اقتصادیبرترین های کسب و کار

چگونه پرفکت مانی بخریم

یکی از مطرح‌ترین سیستم‌های پرداخت دنیاست که تمام کاربران جهان می‌توانند از آن برای انتقال وجه خارجی و خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود استفاده کنند. در این پست ضمن معرفی مختصر این سیستم، نحوه خرید و شارژ کردن حساب پرفکت مانی را آموزش می‌دهیم.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید برای افرادی که در کشور دیگری هستند ارز بفرستید و هم خریدهای اینترنتی و آنلاین خود از سایت‌های خارجی را انجام دهید. همچنین اگر با مشتریان خارجی کار می‌کنید می‌توانید درآمدهای ارزی خود را از طریق پرفکت مانی به راحتی دریافت کنید.

برای ایرانی‌ها تحریم نیست

پرفکت مانی نسبت به سیستم‌های بزرگتر مثل پی‌پال، مسترکارت و ویزا خیلی کم سابقه‌تر است و به همین دلیل هنوز به اندازه این سیستم‌ها محبوبیت بدست نیاورده است. اما چون برخلاف سیستم‌های دیگر تحریم نیست و محدودیتی برای افتتاح حساب کاربران ایرانی ندارد، با استقبال زیادی در میان کاربران ایرانی روبرو شده است.

افتتاح حساب پرفکت مانی چگونه است؟

برای استفاده از امکانات پرفکت مانی، ابتدا باید وارد سایت شوید و با کلیک بر روی بخش ثبت نام (Signup)، یک حساب پرفکت مانی بسازید. ساختن حساب به سادگی و در عرض چند دقیقه انجام می‌شود.

اگر به راهنمایی بیشتری در مورد افتتاح حساب پرفکت مانی نیاز دارید پیشنهاد می‌کنیم مطلب «» را مطالعه کنید.

احراز هویت در پرفکت مانی اجباری نیست

برای استفاده از سیستم پرفکت مانی نیازی به احراز هویت نیست. با این حال اگر احراز هویت کنید، کارمزد تراکنش‌های برای شما از ۲ درصد به ۰.۵ درصد کاهش می‌یابد.

در مطلب «» نحوه احراز هویت پرفکت مانی به صورت کامل توضیح داده شده است.

نکته: برای استفاده از خودِ پرفکت مانی نیاز به احراز هویت نیست اما برای خرید آن از صرافی‌های آنلاین باید احراز هویت کنید که در ادامه درباره آن توضیح می‌دهیم.

بهترین روش شارژ حساب پرفکت مانی

راحت‌ترین روش شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران ایرانی، خرید پرفکت مانی از سایت‌های ایرانی است که به راحتی از طریق ریال و با کارت بانکی انجام می‌شود.

پرفکت مانی هم به صورت یورو و هم به صورت دلاری در سایت‌های ایران خرید و فروش می‌شود اما اغلب دلار پرفکت مانی به فروش می‌رسد. ما در اینجا از نام بردن صرافی‌های معتبر پرفکت مانی معذوریم اما فقط کافیست کلمه «خرید پرفکت مانی» را در گوگل جستجو کنید.

قیمت پرفکت مانی بر اساس نرخ ارز در کشور تعیین می‌شود. مثلا اگر هر واحد دلار در ایران ۱۱ هزارتومان باشد، قیمت دلار پرفکت مانی هم حدود ۱۱ هزارتومان خواهد بود.

برای خرید از سایت‌های فروشنده پرفکت مانی، نیاز است که با ارسال تصویر مدرک شناسایی خود (مثل کارت ملی) احراز هویت انجام دهید. پس از انجام احراز هویت، امکان خرید و فروش پرفکت مانی برای شما فراهم می‌شود.

