برترین های کسب و کارعمومی

ایده های لاکچری تزیین میز کنسول جدید

میز کنسول از سری وسایل دکوراسیونی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته. این میز در گذشته تنها در خانه های اشرافی وجود داشت، اما امروزه در هر خانه ای دیده می شود؛ از این جهت تزیین میز کنسول بسیار اهمیت پیدا کرده است.

کمتر اتاق نشیمنی را می توان یافت که میز کنسول زیبایی در آن نباشد، که با تابلوهای هنری، آینه ها و یا لوازم دکوری زیبا و متنوع دیگری روی آن تزیین نشده باشد. اگر می خواهید میز کنسولی با تزیینات خاص و زیبا داشته باشید شما را به خواندن ادامه این مقاله دعوت می‌کنیم.

در این مقاله قصد داریم به سوال همیشگی روی کنسول چی بزاریم؟ پاسخ دهیم و هر آن چه باعث زیبایی چند برابری کنسول منزل شما می شود را خدمت شما عزیزان عنوان کنیم.

طرح میز کنسول باید به شکلی باشد که بتواند نظر مثبت همه را جلب کند. علاوه بر این باید دقت شود که میز کنسول منزل ما باید به نوعی انتخاب شود که همخوانی با مبل و دیگر وسایل داشته باشد. 1400 یکی از زیباترین میز کنسول های موجود است.

آینه کنسول مدرن یکی از وسایل دکوراتیو منزل است که بسیار کاربردی محسوب می‌شود

میز کنسول باید زیبا باشد. در این مورد هیچ شکی وجود ندارد، اما علاوه بر آن، باید به زیبایی تمام نیز تزیین شده باشد و این موضوع به اندازه زیبایی خود میز و حتی بیش از آن اهمیت دارد.

تزئین میز کنسول به سلیقه فرد بستگی دارد و نکته مثبت اینجاست که می توانید دکور میز کنسول را هرچند وقت یک بار تغییر داده و از تنوع چیدمان آن و خلاقیتتان لذت ببرید. از این جهت در این مقاله به معرفی 28 تزیین میز کنسول جدید و شیک سال 1400 می پردازیم تا بتوانید بهترین تزیین، متناسب با سلیقه خود و فضا و دکوراسیونتان را داشته باشید.

تزیین میز کنسول متناسب با شخصیت!

میز کنسول از معدود لوازم دکوراسیون منزل است که می تواند به سادگی و شکوه و زیبایی شخصیت شما را نشان دهد. استفاده از وسایل خاصی در تزئین میز کنسول نشان دهنده نوع نگاه و شخصیت شماست و هرچه میز کنسول خاص تر چیده شده باشد، حکایت از شخصیت خاص شما خواهد داشت.

 1. تزیین میز کنسول با کتاب

وسایل دکوری روی کنسول می تواند به گونه ای انتخاب شود که مفید هم باشد و بقیه بتوانند از ان استفاده کنند. یکی از تزیین هایی که می توان در این مورد داشت تزیین میز کنسول با کتاب است.

شاید خیلی ساده و دم دستی به نظر بیاید اما استفاده از کتاب همیشه برای تزئین میز کنسول جذاب است. وقتی از کتاب برای تزیین دکوراسیون میز کنسول استفاده می کنید، مهمان ها در می یابند که میزبانشان کتابخوان است.

 1. تزیین میز کنسول با قاب عکس

قاب عکس از محبوب ترین دکورهایی است که در میزهای کنسول از آن استفاده می شود. اگر خاطره باز هستید همیشه این ایده زیبا را در نظر داشته باشید. از قاب عکس هم می توان به صورت تکی و هم به تعداد زیاد در میز کنسول بهره برد. برای تزیین میز کنسول کوچک می توانید از عکس هایی به سایز های کوچکتر استفاده کنید.

خوشبختانه انواع مدل آینه کنسول بسیار زیاد است و می توان با هر سلیقه ای آن ها را خریداری کرد. برای انتخاب آینه می توانید قاب و مدل آن را با میز و مبل های منزل ست کنید.

