برترین های کسب و کارعمومی

چگونه در بازی منچرز پولدار شویم

کسب درآمد از بازی منچ مورد توجه بسیاری از گیمر ها مخصوصا گیمر های ایرانی قرار گرفته است. یکی از علل اصلی پر طرفدار بودن این بازی نوستالوژی بودن آن و عدم نیاز به یادگیری این بازی می باشد. در هر رده سنی که باشید بسیار راحت می توانید این بازی را انجام دهید.

نام بازی منچ خاطرات شیرین زیادی در کنار خانوداده و دوستان را در ذهن تداعی می کند. ولی اکنون افرادی وجود دارند که از این بازی بستری فراهم کرده اند که افراد زیادی بتوانند هم با بازی کردن سرگرم شده و هم بتوانند به روش های مختلفی درآمد کسب کنند.

 

کسب درآمد از بازی منچ

برای کسب درآمد از بازی منچ ابتدا باید آن را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. اگر برای اولین بار کلمه دانلود بازی منچ را جستجو کنید ، با تعداد بسیار زیادی از بازی مختلف منچ روبرو خواهید شد که توسط بازی سازان اییجاد شده و برای دانلود قرار داده شده اند. ولی اگر قصد کسب درآمد از بازی منچ را دارید ، باید نسخه هایی را نصب کنید که امکان فروش سطح ، مسابقه وداشته باشند.

البته بسیاری از این بازی ها گزینه های بیان شده را دارند. ولی ما بازی منچ هایی را بیان می کنیم که در حال حاضر افراد زیادی در آن به بازی و فعالیت مشغول بوده و توسعه دهندگان آن زیر در حال گسترش این بازی ها هستند.

برای کسب درآمد از بازی منچ ابتدا باید بینید می خواهید از این بازی به تومان درامد داشته باشید و یا به دلار!

دانلود بازی منچرز از بازار

برای دانلود بازی منچرز از بازار روی لینک زیر کلیک کنید.

در رابطه با کسب درآمد از بازی ابتدا باید این نکته را بدانید کسب درآمد از بازی ها حتی منچ رایگان نبوده و در این گونه بازی ها برای درآمد داشتن یا باید پول خرج کنیدو یا زمان بسیار زیادی را صرف بازی کنید. و اغلب درآمدی که از این گونه بازی ها عاید فرد می شود در مقایسه با زمانی که صرف بازی و افزایش و ارتقای سطح خود کرده اید بسیار ناچیز است.

با این وجود گیمر هایی که زمان زیادی صرف بازی کردن می کنند دوست دارند در ازای بازی و زمانی که برای آن صرف می کنند درامد (هر چند کم) داشته باشند.

بیشتر بخوانید : بروکر فارکس

در ایران فعلا و در زمان نگارش این مقاله بازی منچرز فعالی زیادی داشته و امکانات بیشتری نسبت به سایر بازی های منچ برای کاربران فراهم کرده و مخاطبان زیادی را جذب کرده است. در این بازی هم توسعه دهنده بازی درآمد خوبی کسب می کند و هم افرادی که زمان و پول برای خرید سکه صرف می کنند از بازی منچ به درآمد تومانی خواهند رسید.

روش های کسب درآمد از بازی منچ

در این قسمت روش های کسب درآمد از بازی های منچ را بیان می کنیم. در کل درامد بازی منچ در اصل شامل توسعه دهندگان بازی بوده و گیمر های فعال نیز می توانند درآمد داشته باشند.

درامد گیمر های منچ

گیمر های منچ بعد از نصب این بازی و بازی کردن به سطوحی خواهند رسید. بعد از گذشت مدت زمانی و بازی های مکرر به این نتیجه خواهید رسید که برای درآمد باید میز های بازی خود را ارتقا دهید.

ارتقای میز های بازی (در ادامه به صورت تصویری آموزش دادیم!) نیازمند سکه بوده و برای بازی های متعدد و شرکت در رقابت ها باید سکه بخرید.

در این بازی گیمر های زیادی بوده اند که با ارتقای سطح بازی خود از سود توسعه دهنده جوایز خوبی نصیبشان شده است. از طرف دیگر اصلی ترین روش کسب درآمد از بازی منچ به تومان ارتقای سطح و لول خود در بازی و فروش آن به مبلغ خوبی برای سایر گیمر ها می باشد. از طرف دیگر چون این بازی ساده بوده و هر فردی می تواند آن را بازی کند ، طرافداران بسیار زیادی در ایران دارد.

