌های کسب و کاری یا فناور جهت حل نیازهای صنعتی احصاءشده، توسط سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاد دانشگاهی علم و صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش سرخط نیوز، در این کمپ که دو ماه به طول خواهید انجامید، دانشجویان در دو فاز اجرایی، با شرکت در کارگاه‌هایی چون تفکر سیستمی، حل خلاق مسئله و ارزش‌آفرینی در کسب و کار، مدل کسب‌وکار و تجاری‌سازی، مدیریت پروژه استارتاپی، تیم‌سازی و انجام پروژه‌های کاربردی و عملیاتی، راهبری یک کسب‌وکار شبیه‌سازی شده، مهارت‌های اولیه و بنیادین کسب و کار را فرا خواهند گرفت.

به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علم و صنعت، تمامی دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی و مدیریت استان تهران، می‌توانند برای ثبت‌نام به مناسبت روز ملی صنعت، معدن و تجارت از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

در مجموعه جهاددانشگاهی سعی بر آن است که بر اساس توانمندی‌های افراد کارآفرینی، کسب‌وکارهایی با محوریت پروژه‌ها و طرح‌های صنعتی احصاءشده از بنگاه‌های تولیدی، شکل گیرد و تا زمان رسیدن به یک کسب‌وکار پایدار از آنان حمایت شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های ۷۷۲۲۹۴۳۴ – ۰۹۳۰۷۷۵۶۱۳۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.