برای خرید پرفکت مانی باید شماره حساب پرفکت مانی خود را به سایت فروشنده بدهید تا برای شما واریز را انجام دهد. برای پیدا کردن شماره حساب پرفکت مانی خود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

طبق عکس بالا می‌توانید در صفحه اول پنل کاربری شماره حسابتان را پیدا کنید و آن را به سایت بدهید تا برایتان واریز را انجام دهد. حساب دلاری با U و حساب یورو با E آغاز می‌شود. به عنوان مثال شماره حساب دلاری در حسابی که عکس آن را در بالا قرار داده‌ایم، «U22065984» است و صاحب حساب باید برای دریافت پرفکت مانی این شماره را به صرافی بدهد.

به جز روش خرید از صرافی‌های ایرانی، راه‌های بسیار زیاد دیگری برای شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارد. البته اغلب این روش‌ها در ایران کاربرد ندارند. بنابراین در ادامه فقط روش‌هایی که برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر هستند را توضیح می‌دهیم.

برای دسترسی به روش‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی و به اصطلاح شارژ کردن حساب پرفکت مانی، پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد بخش دیپازیت (Deposit) می‌شویم:

سپس با صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر روبرو می‌شویم که در آن انواع روش‌های واریز پول و شارژ حساب پرفکت مانی توضیح داده شده است.

با کلیک بر روی هر کدام از گزینه‌های بالا، جزئیات استفاده از هریک از این روش‌ها برای شارژ حساب پرفکت‌مانی را باهم بررسی می‌کنیم.

شارژ با ووچر پرفکت مانی

یکی از روش‌های متداول شارژ حساب پرفکت مانی، استفاده از است.

ووچر پرفکت مانی، کارت شارژ پرفکت مانی است که برای واریز پول به حساب پرفکت مانی و یا برداشت از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ووچر در واقع شبیه کارت‌های هدیه بانکی است و بدون نیاز به ساخت حساب می‌توان از آن‌ برای خرید استفاده کرد. همچنین می‌توان از ووچر پرفکت مانی برای شارژ مستقیم حساب بهره برد.

ووچر پرفکت‌ مانی یک شناسه ۱۰ رقمی منحصر به فرد دارد و یک کد فعالسازی ۱۶ رقمی. تاریخ ایجاد و تاریخ انقضای این ووچرها نیز روی آنها ثبت شده است. نمونه‌ای از یک کارت ووچر پرفکت مانی را می‌توان در زیر مشاهده کرد:

البته لازم است بدانیم که این ووچرها فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتالی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

برای شارژ حساب با ووچر پرفکت مانی باید از یکی از سایت‌های معتبر ایرانی (با جستجوی کلمه خرید ووچر پرفکت مانی در گوگل) هر مقدار که می‌خواهید ووچر پرفکت مانی بخرید.

مثلا اگر می‌خواهید حساب خود را به میزان ۱۰ دلار شارژ کنید فقط کافیست به سایت‌های ایرانی مراجعه کنید و یک ووچر پرفکت مانی ۱۰ دلاری بخرید. سپس از بخش واریز (Deposit) در حساب پرفکت مانیِ خود، گزینه شارژ با ووچر (e-Voucher) را انتخاب کنید و اطلاعات ووچر خود را وارد کنید تا حسابتان شارژ شود.

با انتخاب گزینه «e-Voucher» می‌خواهیم حساب پرفکت مانی خود را از طریق ووچر پرفکت مانی شارژ کنیم.

شارژ حساب پرفکت مانی از صرافی‌ها

در حال حاضر صرافی‌های معتبر زیادی وجود دارند که به عنوان یک واسط بین کاربران و سایت پرفکت مانی عمل می‌کنند.

یعنی کاربران می‌توانند با پرداخت ریالی به این صرافی‌ها، دلار پرفکت مانی خریداری کرده و حساب پرفکت مانی خود را به هر میزان که می‌خواهند، شارژ کنند.

علاوه بر این، امکان فروش دلار پرفکت مانی به این صرافی‌ها و دریافت ریالی معادل آن نیز وجود دارد.

