برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

مدرک icdl برای استخدام بانک

همه چیز درباره مدرک icdl برای استخدام بانک

اگر در حال استخدام شدن در بانک هستید، شاید به دنبال گرفتن مدرک icdl برای استخدام بانک باشید. نگران نباشید، سریع ترین راه رسیدن به مدرک ICDL فوری را به شما پیشنهاد خواهیم داد. قبل از شروع توضیحات، اگر در مورد مهارت های هفتگانه و ICDL اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می کنیم مقاله ICDL چیست را مطالعه کنید. در این مقاله بطور مفصل در مورد مفاهیم موجود در دوره ICDL و اهمیت آن توضیح داده شده است.

دریافت مدرک icdl از سایت فنی حرفه ای | دریافت مدرک icdl رایگان | گرفتن مدرک icdl بدون کلاس

مدرک ICDL چیست؟

برای بسیاری افراد سوال است که مدرک icdl چیست ؟ در جواب سوال مدرک ای سی دی ال چیست باید گفت که مدرک ICDL تاییدی بر دانش دادرنه مدرک بر مجموعه از تمام دوره های زیر است.

    مبانی کامپیوتر

    ویندوز

    اینترنت

    ورد

    اکسل

    پاورپوینت

    اکسس

در واقع عبارت ICDL کوتاه شده عبارت International Computer Driving    License می ‌باشد. ای سی دی ال بیانگر هفت مهارت اصلی برای استفاده از کامپیوتر است که به وجود آمدن سازمانی را نتیجه شده است که وظیفه آن تایید مهارت افراد است.

کاربرد مدرک icdl

شما با اخذ مدرک ICDL به کارفرما و مدیران شرکت های مختلف، می فهمانید که شما به عنوان یک کاربر رایانه، توانایی انجام تمام امور کامپیوتری کارمندی را دارید. این مدرک نشان دهنده توانایی های اداری کار با کامپیوتر است. به همین دلیل نیز برای استخدام بسیار ضروری می باشد.

چگونه مدرک icdl بگیریم؟

همانطور که می دانید، مدرک Icdl  یکی از مدارک ضروری برای قبولی در آزمون های استخدامی و استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی است. اما کدام مدرک icdl مورد تایید سازمان اداری و استخدامی است؟ در این متن یکی از بهترین مراکز تهران برای دریافت سریع مدرک ICDL را به شما معرفی می کنیم.

مدت زمان گرفتن مدرک icdl

مدت زمان گرفتن مدرک ICDL به توانایی شما بستگی دارد. با توجه به توانایی شما 2 حالت وجود دارد

 • شما به مفاهیم مهارت های هفتگانه آشنایی دارید
 • شما به مفاهیم مهارت های هفتگانه آشنایی ندارید

اگر شما به مفاهیم مهارت های هفتگانه آشنایی دارید می توانید از خدمات دریافت مدرک ICDL فوری استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه مدرک ICDL شوید.

اگر شما به مفاهیم مهارت های هفتگانه آشنایی ندارید، می بایست در دوره های آموزش ICDL مجموعه هرمس شرکت کرده و پس از گذراندن یک دوره 3 ماهه می توانید هم مدرک داخلی ICDL و هم مدرک بین المللی را دریافت نمایید.

دریافت مدرک icdl بدون کلاس​

اگر به دنبال دریافت مدرک ICDL بدون کلاس هستید، ما یکی از معتبر ترین آموزشگاه های ICDL تهران را به شما معرفی می کنیم. آموزشگاه کامپیوتر هرمس یکی از معتبرترین مراکز اخذ مدرک ICDL فوری در تهران بوده و به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش مهارت‌های هفتگانه ICDL در غرب تهران شناخته شده است.

مجتمع فنی هرمس علاوه بر برگزاری دوره های آموزش کامل ICDL ، دوره های فشره ICDL را بصورت کاربردی و بازار کاری در تهران بصورت حضوری و آنلاین برگزار می کند. برای دریافت مدرک icdl بدون کلاس و اطلاع از زمان آزمون ICDL فنی و حرفه ای با ما تماس بگیرید. اما پیشنهاد ما شرکت در دوره ICDL و دریافت مدرک فنی حرفه ای است. مدرکی بین المللی و قابل ترجمه، که یاری گر شما در مهاجرت نیز خواهد بود.

هزینه مدرک icdl

هزینه مدرک ICDL شاید دغدغه بسیاری از کسانی باشد که علاقمند به دریافت این مدرک کامپیوتر هستند. خوب است بدانید که هزینه دریافت مدرک ICDL در اموزشگاه ها بسیار ناچیز است و اگر از قبل اطلاعات کافی برای شرکت در این ازمون داشته باشید مشکلی از بابت پرداخت هزینه های ازمون نخواهید داشت.

