برترین های کسب و کارعمومی

چرا کفش باکیفیت بخریم؟

کفش‌های چرمی باکیفیت نسبت به نمونه‌های مصنوعیِ ارزان‌قیمت معمولاً راحت‌تر تمیز و پرداخت می‌شوند. رویه‌های چرمی مصنوعی با گذشت زمان ترک خواهند خورد و برای جلوگیری از این مورد، کاری نمی‌توانید انجام دهید.اگر کفش‌های چرمی‌تان را به طور منظم واکس بزنید، این کفش‌ها تا سال‌ها دوام خواهند آورد. فقط مطمئن شوید که برای کفشی دارید هزینه می‌کنید که دوست دارید و به سرعت از مد نمی‌افتد.هنگامی کفش ورزشی، کفش بسکتبال یا کفش باکیفیت می‌خرید، دیگر لازم نیست تا چندین جفت از آن کفش بخرید، و بدین ترتیب بسیار کمتر هزینه خواهید کرد.

بهتر و مناسب‌تر برای سلامتی پاهایتان

کفش‌هایی که پاهایتان با آن‌ها تاول می‌زنند، احتمالاً هزینه‌ی زیادی را به شما برای تهیه‌ی محصولات کمک‌های اولیه تحمیل می‌کنند. برخی از برندهای چسب‌زخم‌های ضد تاول به ازای هر چسب‌زخم به قیمت 1 پوند (معادل 34 هزار تومان) است!

آسترهای چرمی باکیفیت در کفش‌هایتان می‌تواند به جلوگیری از بوی بد پا و موارد ناخوشایندی مانند قارچ انگشتان پا کمک کند. به علاوه با این آسترها پوشیدن کفش‌ها نیز خیلی راحت است.اگر کفش باکیفیتی بخرید که کامل اندازه‌یتان باشد، کمتر به متخصص پا مراجعه خواهید کرد. وقتی برای هر جلسه‌ی پا درمانی حدود 30 پوند (معادل 1 میلیون و بیست هزار تومان) پرداخت می‌کنید، این همان هزینه‌ای است که باید برای خرید کفشی پرداخت می‌کردید که باعث میخچه‌ی پایتان نشود.

Why buy quality shoes?

قابل تعمیر بودن

کفش‌های خوش ساخت معمولاً راحت‌تر از کفش‌های ارزان‌قیمت تعمیر می‌شوند. از نظر مالی منطقی‌تر است که چکمه‌های مورد علاقه‌یتان را تعمیر کنید تا یک جفت چکمه‌ی نو بخرید. همچنین برای محافظت از محیط زیست هم این کار بسیار بهتر است.ما به کفش‌های مورد علاقه‌یمان وابسته می‌شویم و به سادگی نمی‌توانیم از آن‌ها دل بکنیم. کفش‌های باکیفیت می‌توانند عمر طولانی‌تری داشته باشند، به ویژه وقتی که هر از گاهی آن‌ها را برای رسیدگی نزد کفّاش ببریم.

افزایش اعتماد به نفس

انتخاب کفش با کیفیت اعتماد به نفس بیشتر هنگامی که کفش باکیفیت می‌خرید، دارید برای عزت‌نفس‌تان هزینه می‌کنید. احساس خوب در مورد ظاهرتان، روز عالی و خوب را برای‌تان می‌سازد.کفش‌های نامناسب می‌توانند مانع رسیدگی شما به امور مهم زندگی‌تان (کار و ورزش) شوند.

چرا باید کفش با کیفیت بخریم؟

انتخاب کفش با کیفیت، در هر زمان و موقعیتی مهم است. انتخاب کفش با کیفیت ورزشی هنگام پیاده‌روی یا انتخاب یک کفش طبی با کیفیت، برای افرادی که دچار کمر درد هستند؛ بدون تردید بهترین گزینه خواهد بود. افراد با خرید یک کفش مناسب و با کیفیت، می‌توانند استایل زیبایی برای خود به وجود آورند.

البته خرید کفش از برند‌های تولید‌کننده معتبر، می‌تواند یک انتخاب ‌ایده‌آل برای خانم‌ها یا آقایان باشد. زیرا در زمان تولید، از عالی‌ترین اجناس در زیره یا رویه بهره خواهند برد. طی این مقاله درباره کفش با کیفیت و مباحث مرتبط با آن اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مطالب، برای شما زمان خرید کفش با کیفیت مفید باشد.

چرا باید از برند‌های کفش با کیفیت خرید کنیم؟

بدون شک خرید کفش با کیفیت از برند‌های معتبر مانند نایک، یک انتخاب مناسب خواهد بود. اما کارشناسان برای خرید چنین کفش‌های، دلایلی بسیار بر شمرده‌اند. اصلی‌ترین دلایل خرید محصولات برند‌های کفش با کیفیت، عبارت هستند از:

سرمایه‌گذاری طولانی مدت

انتخاب کتانی یا کفش مناسب، مطمئناً یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است. زیرا با انتخاب کفش با کیفیت اسپرت کتانی برای انجام امور ورزشی، در کنار مراقبت پا‌ها از خرید مجدد آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. در صورت انتخاب و پوشیدن کفش مناسب، افراد می‌توانند سال‌های متمادی از آن‌ها استفاده کنند.

