اقتصادی

فیروزی: در تنظیم لایحه برنامه هفتم به حوزه فرهنگ و آموزش کشور، توجه ویژه‌ای شده است

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، گفت: در تنظیم برنامه هفتم تلاش شده است که به حوزه فرهنگ و آموزش در کشور، توجه ویژه‌ای شود.

حجت‌الله فیروزی در گفت‌وگو با سرخط نیوز درباره ویژگی های لایحه برنامه هفتم توسعه اظهار داشت: در تنظیم برنامه هفتم تلاش شده است که به حوزه فرهنگ و آموزش، توجه ویژه‌ای شود چرا که ما تاکنون شش برنامه توسعه را پشت سر گذاشته ایم ولی هنوز در حوزه فرهنگ و آموزش کشور، مشکلات فراوانی داریم.

وی بیان کرد: همچنین در برنامه هفتم، موضوع تولید ارزیابی شده است و کمبودها و مشکلات موجود در این حوزه، سنجیده و راه حل های آن قرار داده شده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، افزود: در تنظیم برنامه هفتم، به عدم خام فروشی در حوزه معدن، کشاورزی و… توجه ویژه‌ای شده است چراکه خام فروشی در کشور، باعث قطع زنجیره تولید و ضرر به سرمایه های موجود در کشور خواهد بود.

فیروزی در  پایان بیان کرد: تلاش شده است که برنامه هفتم به صورتی نوشته شود تا یک آسیب شناسی صورت گیرد و علت عدم اجرای برنامه های توسعه قبلی را بررسی کند و راه حل مناسبی برای رفع آن مشکلات قرار دهد.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.