 1. استفاده از آینه برای میز کنسول

آینه نیز از محبوب ترین وسایلی است که در میز کنسول به کار می رود. از یک آینه مدرن و زیبا برای میز کنسولتان استفاده کنید. می توانید آینه را بالای میز و به دیوار نصب کرده یا از آینه هایی استفاده کنید که روی میز قرار می گیرند. در کنار آینه نیز می توانید از اشیاء دیگری برای زیباتر کردن میز کنسول استفاده کنید. جهت کلیک کنید.

 1. استفاده از گل و گلدان

می توانید از گل های طبیعی و در گلدانهایی به صورت متقارن در میز کنسول استفاده کنید. استفاده از گل خانه شما را سرشار از روح زندگی می کند و وقتی نزدیک پنجره باشد و نور نیز بر آنها بتابد حس زندگی جاری در فضای خانه دوچندان می شود.

می توانید ضمن گذاشتن گلدان کوچکی روی میز، گلدان بزرگی در کنار میز هم بگذارید و زیبایی خاصی به دکور خود بدهید.

ایده های جذاب و شیک تزیین میز کنسول همراه با عکس

 1. تزئین میز کنسول با آثار هنری

روی آینه کنسول چی بزارم؟ آثار هنری همیشه چشم نوازند. می توانید با چیدن آثار هنری زیبا روی میز کنسول، جلوه ای باشکوه و مدرن به میز و دکوراسیون خانه بدهید.

در بین آثار هنری چه چیزی می تواند بهتر از یک نقاشی زیبا به میز کنسولتان جلوه دهد. می توانید نقاشی را بالای میز کنسول و روی دیوار نصب کنید و روی میز را هم با اشیاء دیگری تزیین کنید.

 1. میز کنسول به عنوان میز کار!

میز کنسول همزمان می تواند به زیباترین شکل ممکن با وسایل کار تزیین شده و میز کارتان باشد. همۀ آنچه برای کار نیاز دارید می تواند روی میز، به عنوان تزئینات دکوراسیون میز کنسول مورد استفاده قرار گیرد. از انواع ایران دکور دیدن فرمایید.

 1. دکوری از ظرفهای آنتیک

می توانید ظروف، گلدان ها یا اشیاء ارزشمند و گران قیمتتان را روی میز کنسول قرار دهید تا هم از دیدنشان لذت ببرید و هم از انها مراقبت کنید. مطمئنا مهمانانتان هم از دیدن آنها بسیار لذت خواهند برد. ظروف آنتیک می توانند انتخاب بسیار خوبی برای تزیین کنسول کلاسیک باشند. این ظرف ها علاوه بر نوستالژی بودن می توانند فضای بسیار زیبایی را به منزل هدیه کنند.

 1. آباژور

را فراموش نکنید. آباژور همیشه مدرن و چشمگیر است و در کنار هر شیء زینتی دیگری می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 1. ساعت

ساعت جزو جدایی ناپذیر ضروریات هر خانه ای است، اما با وجود می توانید در کنار دیگر چیزها، یک ساعت رومیزی زیبا را در روی میز کنسول خود داشته باشید. اگر کلکسیون ساعت دارید همه آنها را روی میز کنسول بچینید و از جلوۀ آن در دکوراسیون میز کنسول بیشترین بهره را ببرید. برای مشاهده انواع ساعت های دیواری می توانید به مقاله “” مراجعه نمایید.

 1. باکس های گل

وقتی گلی هدیه می گیرید اولین کاری که می کنید چیست؟ مسلما به دنبال جایی هستید که هدیه ارزشمندتان را آنجا بگذارید تا جلو چشم خودتان و دیگران باشد. چه جایی بهتر از میز کنسول؟ اگر گل های طبیعی داخل باکس های گل خشکید می توانید باکس ها را با گل های زیبای مصنوعی پر کنید. برای تزئین میز کنسول از باکس های گل غافل نباشید. از انواع ایران دکور دیدن کنید.

