استان ها

رونمایی از تمبر یادبود ربع قرن برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی یزد

سرخط نیوز/یزد دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه از رونمایی از تمبر یادبود ربع قرن در آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی قصه گویی خبر داد.

«سیده عالیه قوامی» در این رابطه تصریح کرد: در آیین اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی که چهارشنبه ۲۹ آذر برگزار می‌شود، از تمبر یادبود جشنواره رونمایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه جشنواره امسال، با کارنامه درخشان بیست و پنجمین سال فعالیت خود را سپری می‌کند و به ربع قرن تجربه رسیده است، کانون پرورش کودکان و نوجوانان تصمیم گرفت است تا تمبر بیست و پنجمین جشنواره را در آیین اختتامیه رونمایی کند.

دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی، خاطر نشان کرد: هماهنگی‌های لازم با اداره پست صورت گرفته است و طرح آن شامل پوستر جشنواره بیست و پنجمین جشنواره و تلفیقی از عنوان یزد پایتخت قصه ایران خواهد بود.

قوامی افزود: این تمبر ارزشمند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و مسئولان استانی در آیین اختتامیه رونمایی می‌شود و به تمام شرکت کنندگان در مرحله پایانی جشنواره قصه گویی نیز هدیه داده خواهد شد.

انتهای پیام