ورزشی

مارتینز: بازیکنانم مشتاق پیروزی در دربی خوزستان بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، خوان ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی فولاد خوزستان پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستیم در لحظات آخر به پیروزی برسیم. باید بگویم تمامی بازیکنان شور و اشتیاق زیادی برای برد داشتند تا مثل بازی با هوادار پیروز شوند.

وی افزود: فصل سختی را شروع کردیم و تا امروز در زمین خودمان پیروز نشده بودیم. تمام کاری که امروز هواداران فولاد انجام دادند عالی بود بابت اینکه در همه لحظات بازی شور و اشتیاق را وارد تیم کردند. به سرمربی استقلال خوزستان تبریک گفتم چون فوتبال خوبی بازی کردند.

سرمربی فولاد خوزستان درباره بازی تیمش مقابل تیم همشهری خود یعنی استقلال عنوان کرد: می‌دانستیم دربی خوزستان است و حریف اشتیاق داشت مقابل فولاد خوب بازی کند. تاکتیک‌های خودمان را روی زمین ایجاد کردیم اما آنها هم در تمامی لحظات پا به پای ما بازی کردند.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.