برترین های کسب و کارعمومی

وزن هر متر مربع فنس

توری حصاری فنس مقاومت بالایی دارد و از مفتول گالوانیزه گرم تولید شده است. این توری بین انواع توری کاربرد بالایی در صنایع مختلف دارد. این توری در حصار کشی باغ، باغچه، در ساخت و ساز و… کاربرد فراوانی دارد. توری حصاری به دو دسته توری حصاری کلاسیک و توری حصاری زنجیری دسته بندی می شود. توری حصاری از مفتول گالوانیزه سرد نیز تولید می شود ولی مقاومت توری حصاری با مفتول گالوانیزه گرم را ندارد و یک محصول وارداتی به کشور ما است. طول رول توری حصاری اغلب 15 متر است و به درخواست مشتری این مقدار قابل تغییر است. وزن هر متر مربع فنس با توجه به قطر مفتول و اندازه چشمه آن تعیین می شود. هرچه قطر مفتول افزایش یابد یا اندازه چشمه کاهش یابد رول ها وزن بیشتری دارند. همچنین با کاهش قطر مفتول و افزایش چشمه وزن توری حصاری افزایش می یابد . در جدول زیر وزن هر متر مربع توری پرسی را با توجه به قطر مفتول و اندازه چشمه را بررسی کردیم.

قطر مفتول(میلیمتر) چشمه(سانتی متر) وزن یک متر مربع(کلیوگرم)
4.5 5*5 6.000
4  5*5 4.160
4 4*6 3.500
3 4*6 1.950
2.8 5*5 2.000
2.8 4*6 1.750
2.5 4*4 2.100
2.5 6*6 1.450
2 5*5 1.000
4.75  5*5  6.500
3 3*3 3.900
3 4*4 3.000
3 5*5 2.300
 2.5 6*6 1.650

وزن توری فنس پرسی

توری پرسی که به آن همان توری بافتنی هم می گویند به شبکه های به هم بافته شده از فلز بدون هیچ نوع عملیات جوشکاری می گویند. برای تولید توری پرسی، هیچ جوشی در محل تقاطع میله های عمودی و افقی آن نمی دهند. توری پرسی سطحی صاف و دوطرفه دارد و استحکام بالا، انعطاف پذیری زیاد، مقاومت در برابر نور خورشید، رطوبت، باد، مواد اسیدی و شیمیایی از ویژگی های بارز این توری است. توری پرسی به صورت ورق های به شکل مستطیل در ابعاد 1*2 تولید می شود و جنس مفتول به کار رفته در توری پرسی از آهن، گالوانیزه و استیل است. توری پرسی کاربرد های زیادی در زمینه پروژه های معماری، پروژه های عمرانی، حصار کشی و قفس حیوانات، صنایع غذایی، ساخت و ساز و بتن ریزی و .

روش تولید توری پرسی

برای تولید توری پرسی معمولا از موادی مانند مفتول گالوانیزه و مفتول سیاه استفاده می‌شود. در فرآیند تولید، فولاد در یک کوره‌ با دمای 450 درجه حرارت می‌بیند. بعد از زمان مشخصی خارج می‌شود و با لایه‌ای از جنس کربن و اکسیژن پوشانده می‌شود.

بعد از آن، این ماده را تحت فشار می‌گذارند و به شکل مفتول، با اندازه‌های معین و به صورت دنده‌ای و مواج در می‌آورند. باید به این مفتول‌ها شکل موج سینوسی داد، که در نهایت به صورت طولی در دستگاه قرار بگیرند و به‌صورت تار و پود به هم بافته شوند.

جدول وزن توری مش | فرمول محاسبه وزن فنس | وزن توری پرسی 2*2

خرید توری پرسی

در سایت شاهین فلز سپاهان انواع توری پرسی به همراه مشخصاتی از قبیل وزن و سایز منتشر شده است. شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان، عرضه‌کننده این محصول با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت می‌باشد.

مشتریان محترم می‌توانند پس از بررسی جدول وزن توری پرسی، برای اطلاع از موجودی محصول موردنظر، دریافت قیمت و ثبت خرید خود و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشند.

در ادامه، جدول وزن توری پرسی آمده است. نظر به مرجع بودن این جدول، با مطالعه وزن هر یک از آن‌ها، می‌توانید به آسانی قیمت توری پرسی مدنظر خود را محاسبه کنید