اما با نگاهی به صرافی‌های معتبری که در حال حاضر فعال‌اند، می‌توان دید که قیمت خرید و فروش دلار پرفکت مانی در این صرافی‌ها و همچنین کارمزدی که برای خرید و فروش در نظر می‌گیرند، باهم تفاوت دارد.

بنابراین با بررسی فاکتورهای مختلف، می‌توان بهترین صرافی را برای خرید یا فروش پرفکت مانی انتخاب کرد.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، لیست صرافی‌ها در این صفحه قابل مشاهده است.

پارامتر Trust Score که امتیاز قابل اعتماد بودن صرافی‌ها بر اساس فعالیت گذشته آنها را نشان می‌دهد، برای هر صرافی قابل مشاهده است.

پارامتر TS بر اساس فعالیت‌های گذشته این صرافی‌ها تعیین می‌شود.

هنگام انتخاب صرافی مناسب، علاوه بر در نظر گرفتن امتیاز قابل اعتماد بودن صرافی و همچنین کارمزد، باید به کمترین و بیشترین مقداری که هر صرافی برای خرید پرفکت مانی مشخص کرده نیز توجه کرد.

تعداد این صرافی‌ها زیاد است، ما در ادامه فقط به تعدادی از صرافی‌های ایرانی یا صرافی‌های بین‌المللی که از ریال پشتیبانی می‌کنند، اشاره می‌کنیم.

با بررسی تمام صرافی‌های ایرانی که در این لیست قرار دارند و مقایسه Trust Score، کارمزد و قیمت خرید و فروش در آنها می‌توان صرافی مناسبی را انتخاب کرد.

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین

متداولترین و پرکاربردترین واحد پولی که در پرفکت مانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دلار است. اما علاوه بر دلار، امکان شارژ کردن حساب‌های پرفکت مانی با ۳ دارایی دیگر هم وجود دارد. این ۳ دارایی شامل، یورو، طلا و بیت کوین می‌شود.

برای شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین، برداشت از حساب به صورت بیت کوین، یا حتی انجام تراکنش‌های بیت کوینی با استفاده از حساب پرفکت مانی، پس از انتخاب بیت کوین به عنوان یکی از روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی با صفحه زیر مواجه می‌شویم:

امکان ارسال بیت کوین به حساب پرفکت مانی و در واقع شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین یکی از امکاناتی است که به تازگی به حساب‌های پرفکت مانی اضافه شده است.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، تعداد کیف پول‌هایی که تاکنون ساخته شده، نشان داده شده است. حداکثر ۳ کیف پول بیت کوین با استفاده از حساب پرفکت مانی می‌توان ایجاد کرد.

این پیغام نشان می‌دهد که آدرس بیت کوینی شما با موفقیت ایجاد شده است.

حالا می‌توانیم به صفحه اولی که برای شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین با آن روبرو شدیم، بازگردیم.

سپس بر روی گزینه «Preview» کلیک کرده و در صفحه زیر، جزئیات تراکنش خود را بررسی کرده و سپس تایید می‌کنیم. آموزش خرید ووچر پرفکت مانی :‌ پرفکت مانی از بهترین سرویس‌های است؛ یکی از بهترین امکاناتی که در سیستم مالی به وجود آمده است، به‌کارگیری ووچر الکترونیکی است. ووچر در واقع یک کد بوده که دارای اعتبار مالی مشخصی است. بر همین اساس هر فردی که بخواهد کارهای مالی مختلفی را بدون داشتن حساب پرفکت مانی انجام دهد از این گزینه عالی بهره می‌برد. با توجه به اهمیت بالایی که در ووچر وجود دارد، در این مطلب از سایت کافه ارز به موضوع آموزش خواهیم پرداخت. مسلما با مطالعه این مطلب می‌توانید اطلاعات کامل‌تری در این حوزه به دست بیاورید.