مسئله دردسرساز، پرداخت هزینه کلاس های مهارت های هفت گانه است که با توجه به اموزشگاهی که برای دریافت آموزش ها به آن مراجعه می‌نمایید تعرفه متفاوتی وجود دارد. با توجه به این مسئله ما آموزشگاه ICDL هرمس را به شما معرفی می کنیم.

گرفتن مدرک icdl فنی و حرفه ای

همانطور که گفته شد، گرفتن مدرک icdl فنی حرفه ای تهران یک از دغدغه ها و الزامات تمام افرادی است که قصد استخدام در شرکت های مختلف خصوصی و دولتی را دارند. چرا؟ چون یک مدرک بین المللی بوده و نتنها برای تمام ارگان های دولتی و خصوصی داخلی معتبر است، بلکه برای مهاجرت و سازمان های خارجی نیز معتبر و قابل استعلام است.

اگر شما به هر دلیلی فرصت شرکت در کلاس های ICDL را ندارید و می خواهید اقدام به دریافت مدرک معتبر ICDL نمایید می توانید در سریع ترین زمان، یکی از معتبر ترین مدرک های ICDL را که قابل استعلام می باشد از آٰریا تهران دریافت نمایید. برای دریافت گواهینامه معتبر ICDL و ارزان همین حالا با شماره های آموزشگاه هرمس تماس بگیرید.

همانطور که گفته شد گرفتن مدرک ICDL از الزامات و مدارک مورد نیاز استخدام در شرکت ها و ادارات دولتی است. هرچند شرکت های خصوصی نیز نسبت به این امر بسیار سخت گیر تر هستند. البته باید بدانید که گرفتن گواهینامه icdl به تنهایی رکن استخدام در بسیاری از شرکت ها نمی باشد و عموما داشتن تخصص هایی در زمینه های دیگر نیز  واجب است.

دیگر نگران دریافت مدرک ای سی دی ال نباشید. اخذ مدرک icdl در کوتاه ترین زمان را با ما تجربه کنید. اگر به دنبال مدرک icdl مورد تایید سازمان اداری و استخدامی هستید همین حالا تماس بگیرید. همچنین می توانید از نمونه سوالات ICDL فنی و حرفه ای استفاده کنید.

سرفصل دوره های icdl فنی حرفه ای

مواردی که در این دوره از کلاس ها به شما آموزش داده خواهد شد، کاملاٌ بر اساس سرفصل های رسمی و بین المللی ICDL در سال 2020 بوده و شامل موارد زیر است:

 • یادگیری سخت افزار
 • یادگیری نرم افزار
 • آموزش کار با سیستم عامل کامپیوتری
 • آموزش استفاده از اینترنت
 • مهارت های کار با نرم افزار های آفیس
 • آموزش اکسل آموزش ورد ( قطعا اکسل یک نرم افزار پرکاربرد است، مقاله اکسل چیست را مطالعه کنید)
 • آموزش اکسس
 • آموزش پاورپوینت ( پاورپوینت یک نرم افزار قدرتمند و جذاب است، حتما مقاله پاورپوینت چیست را مطالعه کنید.)
 • آموزش شبکه کامپیوتری
 • آموزش فن آوری اطلاعات و ارتباط
 • آموزش امنیت و قانون در حفاظت از داده های کامپیوتری

استعلام مدرک icdl فنی حرفه ای

گواهینامه های مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر و به مهارت آموختگان داده می شود. متقاضیان به منظور اخذ این گواهینامه باید ابتدا هزینه ای را پرداخت و سپس گواهی خود را از طریق قسمت استعلام گواهینامه های سایت سازمان فنی و حرفه ای دانلود و پرینت کنند. به منظور راحتی داوطلبان راهنمای تصویری نحوه استعلام گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای را در زیر ارائه کرده ایم تا متقاضیان پس از اعلام نتایج آزمون های فنی و حرفه ای بتوانند گواهینامه خود را به راحتی دریافت نمایند.

 • در ابتدا به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای مراجعه کرده و بر روی گزینه پرداخت الکترونیکی جهت دریافت کد شناسایی کلیک نمایید.
 • اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و سپس کد شناسایی مشخص شده را برای خود یادداشت نمایید.
 • هزینه دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای که معمولا تا ۱۰۰ هزار تومان است را پرداخت کنید.
 • دوباره به صفحه اصلی سایت سازمان فنی و حرفه ای مراجعه کرده و گزینه استعلام گواهینامه را انتخاب کنید.
 • بر روی استعلام گواهینامه جدید کلیک کنید تا صفحه زیر به نمایش درآید.
 • بعد از ثبت اطلاعات و انتخاب گزینه جستجو، گواهینامه داوطلب به صورت زیر قابل دریافت و پرینت می باشد.