برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

کرم روشن کننده بیکینی گاتیو دیجی کالا

معرفی و طریقه مصرف روشن کننده بدن + قیمت كرم روشن كننده بدن گاتیو

ترکیب شدن این دو ماده در کرم سفید کننده گاتیو باعث شده است تا به شدت اثربخشی فوق العاده ای داشته باشند و در سریع ترین زمان ممکن، باعث روشن شدن پوست شوند.

عوارض کرم گاتیو رفع تیرگی | قیمت کرم روشن کننده گاتیو | قیمت کرم گاتیو اصل

مزایای خرید روشن کننده گاتیو :

 • روشن کردن پوست و متعادل سازی رنگ آن
 • از بین بردن لکه های تیره روی پوست
 • رطوبت رسانی فوق العاده به پوست
 • جلوگیری از ایجاد لکه های پوستی ناشی از افزایش سن
 • تقویت کردن پوست
 • تسکین دهنده و التیام بخش پوست

مصرف کرم سفید کننده گاتیو محدودیت دارد؟

کسانی که از کرم گاتیو استفاده می کنند باید بدانند که در دوره مصرف، ممکن است پوست حساسیت بیشتری نشان دهد که باید بیشتر مراقب آن بود.

هشدار:

قبل از خرید کرم گاتیو و قبل از اینکه کرم سفید کننده را به تمامی نقاط بدن بزنید، بد نیست در یک قسمت کوچک آن را تست کنید تا با نوع واکنش پوست خود نسبت به این کرم مطلع شوید. در صورتی که شاهد التهاب، تور، قرمز و خارش پوست شدید، کرم را از روی پوست پاک نمایید.

تیرگی پوست

تیرگی پوست یا هایپرپیگمانتاسیون به وجود لکه های پوستی‌ گفته می شود که نسبت به پوست مجاور خود تیره تر هستند. هایپرپیگمانتاسیون می‌تواند به صورت منتشر در تمام پوست نیز بوجود بیاید. تغییر رنگ پوست در هایپرپیگمانتاسیون زمانی اتفاق می افتد که تولید ملانین (رنگدانه‌ای که به طور معمول در پوست یافت می شود) افزایش یافته و در اثر تجمع آن رنگ پوست تیره می شود.

تیرگی پوست بر حسب نژاد

تیرگی پوست در تمامی نژادها دیده می‌شود. ملاسما به هایپرپیگمانتاسیون سطوح در معرض آفتاب پوست در افراد کاملا سیاه پوست گفته می شود. بخش‌های تیره پوست عموما به صورت نقاط نسبتا کوچکی دیده می شوند که به آنها خال نیز گفته می شود. خال ها ممکن است در اثر نور خورشید و تجمع آسیب های پوستی در طول سالیان متمادی بوجود بیایند.

کار ملانین پوست

انرژی پرتوهای فرابنفش نور خورشید توسط ملانین جذب می شود تا به این طریق از آسیب دیدن پوست جلوگیری شود. این موضوع نیز به نوبه خود می‌تواند باعث تیره تر شدن نواحی دچار هایپرپیگمانتاسیون شود. در برخی مواقع، تیرگی پوست در اثر تغییرات هورمونی (به عنوان مثال در هنگام بارداری و یا مصرف داروهای ضد بارداری) یا وجود اختلالات و بیماری های خاص نظیر ماکول‌های کافئولایت ایجاد می‌شود. تیرگی پوست شامل لکه‌های قهوه‌ای تیره یا روشن گاهی از بدو تولد در پوست وجود دارند. بیماری آدیسون (که در آن هورمون های مترشحه از غدد آدرنال کاهش پیدا می کنند) نیز گاهی سبب ایجاد تیرگی پوست می‌شوند.

عوامل دیگر در تیرگی پوست

تیرگی پوست همچنین ممکن است در اثر ترکیبی از عوامل نظیر قرارگیری در معرض نور خورشید و یا واکنش های آلرژیک نسبت به مواد گیاهی یا شیمیایی خاص نیز ایجاد شود. در برخی موارد نظیر دوران بارداری و یا استفاده از قرص های ضد بارداری، پوست به صورت گذرا تیره می شود. گاهی هایپرپیگمانتاسیون را می توان به طور موثر و با استفاده از دارو یا لیزر درمان نمود. بعضی از موارد هایپرپیگمانتاسیون را نیز می توان با تغییر داروها و سطح هورمون های گردش خون کاهش داد.

خطرات تیرگی پوست

تیرگی پوست معمولا بی خطر است، با این حال در برخی از موارد می تواند نشان دهنده وجود یک بیماری جدی و نیازمند درمان باشد. در صورتی که پوستتان تیره شده است و احساس خستگی، کاهش اشتها و یا افسردگی ناگهانی می کنید. یا اگر علاوه بر پوست، مخاط دهان و دیگر مخاطات تان نیز تیره شده است یا اگر به یبوست یا اسهال مبتلا شده اید حتما به پزشک مراجعه کنید.