چگونه ووچر یا پرفکت مانی بخریم؟

با توجه به اینکه ووچر پرفکتمانی دارای اهمیت بسیار زیادی است، تعداد زیادی از شهروندان به دنبال تهیه آن هستند. بر همین اساس شما هم باید با آموزش پرفکت مانی ووچر آشنایی داشته باشید. همان‌طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، ووچر پرفکتمانی در حقیقت یک کد است که با وارد کردن آن در سایت‌های پذیرنده پرفکت مانی می‌توانید با موجودی ووچر خرید انجام دهید. این سرویس بیشتر برای کسانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند برای دفعات محدود، خرید بین‌المللی داشته باشند.

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز با توجه به نوع نیاز شما تعیین می‌شود. به‌طور مثال اگر شما بخواهید یک محصول یا خدمت گران‌قیمت را تهیه کنید، باید میزان اعتبار ووچر شما نیز زیاد باشد. خوشبختانه زمانی که یک کد ووچر صادر می‌شود،‌ شما این امکان را خواهید داشت که هر وقت دوست داشتید از آن استفاده کنید. این نکته نشان می‌دهد که ووچر پرفکت مانی هیچ محدودیت زمانی ندارد و در هر زمان و مکانی قابل مصرف خواهد بود. با توجه به مواردی که به شما گفته شد، حتما برای خرید ووچر به سایت کافه ارز مراجعه کنید. آموزش خرید کد ووچر پرفکت مانی به شما کمک می‌کند که به سادگی ووچر مورد نیاز خود را خریداری کنید. اگر شما هم می‌خواهید بدانید چگونه ووچر بخریم ادامه مطلب را دنبال کنید که با نحوه خرید ووچر پرفکت مانی از سایت پرفکت مانی و هم از سایت کافه ارز آشنا شویم.

نحوه خرید ووچر از پرفکت مانی

میزان اهمیت ووچر پرفکت مانی بیش از هر زمان دیگری افزایش پیدا کرده است که شما باید به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. یکی از دلایل اصلی استفاده از ووچر این است که با استفاده از آن می‌توانید پرداخت‌های خود را به‌سرعت انجام دهید. اگر شما کسی هستید که به سرعت عمل بالا اهمیت می‌دهید،‌ مسلما پرفکت مانی همان چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت. نحوه خرید پرفکت مانی با توجه به شرایط مختلف تعیین می‌شود که شما بر این اساس، خرید خود را صورت می‌دهید.

برای خرید ووچر شما می‌توانید هم سایت پرفکت مانی به آدرس اقدام کنید که در این صورت نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی و احراز هویت دارید که با دردسرهایی همراه است و یا آن را از صرافی آنلاین کافه ارز خریداری کنید. برای این کار شما باید درخواست خرید ووچر پرفکت مانی را در سایت کافه ارز ثبت کرده و پس از مشخص کردن مبلغ مورد نیاز خود نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. در نهایت کد ووچر به صورت آنی و اتوماتیک به شما ارسال خواهد شد.

نکته جالب در این آموزش خرید ووچر پرفکت مانی، این است که خرید آن از سایت کافه ارز بسیار آسان‌تر از اقدام به خرید آن از خود وب‌سایت Perfect Money است. در کافه ارز وقتی که شما برای خرید ووچر درخواست ثبت می‌کنید، باید هزینه آن را از طریق کارت بانکی خود پرداخت کنید. بعد از اتمام مراحل پرداخت، کد ووچر در اختیار شما قرار می‌گیرد که بلافاصله برای شما قابل استفاده خواهد بود. معمولا اکثر افراد از ووچر پرفکتمانی برای خریدهای اینترنتی خود استفاده می‌کنند که نشان‌دهنده اعتبار بالای آن است.

آموزش خرید ووچر از سایت پرفکت مانی

آموزش خرید کد ووچر پرفکت مانی برای بسیاری از افراد، جذابیت خاصی دارد و به بهترین نحو ممکن از آن بهره می‌برند. سایت پرفکت مانی تلاش می‌کند تا صدور ووچر را بدون مراحل اضافی انجام دهد اما همچنان نیاز به افتتاح حساب خواهید داشت. همان‌طور که در بخش‌های قبل نیز به آن پرداختیم، با خدمات خرید ووچر پرفکت مانی در کافه ارز دیگر نیاز نیست که اکانت پرفکت مانی داشته باشید.