 1. مجسمه

و تندیس از دیگر اشیائی است که برای میز کنسول بسیار مناسب است. مجسمه ها از چشم نوازترین آثار هنری هستند که همیشه بیننده را میخکوب می کنند.

 1. شمعدان

شمعدان برای ما ایرانیان ارزش خاصی دارد و در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد. شمعدان همیشه وسیله ای لوکس است و می توانید هنگامی که مهمانهای خاصی دارید و فضا رسمی تر است با آن میز کنسولتان را پذیرای مهمانهای ویژه تان کنید. شمعدان روی میز کنسول می تواند بسیار لاکچری جلوه کند و میز کنسول منزل را به یک میز کنسول حرفه ای و خاصی تبدیل کند.

 1. ظرفهای زینتی

می توانید میز کنسولتان را با ظرفهای زینتی زیبا بیارایید. چیدن ظرفهای زینتی در میز کنسول از بهترین ایده هایی است که به شما امکان می دهد تا ظرفهای زینتی زیبایتان را در دیدرس قرار دهید.

 1. قرار دادن وسایل تزئینی به صورت قرینه

همیشه چیزهایی که روی میز کنسول قرار می دهیم مهم نیستند. این که چطور این وسایل را می چینیم نیز به همان اندازه اهمیت دارند. قرینه قرار دادن وسایل تزیینی زیبایی خاصی به میز کنسول می دهد، چرا که نظم خود سبب زیبایی است و به ذهن زیباپسند لذت بصری زیادی می دهد.

 1. عدم تقارن، ولی ایجاد تعادل و هماهنگی

 2. روشنایی

برای میز کنسولی که در راهرو قرار دارد بهترین ایده است. بدین طریق هم می توانید راهرو را روشن کنید و هم نظر مهمانان را به میز کنسولتان جلب کنید.

 1. تزئینات دست ساز

از اشیاء ساخته دست خودتان استفاده کنید. برای تزیین کنسول می توانید چیزی که خودتان درست کرده اید استفاده کنید. کار دست شما می تواند بسیار خارق العاده باشد و از وسایل آماده ای که در قالب تزیینی فروخته می شوند بسیار زیباتر باشد.

 1. یک شیء کانونی داشته باشید.

نقطه کانونی می تواند یک آینه، گلدان، قاب عکس یا هر شیء دیگری باشد. حتما نباید یک وسیله خیلی خاص باشد. چیزی نقطه عطف است که بتوانید با کمک آن زیبایی کنسول را به بالاترین نقطه برسانید.

 1. تزئین زیر میز

از زیر میز غافل نشوید. می توانید با اشیاء جانبی و به صورت غیر مستقیم با یک تیر دو نشان بزنید و میز کنسولتان را زیباتر از پیش کنید. پیشنهاد می شود مقاله های دیگر ما درباره را بخوانید.

 1. از شلوغ کردن میز پرهیز کنید

 2. رنگ

با یک رنگبندی حساب شده می توانید شکیل ترین تزئینات را در میز کنسولتان داشته باشید. با داشتن یک میز کنسول تیره و اشیاء تیره دیگر می توانید با گذاشتن چند شیء روشن تضاد چشم نوازی به وجود بیاورید.

 1. تزیینات کلاسیک و سنتی در فضای مدرن

شاید برای شما کمی تعجب آور باشد اما مطمئن باشید این ترکیب می تواند تغییر بسیار مثبتی در فضای منزل شما به وجود آورد.

بیشتر بدانید : دکوبیست

 1. ترکیب چوب و فلز

از ترکیب فلز و چوب نترسید. می توانید هم در میز کنسول و هم در تزئینات از این ایده استفاده کنید. مثلا پایه های فلزی تیره در میز کنسول، در ترکیب با چوب طبیعی به رنگ روشن تضاد چشمگیری ایجاد می کند.