علت تیرگی پوست ناحیه تناسلی

تیرگی پوست واژن دلایل مختلفی دارد که موارد زیر دلایل اصلی آن هستند.

    ژنتیک: پوست بعضی افراد به طور ژنتیکی تیره و در بعضی قسمت های بدن مانند پوست ناحیه تناسلی تیره تر است و این تیرگی در دوران بلوغ شدیدتر می شود.

    افزایش سن : با افزایش سن و تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی می گردد.

    مرطوب بودن ناحیه تناسلی

    پوشیدن لباس های تنگ با افزایش رطوبت بدن و ایجاد اصطحکاک بیشتر ، می‌تواند سبب تیرگی پوست ناحیه تناسلی گردد.

    اصطحکاک و ساییده شدن پوست ناحیه تناسلی بر اثر ورزش هایی مثل دوچرخه سواری.

    تغییرات هورمونی ناشی از بارداری

    عفونت های باکتریایی

    نژاد خاورمیانه و مدیترانه که پوست های تیره تری دارند.

    تیغ زدن مکرر به خصوص شیو کردن با تیغ های کند.

     کمبود بعضی ویتامین ها در بدن.

    سندروم تخمدان پلی کیستیک

    استفاده مداوم از پودر تالک

    مصرف بعضی کرم ها صابون ها و شامپوهای بدن.

تمام این موارد می‌تواند سبب افزایش تیرگی و تیرگی پوست ناحیه تناسلی گردد.

ماده اصلی سازنده کرم روشن کننده گاتیو

2 ماده اصلی سازنده این کرم لیپوویت و Hentowhite AF هستند. وجود این دوماده در کرم روشن کننده باعث سرعت بخشیدن در سفید و شفاف شدن پوست می شود.

مزایای کرم روشن کننده گاتیو

شما می‌توانید با استفاده از کرم روشن کننده گاتیو بیز از ویژگی های این محصول بهره مند شوید:

 • روشن کردن پوست و ابجاد تعادل در رنگ پوست
 • از بین برنده لکه های تیره روی پوست
 • حفظ رطوبت پوست
 • جلوگیری از ایجاد لکه های پوستی ناشی از افزایش سن
 • باعث تقویت پوست
 • تسکین دهنده و التیام بخش پوست

سنجش فواید کرم روشن کننده پوست ایمن

نتایج اثبات شده در آزمایشات بالینی

پوستی با ظاهری یکدست تر

درمان غیر تهاجمی

کاهش ظاهر لکه های تیره و اسکار

استفاده ساده – دو بار در روز استفاده شود، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید محافظت نشده خودداری کنید و نتایج را در عرض سه ماه مشاهده کنید.

خرید روشن کننده گاتیو

شما با خرید روشن کننده گاتیو یک عدد صابون استین بیز اشانتیون دریافت میکنید.

چگونه کار می کنند؟

کرم های روشن کننده پوست حاوی موادی هستند که تولید ملانین را در بدن کاهش می دهند. ملانین توسط سلول هایی به نام ملانوسیت ساخته می شود.

محصولات سفید کننده با کاهش تعداد ملانوسیت ها در پوست شما کار می کنند

بسیاری از کرم های روشن کننده پوست حاوی هیدروکینون هستند که به کاهش ملانوسیت ها معروف است.

ویتامین C، همچنین یک عنصر رایج در کرم های روشن کننده پوست، آنتی اکسیدانی است که تولید ملانین را در سلول های ما کاهش می دهد.

اسید گلیکولیک، که در بسیاری از کرم های روشن کننده پوست نیز یافت می شود، به عنوان لایه بردار عمل می کند. با پاکسازی سلول های مرده به روشن شدن پوست کمک می کند.

رتینوئیدها، محصولاتی که از ویتامین A به دست می‌آیند، می‌توانند برای روشن کردن لکه‌های تیره نیز استفاده شوند. آنها با سرعت بخشیدن به گردش سلول های سطحی پوست کار می کنند.

آنها می توانند شامل رتینول، ژل آداپالن، تازاروتن و ترتینوئین باشند.

هشدار:

قبل از استفاده از کرم روشن کننده گاتیو بیز،بهتر است در یک قسمت کوچک آن را تست کرده تا با نوع واکنش پوست خود نسبت به این کرم مطلع شوید.

در صورتی که شاهد التهاب، تورم، قرمزی و یا خارش پوست شدید بودید، کرم را از روی پوست پاک نمایید.

پوست به دلیل انباشت سلول های مرده و آسیب های ناشی از آلاینده ها و اشعه های مضر یو وی ، تیره می شود.

پوست خود را با استفاده از ماسک و اسکراپ ها ، پاک سازی و لایه برداری کنید تا مطمئن شوید ، ناخالصی ها و سلول های مرده پوست از بین می رود.

منبع:

aghayebiz.com