فاکتور راحتی

بدون تردید انتخاب کفش با کیفیت از بهترین برند کفش، راحتی را برای افراد به دنبال دارند. افراد با خرید کفش رسمی با کیفیت یا کفش با کیفیت اسپرت از برند‌های معتبر، زیبایی و اعتماد به نفس را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد.

انتخاب کفش مطابق با آناتومی پا

برند‌های فعال در صنعت کفش با تولید انواع کفش با کیفیت و توجه به آناتومی پا‌های مختلف، دست افراد را برای خرید باز خواهند گذاشت. به طور مثال افرادی که دارای صافی در کف پا هستند، می‌توانند از کفش‌های با کیفیت تولید این برند‌ها خرید کنند.مطمئناً انتخاب و سرمایه‌گذاری روی کفش‌های با کیفیت، منجر به حمایت یا پشتیبانی مؤثر از پا‌ها خواهد شد.

سلامت پا‌ها با کفش با کیفیت

انتخاب محصولات از بهترین برند کفش، مطمئناً در سالم ماندن پا‌ها کمک خواهند کرد. افراد با خرید انواع کفش با کیفیت مانند کفش با کیفیت بوت و نیم بوت یا کفش با کیفیت کالج، دچار خار پاشنه و میخچه نخواهند شد. بدون شک انتخاب کفش چرم، بهترین گزینه برای موقعیت‌های رسمی و غیر رسمی است.کفش با کیفیت ورزشی نایک، در ایجاد تعادل زمان راه رفتن و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی‌ ایده‌آل‌ترین انتخاب خواهد بود.

استایل عالی

قیمت کفش با کیفیت برند‌های مانند ریباک یا نایک، بسیار زیاد هستند. اما با وجود چنین ویژگی در کفش با کیفیت تولید شده از سوی این برند‌ها، افراد یک استایل خاص و منحصر به فرد خواهند داشت. خانم‌ها با انتخاب یک دست کت و شلوار مارک در کنار کفش رسمی با کیفیت، مانند ستاره در مهمانی درخشان خواهند بود.

جلوگیری از ایجاد درد در پا

کفش با کیفیت تولید شده از برند‌های معتبر، دارای بهترین متریال در مواد اولیه هستند. همچنین کفش با کیفیت بوت و نیم بوت دخترانه، کاملاً به شکل اصولی ساخته شده‌اند. در نتیجه منجر به ایجاد درد‌های در کمر یا زانو، نخواهند شد.در حالی که کفش‌های بی‌کیفیت و فیک، پس از چند بار استفاده حداقل پا درد یا کمر درد را با خود به همراه خواهند داشت. البته انتخاب کفش طبی با کیفیت، منجر به کاهش درد در کمر خواهد شد. زیرا کاملاً متناسب با آناتومی بدن بوده و همچنین بسیار سبک است.

ایجاد اعتماد به نفس

انتخاب کفش با کیفیت و مناسب برند، در ایجاد یا افزایش حس اعتماد به نفس بسیار مؤثر خواهد بود. به طور مثال انتخاب کفش بی‌کیفیت چرم، دوخت آن با نمونه کفش با کیفیت متفاوت بوده و همین مسئله منجر به انحراف ذهن یا کاهش اعتماد به نفس خواهد شد.با خرید یک جفت کفش با کیفیت و مناسب، فرد تمام روز حس عالی خواهد داشت.

دیابت و کفش با کیفیت

افرادی که دچار بیماری دیابت هستند، در انتخاب کفش دقت بسیار باید داشته باشند. این عزیزان هنگام خرید کفش، از مشاوره‌های پزشک استفاده کنند تا دچار زخم در پا و عفونت نشوند. زخم در پا به دلیل کفش بی‌کیفیت و فیک در افراد دیابتی، به سختی درمان خواهد شد.یکی از مهم‌ترین وظایف کفش مناسب، جذب ضربات وارد شده به کف پا است. در صورتی که کفش انتخابی، از یک قالب استاندارد برخوردار نباشد، سبب عدم تعادل هنگام راه رفتن و از دست دادن هماهنگی بدن در طولانی مدت خواهد شد؛ بنابراین توجه به کفی مناسب در کفش با کیفیت، بسیار با اهمیت است.

