برترین های کسب و کارعمومی

پایین ترین قیمت گیربکس خورشیدی را از کجا میتوان تهیه کرد

گیربکس ایندکس

به نقل از youtube.com رخی از افراد قدیمی این گیربکس را با نام گیربکس ایستگاهی نیز می‌شناسند. مهم‌ترین کاربرد گیربکس ایندکس یا ایستگاهی به مربوط است. ویژگی جالب این گیربکس‌ها نیز این است‌که طرح مکانیکی گیربکس ایندکس‌ ویژگی‌های جنبشی حرکت را از یک موقعیت به موقعیت دیگر تعیین می‌کند و نوع حرکت را برای هر کاربردی می‌کند.

به طور کلی نقاط قوت گیربکس ایندکس یا ایستگاهی در سرعت، دقت و راحتی این گیربکس‌ها می‌باشد. در گیربکس ایندکس، یک حرکت ساده ورودی به حرکت خروجی نوسان‌دار و پله‌ای تبدیل می‌شود که این ویژگی در صنایع کاربرد فراوانی دارد.

گیربکس خورشیدی

لینک نمایندگی گیربکس خورشیدی در تهران .گیربکس خورشیدی در صنایع مختلف به‌منظور افزایش گشتاور مورداستفاده قرار می‌گیرد. از کاربردهای دیگر گیربکس‌های خورشیدی می‌توان‌به ، و… اشاره‌کرد.

مزیت گیربکس‌های خورشیدی نسبت‌به سایر گیربکس‌ها این است که گیربکس خورشیدی را می‌توان به روش‌های مختلف نصب‌کرد. از جمله حالت‌های قابل نصب این گیربکس‌ها نصب به‌صورت ، و است.

از جمله مزیت‌های دیگر گیربکس‌های خورشیدی دقت و استحکام بالا نسبت‌به سایر گیربکس‌ها می‌باشد.

گیربکس حلزونی

یکی از ویژگی‌ها و تفاوت‌های مهم گیربکس‌های حلزونی با سایر گیربکس‌ها آن است که در این سری، دنده‌ی حلزونی قطر بزرگ‌تری داشته و با دندانه‌های برنجی روی حوزه‌ی پیرامونی هم چفت می‌شوند.

دنده‌های حلزونی یا 90 درجه، مورد استفاده در این گیربکس ها از جنس فولادی یا برنجی بوده که بسیار پرکاربرد و رایج می‌باشند و انواع مختلفی از جمله پایه دار، فلنج دار و هالو شفت دارند.

جنس قسمت خارجی گیربکس حلزونی به دلیل مقاومت بالا در برابر ارتعاش و لرزه از چدن و آلومینیوم ساخته می‌شود.

طرز کار گیربکس خورشیدی | فروش گیربکس خورشیدی چینی | قیمت گیربکس خورشیدی اصفهان

کاربرد گیربکس حلزونی

این گیربکس ها برای انجام عملیات سنگین به کار نمی روند موارد استفاده آن‌ها در میزان‌سازی ابزارآلاتی همچون گیتار، استفاده در بالابر، نوار نقاله، ماشین آلات، بالابر ساختمانی، دمنده ها، هواکش ها، دیزل ژنراتور و … می‌باشد.

برای مطالعه کامل در مورد گیربکس‌های صنعتی می‌توانید به مقاله که در سایت نیلویی منتشرشده است مراجعه‌کنید.

همچنین برای اطلاع از قیمت انواع قطعات صنعتی اعم از  الکتروموتور تک‌فاز، سه‌فاز، ترمزدار، گیربکس حلزونی، ایندکس، خورشیدی هلیکال، انواع پمپ وکیوم، ماه‌ و ستاره و … کافیست به سایت بازرگانی نیلویی () مراجعه‌فرمایید

 انواع گیربکس SEW

گیربکس های sew به ط.ر عمده به دو دسته گیربکس های استاندارد و تقسیم می شوند.

این دو گروه گیربکس هم در ساختار ظاهری متفاوت هستند و هم در میزان گشتاوری که تولید می کنند و اصولا گشتاور گیربکس های صنعتی بسیار بالاست زیرا در صنعت به گشتاور های بالاتری نیاز است.

گیربگس های صنعتی از سه مشخصه تشکیل شده اند قدرت، کیفیت و ماندگاری بالا که علاوه بر این مشخصه ها اندازه فیزیکی آنها نیز بسیار کوچک و جمع و جور می باشد که تمامی نیاز های کاربران صنعتی را پوشش می دهند.

حال به توضیحات گیربکس صنعتی می پردازیم، گیربکس های صنعتی SEW به گیربکس های هلیکال و گیربکس های خورشیدی تقسیم می شوند، که این دو نیز از نظر گشتاور با یکدیگر تفاوت دارند.

از جمله گیربکس های صنعتی تولیدی شرکت SEW می توان از گیربکس هلیکال (شافت مستقیم) ، ، گیربکس صنعتی سری X ، گیربکس آویز و گیربکس کرانویل پینیون سری K نام برد .

گیربکس خورشیدی یا به اصطلاح سیاره ای میزان گشتاور بالایی دارد و برای صنایع پر قدرت کاربرد بیشتری دارد.

گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم SEW دارای چرخ دنده های متعددی می باشد که ساختار مارپیچ یا هلیکال دارند و دلیل نام گذاری آن نیز همین می باشد. با توجه به ساختار چرخ دنده ها در این گیربکس ، در دورها و توان های بالاتری نسبت به چرخ دنده های ساده استفاده بشوند . ضمن اینکه به دلیل درگیری نرم چرخ دنده ها باعث کاهش میزان صدا می گردد که این نیز یک مزیت مهم در صنعت می باشد.

اگر را بر اساس نوع انتقال قدرت بخواهیم دسته بندی کنیم به سه دسته گیربکس شافت موازی، گیربکس زاویه قائم و گیربکس سیاره ای یا خورشیدی تقسیم بندی می شوند که با یکدیگر از لحاظ انتقال قدرت متفاوت می باشند.

ویژگی های موجود در گیربکس های SEW

توانایی نصب متنوع بر حسب شرایط با توجه به قرار گیری مکان شفت دستگاه

توانایی نصب به دو صورت پایه دار و فلنجی با توجه به نوع قرار گیری گیربکس

بدنه ساخته شده از چدن ریخته گری شده و گاهی آلمینیوم برای سایزهای خاص

اندازه متنوع گیربکس در ابعادی از x100 تا x200 برای موقعیت و شرایط مختلف

امکان نصب گیربکس هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی جهت سهولت استفاده در شرایط محیطی خاص

گیربکس های sew در چه صنایع و موقعیت هایی کاربرد دارند ؟

در دستگاه های میکسر، صنایع غذایی و دارویی و حتی تولید نوشابه، صنایع شیمیایی، صنایع کاشی و سرامیک و یا حتی تولید کاغذ، صنایع بسته بندی و …. کاربرد دارند.

در فروشگاه توان صنعت امکان تهیه انواع محصولات شرکت SEW فراهم شده است لذا جهت انتخاب بهتر و دریافت لیست قیمت می توانید همه روزه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل بفرمایید