تقلب در بازی منچ گوشی | چگونه در بازی منچرز ببریم | دانلود بازی منچرز مود شده با لینک مستقیم رایگان

یکی دیگر از جذابیت های این بازی دریافت سکه های رایگان به عنوان جایزه و … می باشد که می توانید با استفاده از آنها کار های زیادی در بازی انجام دهید.

درامد توسعه دهندگان بازی منچ

معمولا درآمد توسعه دهندگان یک بازی که به شهرت کافی رسیده و کاربران زیادی دارد ، بسیار بیشتر از گیمر های آن می باشد. درامد اصلی توسعه دهندگان از پرداخت های درون برنامه ای و نیز تبلیغاتی می باشد که در بازی برای کاربران قرار داده می شود.

توسعه دهندگان بازی منچ اخیرا درامد خوبی از این بازی کسب کرده اند. و در حال حاضر نیز به طرافدارن و گیمر های این بازی افزوده می شود.

آموزش بازی منچ

اصل بازی منچ بسیار ساده و راحت می باشد. ابتدا بازی را دانلود کرده و نصب کنید. برای اینکه سطح خود را حفظ کرده و حتی در صورت گم شدن گوشی و یا ریست شدن آن اطلاعاتتان حفظ گردد ، بعد از نصب در بازی با استفاده از شماره موبایل و یا ایمیل خود در برنامه ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام کد ارسالی به شماره موبایل و یا ایمیلتان ارسال خواهد شد. کد دریافتی را وارد کنید تا ثبت نامتان تایید گردد.

در همان ابتدای ورود به بازی 300 سکه رایگان به شما تعلق می گیرد.

اگر بر روی مبتدی کلیک کنید ، در همان ابتدا به صفحه بازی هدایت خواهید شد.

اگر بر روی رده بندی کلیک کنید ، سطح خود در بازی را خواهید دید.

با استفاده از گزینه فروشگاه خواهید توانست برای شرکت در مسابقه های بیشتر و نیز بازی در میز لوکس چت آزاد و … سکه خریده و بازی کنید.

اگر بر روی بازی آنلاین کلیک کنید ، به صفحه زیر هدایت خواهید شد. میز مبتدی ، میز حرفه ای ، میز لوکس (چت آزاد) ، بازی تیمی و بازی های ویژه. بازی های ویژه نیز معمولا آپدیت شده و در این قسمت قرار داده می شوند.

بازی منچ چیست؟

بازی منچ ، بازی می باشد که به عنوان ورزش نیز محسوب می شود. این بازی از سال 1908 در آلمان توسط یوزف فردریش ارائه شده و به مرور زمان پخش شده و تقریبا می توان گفت در سراسر جهان این بازی شناخته شده است.

این بازی 2 ، 3 و 4 نفره بوده و با نام بازی منچ 4 نفره نیز شناخته می شود. و برای هر فرد یک رنگ خاص تعلق گرفته و هر فرد برای خود 4 رنگ دارد. یک تاس وجود داشته و هر گیمر در نوبت خود یک بار تاس می ریزد و

قوانین بازی منچ

گیمر برای شروع بازی و قرار دادن مهره در صفحه باید 6 بیاورد. گیمر ها تا انتهای بازی باید بتواند مهره های خود را تا ستون مربوطه برساند.

در صورتی که یک بار 6 بیاورید ، می توانید بار دیگر نیز تاس بریزید. با این 6 که آورده اید ، هم می توانید مهره های خود را حرکت کنید و یا یک مهره به داخل بیاورید.

بازی منچ قدیمی

اگر فقط به قصد تفریح و بدون اینکه بخواهید با کسی رقابت کنید و یا با دوستانتان بازی کرده و یا چت کنید بسیار راحت می توانید بازی منچ قدیمی را دانلود و نصب کنید.

در این بازی می توانید رقیب خود را انتخاب کرده و مانند قدیم و به قصد تفریح و سرگرمی به صورت رایگان و آفلاین همیشه بازی کنید.

