اجتماعیبرترین های کسب و کار

خرید مبل چستر

راهنمای خرید و ارسال مبل چستر + قیمت جهانی مبل چستر

برای ساخت مبل چستر هم مثل تمام مبل ها باید از چوب با کیفیتی مثل روس یا راش استفاده شود. همچنین فوم باکیفیت برای نشیمن مبل باید از نوع سرد و اسفنج آن باید از نوع 30 یا 35 کیلویی باشد تا مبل شما کیفیت مطلوبی داشته باشد. مهم ترین جز مبل چستر پارچه روکش  آن است، همانطور که میدانید پارچه این مبل چرم بوده و ممکن است بعد از مدتی استفاده چرم آن پوست پوست شود از این جهت به نوع روکش دقت کنید تا چرم مرغوب و باکیفیتی باشد.

انواع مبل چستر | قیمت مبل چستر | قیمت مبل چستر ۸ نفره‬‎

مبل چستر چیست؟

اولین مبل های چستر در قرن هجدهم میلادی ساخته شده اند، به طور کلی مبل های چستر مانند مبل ال چستر؛ مبل های راحتی هستند که بر روی آنها لمسه دوزی انجام شده است.

انواع پارچه مبل چستر

مبل های چستر معمولا با پارچه چرمی شناخته می شوند و یکی از ویژگی های آن ها داشتن پارچه چرمی است. اما ممکن است الان با توجه به تنوع در سلیقه ها مبل چستر با پارچه های مخمل و کتان هم ساخته شود.

مراحل تولید مبل چستر

مراحل ساخت مبل چستر نیز مثل مراحل ساخت هر مبل دیگری با ساخت کلاف آغاز شده و با کشیدن روکش مبل تمام می شود. اما نکته اصلی در مبلمان چستر لمسه دوزی ها و طراحی های ظاهر مبل با پارچه است که باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شود تا مبل آسیب نبیند.

مبل چستر ترک

مبل چستر ترک از مدل های خاص و زیبا بوده و بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد. شکل ظاهری مبل چستر ترک با سایر مبلمان های چستر تفاوتی نداشته اما از نظر کیفی بسیار مطلوب است.

مبل چستر ترکیه

مبلمان ترکیه از متریال مرغوب و درجه یک ساخته شده است و بسیار با کیفیت است. اما بدانید که در حال حاضر کارگاه های ایرانی توانایی تولید مبلمان با کیفیت مثل مبل های ترکیه ای، با همان شکل و ظاهر را دارا هستند.

مبل چستر کلاسیک

اگر می خواهید از مبلمان چستر در دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید بهتر است پارچه روکش آن را از بین پارچه های چرم طبیعی، پشم و کتان انتخاب کنید.

مبل چستر مدرن

صنعت مبلمان ایتالیا در دنیا حرف اول را می زند و مبل هایی ایتالیایی بسیار زیبا، با کیفیت و مرغوب هستند. مبلمان چستر ایتالیایی معمولا در طرح های مدرن و متفاوت تولید میشوند.

مبل چستر سفید

اگر در دکوراسیون شما از رنگ های گرم مثل نارنجی، قرمز استفاده شده است می توانید مبلمان چستر خود را از رنگ های خنثی مثل سفید انتخاب کنید.

مبل چستر طوسی

انتخاب مبلمان با رنگ های خنثی مثل طوسی به شما امکان می دهد تا بتوانید از رنگ های دیگر مثل رنگ های گرم برای کوسن های روی مبل استفاده کنید.

مبل چستر جدید، خرید و قیمت انواع مبل چستر

مبل چستر و تاریخچه رونمایی از آن به سال 1800 میلادی باز میگردد. مبلی که این روزها به عنوان یک وسیله دکوری و راحتی مورد استفاده قرار گرفته از دل تاریخ سر بر آورده است تا وجنات خود را نمایش دهد. تاریخ نویسان در زمینه مبلمان بر این باور هستند که ایده و نظر در زمینه تولید این مبل به فیلیپ استن هوپ، لور چهار چستر فیلد نسبت داده شده است.

