فرهنگ و هنر

برگزاری همایش «بانوی تمدن‌ساز» در هفته کرامت

سرخط نیوز/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان از برگزاری همایش بانوی تمدن ساز طی ایام دهه کرامت در استان خبر داد.

مجید منعمی نهم اردیبهشت ماه در جلسه هماهنگی  و برنامه‌ریزی ستاد گرامی‌داشت دهه کرامت با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای برگزاری دهه کرامت و به‌ ویژه برنامه‌های روز دختر در ۳۱ ام اردیبهشت انجام شده است، گفت: این همایش در راستای محوریت برنامه‌های هفته کرامت که ویژه روز دختر است برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این همایش در ادامه برگزاری جشنواره بانوی تمدن‌ساز که سال گذشته در روز زن برگزار شد، در ایام دهه کرامت اجرا خواهد شد.

معاون استاندار با اشاره به اینکه بانوی تمدن‌ساز می‌تواند در عرصه‌های مختلف فعالیت داشته باشد، تأکید کرد: این جشنواره مطابق با رویکرد حاکمیت است که گروه‌های هدف دانشجویی، دانش‌آموزی، فعالان فرهنگی، اجتماعی، کارآفرینان، طلاب و حوزویان، ورزشکاران و هنرمندان و … را شامل می‌شود و امیدواریم در خور شان دختران جغرافیای استان اجرا شود.

منعمی تصریح کرد: در دهه کرامت برنامه‌های گوناگونی با همکاری دستگاه‌های مختلف در استان برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر فضاسازی شهری مناسب در دهه کرامت گفت: ایجاد دیوارنگاره شهری برای مناسبت‌های مختلف در دستور کار شهرداری قرار دارد و هماهنگی‌های لازم با سایر دستگاه‌های فرهنگی مرتبط در این زمینه صورت پذیرد.

انتهای پیام