نتیجه گیری

بازی منچ حرفه ای یک بازی رایگان بوده و اغلب دارای پرداخت درون برنامه ای می باشد. بازی های امروزی اغلب طوری طراحی شده اند که گیمر ها بتوانند علاوه بر بازی به کسب درآمد نیز بپردازند. یکی از این بازی ها بازی منچ می باشد. که اخیرا افرادی توانسته اند از این بازی به درآمد برسند.

البته همان طور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم ، کسب درآمد از بازی نسبت به زمانی که برای بازی اختصاص می دهید و یا هزینه هایی که در طول بازی صرف می کنید ، بسیار کم می باشد. ولی برای محصلان و افرادی که اوقات زیادی را صرف بازی می کنند ، بازی های کسب درآمد می تواند گزینه مِنچ یک بازی رومیزی آلمانی است که مخترع آن فردی به نام یوزف فریدریش اشمیت است. نام منچ در ایران برگرفته از واژه نخست نام آلمانی این بازی (Mensch ärgere Dich nicht به معنای عصبی نشو مرد) است. بر خلاف آنچه تصور می‌کنید حتی این بازی هم می‌تواند دارای استراتژی‌هایی باشد که خیلی از مواقع آنها را ناخودآگاه رعایت می کنیم. برخی از این استراتژی‌ها:

طراحی اینفوگرافیک: علی طباطبایی و علی علیزاده

۱. تمام مهره‌های خود را هرچه سریع‌تر از خانه بیرون بیاورید.
اگر تمام تماس‌های خود را روی یک مهره سرمایه‌گذاری کنید. برای خارج کردن مهره‌های دیگر با ریسک بیشتری مواجه می‌شوید.

۲. موقعیت مناسبی را برای خارج کردن مهره خود از خانه پیدا کنید.
برای خارج کردن مهره‌های خود از خانه، احتمال زدن مهره حریفان و احتمال زده شدن توسط مهره حریفان را در نظر بگیرید. بنابراین اگر مهره آن‌ها در حال نزدیک شدن به خانه شماست، صبر کنید تا از آن عبور کنند سپس مهره خود را خارج کنید.

۳. نسبت به مهره‌ای که به منطقه نهایی نزدیک‌تر است، حساس‌تر باشید.
هرچه مهره شما به منطقه نهایی نزدیک‌تر باشد، مهره مهم‌تری به شمار می‌آید و باید نسبت به آن و رساندن آن به منطقه نهایی، حساس‌تر باشید.

۴. همیشه نسبت به زدن مهره حریفان وسوسه نشوید.
قبل از زدن مهره حریفان، حتماً ریسک حرکت خود را در نظر بگیرید. یعنی اگر در نیمه اول راه قرار دارید، زدن مهره حریف احتمالاً استراتژی مناسبی خواهد بود

۵. اگر در نیمه دوم راه هستید، فقط درصورتی مهره حریف را بزنید که مکان شما همچنان امن بماند.
امن ماندن به این معناست که حداقل ۷ خانه با مهره حریفان فاصله داشته باشید.

۶. اگر چندین گزینه برای زدن مهره‌های حریف دارید، کسی را انتخاب کنید که از خانه خود فاصله بیشتری دارد.
قاعدتاً بازیکنی که مهره‌اش از خانه فاصله بیشتری دارد، حریف سخت‌تری خواهد بود و باید سریع جلوی او را بگیرید.

۷.و قتی وارد منطقه نهایی می‌شوید، مهره‌های خود را به هم نچسبانید.
وقتی وارد منطقه نهایی خود می‌شوید، بهتر است مهره‌هایتان از هم فاصله داشته باشند. زیرا در این صورت طبق احتمالات، برای وارد کردن مهره‌های بعدی به منطقه نهایی، کار ساده‌تری خواهید داشت.

۸. مطمئن‌ترین راه برای برنده شدن این است که مهره خود را پشت سر حریف نگه دارید.
در طول بازی تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا مهره خود را در تعقیب رقیبان قرار دهید. مهره آن‌ها را بزنید و به جلو حرکت دهید. همچنین قرار گرفتن در منطقه امن را فراموش نکنید. سعی کنید همیشه از پشت، حداقل ۷ خانه با مهره حریفان فاصله داشته باشید.

۹. اگر باخت شما قطعی است، تلاش کنید تا جایگاه بهتری بین بازیکنان داشته باشید.
زمانی که احتمال برنده شدن شما به شدت کاهش می‌یابد، بهتر است روی زدن مهره‌های دیگر بازیکنان تمرکز کنید.