در هنگام پرداخت‌های اینترنتی خود، بدون نیاز به داشتن حساب می‌توانید با ووچر صورتحساب خود را پرداخت کنید. البته اگر شما به‌صورت مرتب با نقل و انتقالات مالی سروکار دارید، بهتر است که حتما یک اکانت ویژه برای خود ایجاد کنید تا زحمت شما هم کمتر شود.

موردی که در آموزش پرفکت مانی ووچر باید بیشتر به آن دقت کرد، پایین بودن کارمزدها در این بخش است. به‌صورت کلی کارمزدی که برای صدور پرفکت مانی گرفته می‌شود در مقایسه با سایر موارد بسیار ناچیز خواهید بود. به همین جهت اگر می‌خواهید که هزینه کارمزد پایینی را پرداخت کنید،‌ حتما به سراغ پرفکت مانی بروید. همان‌طور که می‌بینید، نحوه خرید ووچر پرفکت مانی به گونه‌ای است که همه افراد می‌توانند آن را انجام دهند.

مزایای ووچر پرفکت مانی

یکی از مواردی که کمتر کسی به آن دقت می‌کند مزایای خاص ووچر پرفکت مانی است. پرداخت‌هایی که از طریق ووچر صورت می‌گیرد امنیت بسیار بالایی دارد که این مورد کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. همچنین با استفاده از ووچر شما قادر خواهید بود که ارزهای مختلفی را جابجا نمایید. ارزهایی همچون دلار و یورو به‌آسانی به ووچر تبدیل می‌شوند که این مورد امکان انتقال به غیر را برای شما فراهم خواهد کرد و هر کدام از ارزهایی که شما به آن علاقه داشته باشید به‌صورت ووچر درمی‌آیند. نکته جالب این است که در صورت داشتن حساب پرفکت مانی، می‌توانید تعداد مختلفی ووچر بخرید و به افراد مختلف بدهید.

این کار نشان‌دهنده آن است که امکان ساخت ووچر با اعتبارهای مختلف وجود دارد. طبق تحقیقاتی که تا به حال انجام شده است، با کمک سرویس ووچر می‌توانید در بسیاری از سایت‌های برتر دنیا خرید انجام دهید. در آموزش خرید ووچر پرفکت مانی به عدم نیاز دریافت‌کننده پول به حساب پرفکت مانی نیز اشاره شده است. بر همین اساس دیگر نیاز نیست که طرف مقابل شما اکانت پرفکت مانی داشته باشد و انتقال به‌صورت مستقیم صورت می‌گیرد. با توجه به کاربردی بودن آموزش خرید کد ووچر پرفکت مانی، تمامی کاربران می‌توانند به‌راحتی کارهای مربوط به خرید خود را صورت دهند.

قیمت خرید ووچر پرفکت مانی

زمانی که حرف از نحوه خرید ووچر پرفکت مانی می‌شود، اولین عاملی که ذهن شما را مشغول می‌کند موضوع قیمت است. همان‌طور که قبلا آن را بیان کردیم، هر ووچر می‌تواند با اعتبار دلخواه ساخته شود. به‌طور مثال شما این امکان را خواهید داشت که یک ووچر پرفکتمانی ۲۰ دلاری بسازید. پس با توجه به نوع نیازی که برای شما وجود دارد، قیمت پرفکتمانی بر همان اساس تعیین و مشخص می‌شود. البته عوامل دیگری نیز هستند که بر روی قیمت نهایی پرفکت مانی اثرگذار خواهند بود.