فیلیپ یک سیاستمدار، نویسنده و طراح مد بود که برای اولین بار خود در منزل شخصی اش این مبل را مورد استفاده قرار داد و امروزه آن مبل را می توانید در موزهای در شهر لندن به تماشا بنشینید. مبل های که در ابتدا با چرم های بسیار مرغوب طبیعی ساخته و طراحی می شدند این روزها در پرسه ساخت آن ها از متریال های بسیار متنوع و متفاوتی کمک گرفته می شود.

در دیکشنری آکسفورد به مبلی که دسته و پشتی پهن دارد و ارتفاع کم پشتی کار هم راستا با دست ها طراحی می شود مبل چستر گفته می شود. اشراف زاده ها و نجیب زادگان از آن جایی که بسیار نگران چروک شدن البسه خود بودن با نشستن بر روی این قبیل مبل ها دیگر این دغدغه را نداشتند و همیشه ظاهری آراسته و تمیز داشتند.

قیمت انواع مبل چستر ترک و ارزان در چهاردانگه

مبل چستر ریشه ای اصیل و شاهانه دارد و عموماً در گذشته تنها اشراف زاده ها و اشخاص ثروتمند قابلیت استفاده از آن و خرید این محصول را داشتند؛ زیرا لوکس بودن و متفاوت جلوه دادن امری بود که تنها قشر برتر جامعه می توانستند از آن بهره بگیرند. به شکلی که خانه های باشکوه امپراتوری بریتانیا این سبک مبلمان را بسیار پسندیدند و استفاده از آن را شکل گسترده تری بخشیدند. در دنیای مدرن امروز شما شاهد استفاده از این مبل اصیل و لوکس در رستوران ها، کافی شاپ، قهوه خانه های لوکس، هتل ها و اداره ها هستید. امری که خرید آن دیگر شبیه گذشته برای قشر خاصی دنبال نمی شود و همه افراد با هر توان مالی می توانند از آن برای دکور کردن محیط کار یا منزل خود استفاده کنند.

خرید آنلاین یکی از گزینه های است که این روزها این مهم را برای شما ساده تر از هر زمان دیگری به تصویر کشیده است و شما می توانید علاوه بر مشاهده تنوع بسیار بی نظیر و متفاوت این محصول این امر را با حذف هزینه های سربار با کمترین نرخ پیشنهادی سفارشی سازی کنید. هدف از سفارشی سازی محصول با خرید اینترنتی این است که برای خرید می توانید تم رنگی و تعداد صندلی های مد نظر خود را با متخصصین بخش تولید در میان بگذارید و محصولی را در منزل مهمان کنید که دقیقاً هم راستا با نیاز شما گام برداشته باشد. میز ناهار خوری چستر نیز از جلمه مواردی است که با مبل چستر ست می شود.

مبل چستر راحتی جدید با قیمت ویژه در ساردین چوب

مبل چستر آماده ارسال همیشه با تنوع در طراحی و زیبایی های خیره کننده خود چشم شما را تا ساعت ها به خود خیره نگه می دارد. نو بودن طرح ها و ایده پردازی های این مبل به گونه ای است که شاید شما را برای خرید قدری مردد کند زیرا تنوع بسیار زیاد این کار گاها شما را با مشکل روبرو می کند.

اصلاً می دانید که چرا مبل چستر از تاریخ سر بر آورد و در دنیای مدرن امروز آن قدر محبوب شد. قبل از قرون نوزدهم مبل ها بیشتر جنبه راحتی داشتند و تفاوت بین قشر ثروتمند و فقیر تنها به یک چهار پایه برای نشستن ختم می گردید و کسانی که قابلیت بهره گیری از این وسیله را داشتند به نوعی برتری خود را به دیگران نمایش می داند. تا اینکه استفاده از مبل راحتی قدری فراگیر شد و این بار ویکتوریاها مبل چستر را برای نمای اشرافی تر به دربار خود وارد کردند. مبل های که باز این تفاوت و فاصله طبقاتی را به نمایش گذاشت و تنها اقشار ثروتمند جامعه بودند که قابلیت خرید آن را داشتند.