برای اطلاع از اخبار مربوط به بازی‌ها و مطلع شدن از مقالات تازه می‌توانید به اینستاگرام ما به آیدی مراجعه کنید.

منبع: یکی از ‌های محبوب در بین طرفداران بازی‌های موبایل، بازی موبایل منچرز است. همراه ما باشید تا بازی گوشی منچرز را به شما عزیزان معرفی کنیم.

همانطور که مستحضر هستید بازی‌های قدیمی و یا به اصطلاح نوستالژی محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی در دنیای مدرن امروز دارند. این مورد تنها برای کشور ما صدق نمی‌کند و در تمام نقاط دنیا نیز دیده می‌شود. منچرز و بازی‌هایی که شباهت زیادی به این بازی دارند مانند مار و پله، پاسور، تخته نرد و غیره. این بازی‌هایی که ما از آن‌ها تحت عنوان بازی‌های خاطره‌انگیز یا همان نوستالژی یاد می‌کنیم، علاوه بر سرگرمی خاصی که به ما هدیه می‌کنند، خاطرات لذت بخشی نیز از دوران قدیم و کودکی‌هایمان برای ما زنده خواهند کرد و آن‌ها را برایمان مرور می‌کنند.

پس از آن که بازی سازان داخلی از محبوبیت این بازی‌ها مطلع شدند، تصمیم گرفتند تا اقدامات مثبت و خوبی را برای ساخت این بازی‌های خاطره‌انگیز بردارند. در رابطه با بازی‌هایی همچون تخته نرد و پاسور و… سازندگان مختلفی اقدام به ساخت کردند و عنوان‌های جذابی همچون بازی ورق سوبرا و تخته نرد را به بازار بازی‌های موبایل اضافه کردند. اما سازنده‌ای که اقدام به ساخت یکی از بازی‌های بسیار محبوب در بین ایرانیان کرده شرکت بازی‌سازی اینسایتل است. با معرفی بازی موبایل منچرز همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

ترفند های بازی منچرز

در ابتدا قصد داریم تا یک آشنایی نسبی در رابطه با بازی منچ به شما عزیزان بدهیم. بازی منچ عنوانی است که بیشترین اشخاصی که می‌توانند به‌صورت همزمان به بازی مشغول شوند 4 نفر است. این بازی با دو یا سه نفر نیز به جریان خواهد افتاد، اما با یک نفر خیر. بازی منچرز آنلاین با پیروی از قوانین اصلی بازی منچ همان اصول را در بازی پیاده کرده است. در بازی منچ اگر فرض را بر آن بگیریم که تعداد بازیکنان 4 نفر است، نیازمند یک تاس هستیم.

تاس مانند قلب بازی است. به قدری تاس از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورتی که تاس نداشته باشید نمی‌توانید به این بازی جذاب مشغول شوید. پس از شروع بازی، بازیکنان باید به ترتیبی که از ابتدای بازی صورت گرفته به صورت نوبتی تاس بیندازند. بازی منچرز برای اندروید نیز تمام این اصول را با المان‌های جذاب رعایت و به کار گرفته است. این مورد به گونه‌ای است که هیچ بازیکنی نمی‌تواند کد تقلب بازی منچرز را فعال کند و یا بهتر است بگوییم هیچ کس قادر نخواهد بود که تقلبی در بازی انجام دهد.

در بازی‌های مختلف که شما یک سری قابلیت‌ها دارید و برای دستیابی به این امکانات باید سکه یا ارز درون بازی داشته باشید، بسیاری از افراد به دنبال راه‌های تقلب و یا هک کردن این بازی‌ها هستند. خوشبختانه بازی موبایل منچرز از امنیت بالایی برخوردار است و تا به حال کسی موفق نشده تا بازی منچرز هک شده را تجربه و یا حتی دانلود کند. با وجود این موارد بازیکنان می‌توانند با خیال راحت به نصب بازی منچرز بپردازند و از این بازی سرگرم کننده و نوستالژی لذت ببرند.