محافظت از پا در برابر میکروب‌ها

خرید یک جفت کفش با کیفیت، از پا‌ها در برابر انواع میکروب و قارچ‌ها مراقبت خواهد کرد. انتخاب کفش فیک و بی‌کیفیت، باعث ایجاد عفونت قارچی یا فرو رفتن ناخن‌ها در گوشت پا خواهند شد. پس از گذشت زمان و عدم رسیدگی به این مسائل، مطمئناً مشکلات جدی‌تری را به دنبال دارد؛ بنابراین افراد در انتخاب کفش، دقت کنند.

بهترین برند‌های ایرانی تولید‌کننده کفش

بسیاری از افراد به دنبال انتخاب کفش با کیفیت ارزان هستند، به این عزیزان توصیه شده که از میان محصولات برند‌های مشهور ایرانی یکی را خرید کنند. کشور ایران را باید به عنوان قدیمی‌ترین تولید کفش‌های چرم، در سراسر دنیا معرفی کرد.بنابراین، خانم‌ها اگر به دنبال انتخاب کفش با کیفیت ارزان هستند، برند‌های ایرانی تولید‌کننده کفش چرم گزینه‌های مناسبی خواهند بود. در صورت خرید کفش چرم ایرانی، می‌توانند آن را با ، ، و یا ست کرده و استایل زیبایی برای خود به وجود آورند.

اصلی‌ترین برند‌های ایرانی، شامل موارد زیر هستند:

کفش ملی

شروع کار برند معروف کفش ملی به حدود ۳۰ سال قبل برگشته و آقای ایروانی دستگاه‌های بسیاری را به همراه کارشناسان، از کشور چکسلواکی وارد ایران کرد تا بتواند شرکت خود را راه‌اندازی کند. این شرکت معروف ایرانی محصولات مناسب برای خانم‌ها، آقایان و کودکان طراحی و تولید کرده است.امروزه بسیاری از ایرانیان کفش‌های روزمره یا ورزشی و حتی طبی خود را از این برند معروف، خریداری خواهند کرد.

برند شیما

شرکت شیما در سال ۱۳۰۵ توسط آقای عرب، تأسیس و کار خود را شروع کرد. محصولات برند شیما مناسب خانم‌ها، آقایان، کودکان و نوجوانان بوده و این کفش‌ها با بهترین کیفیت، به خریداران ارائه شده‌اند.

برند آرتمن

برند آرتمن، از یک سابقه ۶۰ساله بهره‌مند بوده و محصولات تولید شده از سوی این شرکت معروف، بسیار با کیفیت و معتبر است. در گذشته بیشتر محصولات برند آرتمن، دست دوز بودند. اما امروزه با توجه به نیاز مشتری، به تولید کفش‌های روزمره و راحت روی آورده‌اند. کفش‌های تولید شده در این برند، بسیار شیک و خاص هستند.

برند نهرین

محسن طالقانی برند نهرین را در اصفهان برای تولید انواع کفش، کتانی و صندل زنانه یا مردانه تأسیس کرد. البته کفش و کتانی بچگانه نیز، از محصولات این برند هستند. با وجود نوسانات موجود در بازار خرید و فروش کفش، این برند توانسته است محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند.

برند ویزلند

آقای آرش حسامی در سال ۱۳۹۴، برند کفش ویزلند را تأسیس کرد. آقای حسامی متوجه خلأ کار‌های هنری در صنعت کفش شده بود و این مسئله را عامل نابودی صنعت تولید کفش در ایران معرفی کرد. برند کفش ویزلند در کنار تولید کفش، اقدام به طراحی جوراب، دفتر‌های با جلد‌های چرمی و بند کرده است. کفش‌های تولید شده این برند خاص، مناسب افراد از ۳ساله تا ۷۰  هستند.

کفش با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

بسیاری از افراد با توجه به قیمت زیاد انواع کفش‌های با کیفیت، خرید حضوری را بهترین گزینه دانسته و انتخاب از طریق سایت‌های اینترنتی را چندان مناسب نخواهند دانست. زیرا این عزیزان معتقد هستند که در صورت خرید کفش به شیوه اینترنتی امکان ارجاع محصول را نخواهند داشت.بهترین گزینه جهت انتخاب کفش مناسب به واسطه استفاده از فضای مجازی، ‌شانی لند است. این فروشگاه اینترنتی، دارای محصولات بسیار با کیفیت بوده و امکان خرید مانند کفش ، ، و را خواهند داشت.

همچنین افراد در این فروشگاه معتبر در کنار خرید انواع ، راحت و را نیز خواهند داشت. این عزیزان با خرید اینترنتی کفش از‌ شانی لند، امکان انتخاب مانند ، و را نیز دارند.انتخاب کفش و کیف در این فروشگاه خوشنام و معتبر، برای خریداران بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین در صورت استفاده از محصولات ارائه شده از سوی این فروشگاه اینترنتی، منجر به افزایش اعتماد به نفس در افراد شده و می‌توانند استایل زیبایی برای خود به وجود آورند.