به‌طور مثال میزان کارمزدها یکی از این عوامل مهم است. خوشبختانه سایت کافه ازر کارمزد پایینی در نظر گرفته است تا قیمت ووچر پرفکت مانی برای شما کاهش پیدا کند. با بررسی آموزش خرید کد ووچر پرفکت مانی، این موضوع را متوجه می‌شوید که کافه ارز تعرفه‌های مناسبی را برای خدمات خود مشخص کرده است. اگر دوست دارید که این ووچرها را به‌صورت منصفانه و با قیمت مناسب تهیه کنید، مسلما خدمات خرید ووچر پرفکت مانی در سایت کافه ارز شرایط مناسبی را برای شما تدارک دیده است.

ووچر پرفکت مانی به شما این امکان را می‌دهد که بسیاری از کارهای مالی خود نظیر پرداخت هزینه فروشگاه اینترنتی را خودتان انجام دهید. از همین رو شما باید آموزش پرفکت مانی ووچر را بررسی کنید تا با راه‌های خرید آن آشنایی پیدا کنید. خوشبختانه سایت کافه ارز یک راه آسان و ساده را برای شما فراهم کرده است تا از این روش، ووچر پرفکتمانی را تهیه کنید. قیمت و تعرفه خدمات خريد ووچر پرفكت ماني در کافه ارز نیز به‌صورت منصفانه‌ای تعیین شده است تا به‌راحتی بتوانید خریدهای خود را ثبت کنید. امیدواریم که با کمک مطالب گفته شده هر چه سریع‌تر ووچر پرفکت مانی را برای خود خریداری کنید.

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی  و خرید پرفکت مانی در کافه ارز

حال که خواندیم در سایت پرفکتمانی چگونه ووچر بخریم، در ادامه با آموزش خرید ووچر پرفکت مانی در سایت کافه ارز آشنا می‌شویم:

  • ابتدا وارد سایت کافه ارز شده و ثبت نام خود را تکمیل کنید. سپس در پنل کاربری خود مانند تصویر زیر، گزینه خدمات پرفکت مانی را انتخاب کنید:
  • سپس از میان خدمات مختلف پرفکت مانی در کافه ارز، گزینه خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید:
  • در صفحه‌ای که باز می‌شود مقدار ووچری را که قصد خریداری آن را دارید وارد کنید. مبلغ در ستون سمت چپ به شما نمایش داده می‌شود. در نهایت گزینه ثبت سفارش را بزنید:
  • در نهایت شما می‌توانید فاکتور خود را مشاهده کرده و در صورتی که قصد تغییر آن را ندارید، گزینه پرداخت هزینه را بزنید. پس از این مرحله شما به درگاه بانکی متصل می‌شوید. پس از پرداخت کد ووچر برای شما ارسال خواهد شد.

پرفکت مانی برای ایران | خرید آنلاین پرفکت مانی | خرید پرفکت مانی

جمع بندی

در این مقاله برای شما کاربران گرامی به آموزش خرید ووچر پرفکت مانی و خرید پرفکت مانی پرداختیم. عنوان‌های بالا را به شما شرح دادیم که بتوانید به صورت آگاهانه برای خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام اقدام کنید. امید است که این مطلب برای شما مفید باشد. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان سایت در ارتباط باشید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن خدمات شما را انجام می‌دهند. کافیست با ما همراه باشید.

خرید ووچر پرفکت مانی در کافه ارز چقدر زمان خواهد برد؟

خرید ووچر پرفکت مانی در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک انجام می‌شود.

چگونه ووچر بخریم؟

شما می‌توانید با خدمات پرفکتمانی کافه ارز، به صورت آنی و اتوماتیک ووچر پرفکت مانی به مبلغ مورد نظر خود اقدام کنید.

 

با توجه به تمام روش‌های گفته شده، بر اساس نیاز خود و با در نظر گرفتن عواملی مثل کارمزد، امتیاز قابل اعتماد بودن صرافی‌ها (Trust Score)، و سرعت شارژ شدن حساب، می‌توانیم به یکی از این روش‌ها حساب پرفکت مانی خود را شارژ کرده و در سایت‌ها و پلتفرم‌هایی که در روش پرداخت خود از پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند، استفاده کنیم.