گیم پلی بازی موبایل منچرز

بازی گوشی منچرز دارای فضایی دلنشین و به قول خودمان دوستانه است؛ به طوری که هر بازیکنی پس از نصب و ورود به این بازی، حس دلنشین نوستالژی بودن آن را دریافت خواهد کرد. در همان قسمت ابتدایی بازی هنگامی که بازی در حال لود شدن است، صفحه‌ای از بازی منچ به همراه تعدادی مهره طراحی شده است که صحنه جذابی را برای بازیکنان در همان لحظات ابتدایی بازی فراهم کرده است.

پس از ورود به صفحه منوی بازی موبایل منچرز تعدادی گزینه و آیکون پیش رویتان ظاهر می‌شود. در بالا نام کاربریتان که وارد کرده‌اید و در پایین آن مقدار سکه‌تان، سمت چپ بالا گزینه تنظیمات، سمت راست بالا گزینه ارتباط و راهنمایی بازی، وسط صفحه گزینه‌های بازی آنلاین، بازی با دوستان، بازی آفلاین و در قسمت پایینی صفحه گزینه‌هایی همچون رده بندی، پروفایل و فروشگاه را مشاهده می‌کنید.

در قسمت تنظیمات شما می‌توانید میزان صدا و زبان بازیتان را تنظیم و تغییر دهید. در قسمت بازی آنلاین تعدادی گزینه برایتان نشان داده می‌شود که نوع بازی موردنظرتان را می‌توانید آنجا انتخاب کنید. هر کدام از این میزها مقدار خاصی با توجه به نوع میز از شما سکه می‌برد. برای مثال ارزان‌ترین میز در بازی گوشی منچرز میز مبتدی است که مقدار 100 سکه از شما خواهد برد و در صورت پیروزی در همان میز مقدار 250 سکه جایزه‌تان است.

میزها رفته رفته لوکس‌تر و گران‌تر خواهند شد. میز بعد میز حرفه‌ای نام داد که ورودی آن 2500 سکه و پاداش آن به ازای پیروزیتان 5000 سکه است. میز بعد میز لوکس نام دارد که ورودی‌اش 20000 سکه و پاداشش 30000 سکه است. در میز لوکس بازیکنان می‌توانند به صورت آزادانه چت و گفتگو کنند. میز بعد، میز تیمی نام دارد که جزو میزهای پرطرفدار بازی است. ورودی میز تیمی 1000 سکه بوده و در صورت پیروزی به شما 1800 سکه خواهد داد.

نحوه بازی تیمی به این صورت است که به صورت ضربدری شما با شخص دیگری هم تیمی خواهید بود و در صورت پیروزی هرکدام از هم تیمی‌ها، مقدار پاداش که 1800 سکه است به دو شخصی که هم تیمی بوده‌اند تعلق خواهد گرفت. یک حالت جذاب که بازی موبایل منچرز برای بازیکنان در نظر گرفته است، رویداد تیمی لوکس و رویدادهای مختلف است که تفاوت‌های مختلفی باهم دارند. برای مثال ورودی رویداد تیمی لوکس 5000 سکه و پاداشش 8000 سکه است. این رویداد دقیقا مشابه با میز و بازی تیمی است، ولی تنها تفاوتشان در مقدار پاداشی است که به برنده‌ها تعلق خواهد گرفت.

رویدادهای هفتگی و ماهانه برای مدتی خاص و معین فعال هستند و پس از به اتمام رسیدنشان باید منتظر رویداد جدیدی باشید. در فضای داخلی بازی هنگامی که بازی شروع می‌شود، برای مدت چند ثانیه باید منتظر ماند تا افراد مختلفی به بازی بپیوندند. پس از مشخص شدن افراد، بازی آغاز خواهد شد. در بازی موبایل منچرز هر شخص دارای یک سری گزینه‌ها است که با توجه به آن‌ها باید بازی کردن خود را تنظیم کند. هر بازیکن دارای 4 مهره است.

بازیکنان هر یک برای خود دارای 3 فرصت هستند. این فرصت‌ها به این دلیل در بازی قرار داده شده‌اند که در صورت رخ دادن هر گونه مشکلی از طرف بازیکنان و یا مشکلات احتمالی که برای اینترنت و اتصال بازیکنان پیش می‌آید، بازیکنان فرصت جبران داشته باشند. یک نوار در کنار اسم هر یک از بازیکنان وجود دارد که زمانی که نوبت حرکت بازیکن شد، فرصت حدودی 10 ثانیه‌ای در اختیارشان است تا حرکت کنند.

