بین الملل

شهر رنگ و بوی «شهید القدس» گرفت

شهر رنگ و بوی «شهید القدس» گرفت

همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، طرح‌های فرهنگی پویش شهید‌القدس با عنوان «سلاح به دست گرفتم برای …»  با عباراتی بر گرفته شده از نامه این شهید والامقام به دخترش در فضاهای تبلیغاتی پایتخت اکران شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و پس از اکران تیزر موفق «هرگز نمی‌خواستم سلاح به دست بگیرم»، طرح‌های فرهنگی پویش شهید‌القدس با عنوان «سلاح به دست گرفتم برای …»  با عباراتی بر گرفته شده از نامه این شهید والامقام به دخترش، در فضاهای تبلیغاتی پایتخت اکران شد.

بر اساس این گزارش؛ در این طرح‌ها از عباراتی همچون: «سلاح به دست گرفتم برای مقابله با آدم‌کُشان»، «سلاح به دست گرفتم برای آن طفل وحشت‌زده بی‌پناه»، «سلاح به دست گرفتم برای دفاع از آن زن هراسان»، «سلاح به دست گرفتم برای آن آواره در حال فرار و تعقیب» استفاده شده است. 

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.