شاید گران قیمت ترین مبلی بود که آن روزها به کاخ شاهانه اشراف زاده ها ورود پیدا می کرد مبل های چستر چرمی بود که توان مالی افراد معمولی برای آن بسیار ناممکن بود؛ اما استفاده از چرم های مصنوعی، به کار گیری هنر دوخت، هنر لمسه دست، دکمه های میخی الماسی، دکمه های مترداف با تم رنگی استر رویه مبل و به کار گیری سایر پارامترهای دیگر رنج قیمتی این محصول را به شکلی تخمین زد که همه افراد بتوانند با هر توان مالی دست به یک انتخاب متمایز بزنند.

قیمت مبل چستر مدرن در یافت آباد

مبل چستر فیلد به دلیل طرح های لمسه دوزی که روی کار پیاده می شود نمونه های بسیار متنوع و متفاوتی دارد. شاید بیش از سیزده مدل طرح برای پیاده سازی هنر لمسه دوزی روی مبل چستر امروزه وجود داشته باشد که هر کدام بسته به متریال و پرسه ساخت به شکلی قیمت گذاری می شوند. ظاهر رسمی تر این قبیل مبل ها برای دکوراسیون های کلاسیک و سادگی بیشتر برای مبل های راحتی چستر در تعین قیمت آن بی تأثیر نیست. عوامل دیگری نیز در قیمت گذاری این محصول تأثیر گذار است.

به عنوان مثال استر رویه ای که برای مبل چستر استفاده می شود رنج های قیمتی بسیار متفاوتی دارد. رنگ های خاص و برگزیده و پارچه مبلی های اعلاء و مرغوب قطع به یقین در تعین قیمت این محصول تأثیر گذار است و قیمتی حداقل و حداکثر را برای آن تعین می کند. کلافی که برای اسکلت بندی مبل چستر در نظر گرفته می شود نقش به سزایی در قیمت تمام شده آن دارد.

به کار گیری چوب های مقاوم و مستحکمی همچون چوب راش و چوب سفید بدون شک قیمت را قدری با صعود بیشتری همراه می کند. خرید یک نیم ست یا خرید یک ست هشت نفره مبل نیز از عواملی است که نقش کلیدی در قیمت گذاری این محصول دارد. با توجه به پارامترهای عنوان شده به راحتی می توانید نرخ قیمتی که برای خرید یک مبل چستر در پیش روی دارید را تخمین بزنید.

خرید مبل راحتی چستر پارچه ای شیک در تهران

    مبل چستر به دلیل اینکه با ایده پردازی های کشور ترکیه طراحی می شود از دو کاناپه سه نفره بهره گرفته است این امر در محصولات ایرانی با یک کاناپه دو نفره و یک کاناپه سه نفره دنبال می شود.

    تم های رنگی طوسی، قهوه ای تیره و مشکی آن برای ایده پردازی های لاکچری محیط کار شما گزینه انتخابی مناسب تری است و از رنگ های شاد یا ترکیبی با دو تم رنگی برای دکور کردن منزل می توانید استفاده کنید.

    ویژگی بارز این مبل فرورفتگی های عمیقی است که روی سطح کار مشاهده می کنید این امر نه تنها جلوه بصری کار را زیبا تر به تصویر می کشد که راحتی بیشتری را برای کاربر فراهم می کند.

    طراحی هم اندازه پشتی و دسته مبل ال با یک ارتفاع یکسان ویژگی ظاهری بارزی است که برای تمام مبل های چستر این امر مشاهده می شود.

    این محصول را می توانید با استر رویه چرمی یا پارچه ای با هر تم رنگی که تمایل دارید خریداری کنید این امر صد در صد به سلیقه و نظر شما بستگی دارد.

    مبل های چستر با عنوان مبل های کلاسیک نیز شهرت دارند از همین رو برای چیدمان های که با مصنوعات چوبی دنبال شده اند به راحتی می توانید از این مبل زیبا و متفاوت استفاده کنید و اصلاً امر خارج از عرفی نیست.

    مبل چستر در طول سیصد سال گذشته در قالب های بسیار متفاوتی طراحی و تولید شده است پس اصلاً برای انتخاب عجله نکنید و از تمامی محصولات دیدن کنید و محصولی باب میل دل خود را به منزل مهمان کنید.

    خرید آنلاین مبل چستر دست شما را برای انتخاب باز می کند زیرا با حذف هزینه های مثل اجاره بها و هزینه نیروی کار به رسم فروشگاه های سنتی این بار با قیمت مقرون به صرفه تری خرید شما را به ثبت می رساند.