در صورتی که نوار خالی شود و 10 ثانیه به اتمام برسد، یکی از 3 فرصت یا بهتر است بگوییم جان بازیکنان حذف می‌شود. زمانی که هر 3 فرصت بازیکن حذف شود، بازیکن از بازی خارج شده و تنها می‌تواند به عنوان تماشاچی، ادامه بازی را تماشا کند. تا به اینجای کار تمامی نکات مربوط به گیم پلی و ظاهر بازی را به شما عزیزان تقدیم کردیم. یکی از قابلیت‌های بسیار خوبی که بازی گوشی منچرز در اختیار بازیکنان و کاربرانش قرار داده این است که آن‌ها می‌توانند مهره و تاس خود را شخصی‌سازی کنند.

شما برای خرید مهره و تاس باید به سراغ فروشگاه بازی بروید. مهره‌ها در قسمت فروشگاه از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین این مهره‌ها با طرح‌های بسیار جذاب و چشم‌گیر طراحی شده‌اند. قیمت این مهره‌ها از رایگان شروع می‌شود و تا بیست یا سی هزار سکه نیز می‌رود. این پایان کار نیست و بازیکنان می‌توانند زینت بیشتری را به مهره خود بدهند. طرح‌هایی برای قسمت وسط مهره در نظر گرفته شده که جذابیت بیشتری به مهره‌تان خواهد داد.

قیمت طرح‌ها نیز از رایگان شروع و گاها تا بیش از ده هزار سکه نیز می‌رسد. زینت مهره هنوز به پایان نرسیده و شما می‌توانید نگین‌ها و الماس‌های زیبایی نیز برای کادر دور مهره خود خریداری کنید. پس از تزئین مهره، نوبت به تاس می‌رسد. برای خریداری تاس نیز باید به فروشگاه بروید و در آنجا طرح‌های مختلفی از تاس را با توجه به مقدار سکه‌ و سلیقه‌تان انتخاب کنید. قیمت تاس‌ها از ده هزار شروع شده و تا دویست و پنجاه هزار سکه می‌رسد. در ابتدای بازی یک تاس ساده دارید و اگر تمایل به تجملی و زیباتر کردن تاستان دارید می‌توانید از فروشگاه خریداری کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

یکی از خصوصیات خوبی که بازی موبایل منچرز در خود جای داده این است که بازیکنان می‌توانند کل کل و بحث و گفتگو را در این بازی حساس و آنلاین تجربه کنند. عبارت‌های مختلف که در دسته‌های گوناگونی دسته‌بندی شده‌اند به بازیکنان این فرصت را می‌دهند تا به کل کل با سایر بازیکنان بپردازند. همانند تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید، از تمام این عبارت‌ها می‌توانید برای کل کل استفاده کنید و یا سایر بازیکنان را تشویق و تحسین کنید.

بازی گوشی منچرز در دو حالت آفلاین و آنلاین قابلیت بازی کردن دارد. در حالت آنلاین با بازیکنان دیگر می‌توانید به بازی مشغول شوید. حالت آفلاین به این دلیل طراحی شده است تا بازیکنان در زمانی که حوصله‌شان سر رفته و بیکار هستند و اینترنت نیز در دسترسشان نیست، همچنین به دنبال یک بازی برای گذراندن اوقات فراغتشان می‌گردند، بتوانند خود را سرگرم کنند. تا به این جای کار تمامی موارد و جزئیات بازی موبایل منچرز را به شما عزیزان تقدیم کردیم.

سوالات متداول درباره بازی گوشی منچرز

چندتا از سوالاتی که برای بازیکنان و کاربران بازی منچرز برای آیفون و اندروید پیش می‌آید این است که چگونه در بازی منچرز پولدار شویم؟ و یا این که چگونه در بازی منچرز تقلب کنیم؟ و سوال آخر که بسیاری پرسیده‌اند که چگونه کد هدیه بازی منچرز را تهیه کنیم؟ ما تمام راه کارهایی که می‌تواند برایتان مفید و کارآمد واقع شوند و همچنین راه حل‌هایی را به شما خواهیم گفت که در صورت امکان بتوانید به خواسته‌هایتان نزدیک شده و یا آن‌ها را عملی کنید.

چگونه در بازی منچرز پولدار شویم؟

در جواب به اولین سوال که در رابطه با پولدار شدن و یا به دست آوردن کد سکه بازی منچرز است باید بگوییم که بازی‌هایی که مبنای آن‌ها بر پایه سکه و یک پول خاص درون بازی است، بازی به صورت خودکار راه کارهای مختلفی را برای بازیکنان در نظر خواهد گرفت. اما این راه کارها مقدار چشم‌گیری از پول را در اختیار بازیکنان قرار نخواهد داد.

بازی منچرز iOS و اندروید نیز از این قاعده مستثنی نبوده و راه کارهایی همچون گردونه شانس، دعوت دوستان به نصب بازی، دنبال کردن صفحات رسمی بازی در سوشال مدیا و… در آن وجود دارد. گردونه شانس به صورت 12 ساعته به شما اجازه خواهد داد تا شانس خودتان را در رابطه با به دست آوردن مقدار مشخصی پول امتحان کنید. دعوت دوستان نیز به این صورت برای بازیکنان درآمد خواهد داشت که کد یا آی دی بازیکن دعوت شده را وارد قسمت کد هدیه کنید و سپس به شما مقدار 100 الی 200 سکه به صورت رایگان تعلق خواهد گرفت.

دنبال کردن صفحه‌های رسمی بازی در سوشال مدیا نیز به همین صورت است، ولی دیگر نیاز به وارد کردن کد خاصی نیست. پس از دنبال کردن، بازی به صورت خودکار متوجه خواهد شد و سپس مقدار 100 الی 200 سکه را به شما می‌دهد. در رابطه با سوال کاربران که معمولا می‌پرسند که طریقه وارد کردن کد هدیه به چه صورت است باید بگوییم که در منوی تنظیمات بازی یک قسمت برای کد هدیه تعبیه شده و به راحتی در آن قسمت کد هدیه‌تان را وارد می‌کنید و سپس پاداشتان را دریافت خواهید کرد. پس از گذشت مدت چند ماهه، بازی معمولا به شما مقادیر متفاوتی از 1000 سکه تا 5000 سکه را خواهد داد.

چگونه در بازی منچرز تقلب کنیم؟

زیر ساخت‌های بازی به گونه‌ای ساخته و طراحی شده‌اند که امنیت بالایی در فضای بازی موبایل منچرز ایجاد شده است. این امنیت هم برای بازیکنان و هم برای بازی بسیار مفید است. بازی منچرز پول بی نهایت در اصل وجود ندارد و به همین خاطر بازیکنان با تلاش و بازی کردن باید به پیروزی و درآمد برسند. بسیاری این سوال را می‌پرسند که بازی منچرز مود شده و یا بازی منچرز سکه بی نهایت را چگونه باید دانلود کنیم. همانطور که در بالاتر گفته شد، امکان چنین کاری وجود نداشته و با تلاش و پیروزی می‌توانید به سکه‌های بازی دست یابید.

دانلود بازی گوشی منچرز

از لینک‌های زیر می‌توانید این بازی را دانلود کنید.

سخن پایانی

بازی موبایل منچرز یکی از عنوان‌های پرطرفدار در بین ایرانیان است که روزانه به کاربران این بازی اضافه می‌شود. این بازی تا به حال برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل‌های اندروید و آیفون به انتشار رسیده و نسخه‌های این بازی برای و کامپیوتر ساخته نشده است. از طرف شرکت سازنده این بازی یعنی اینسایتل نیز هیچ‌گونه خبر رسمی حاکی از این که نسخه‌های کامپیوتر و… این بازی قرار است ساخته شود یا خیر منتشر نشده است. اگر به بازی‌های نوستالژی به خصوص بازی منچ علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم تا برای دانلود و نصب بازی گوشی منچرز اقدام کنید و از آن لذت ببرید. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

آیا به بازی‌های نوستالژی ایرانی علاقه دارید؟ آیا بازی موبایل منچرز را تجربه کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

 

خوبی باشد.

 

زینب اصغری

علاقمند و مدرس بازار فارکس ، ارزهای دیجیتال و بورس. محتوا تولید نمیکنم، مگر اینکه خودم از محتوایی که ایجاد کردم چیزی یاد بگیرم. منتظر شنیدن نظراتتون هستم.