برترین های کسب و کارعمومی

معرفی ویژگی های 10 هیرو برتر موبایل لجند

بهترین هیرو های موبایل لجند+ویدیو شخصیت‌ها (2023)

بازی موبایل لجند یک بازی استراتژیک و مولتی پلیر آنلاین است که، از بازی‌های بسیار محبوب ویدیویی به شمار می‌رود. استودیوی بازی‌سازی Moonton بازی موبایل لجندز  را برای سیستم‌ عامل‌های IOS و اندروید ارائه کرده است. این بازی با الهام گرفتن از بازی‌های موفق هم‌سبک خودش مانند؛  Crash Team Racing ،DOTA ، League of Legends  و Apex Legends تجربه لذت بخشی از یک بازی استراتژیک را در تلفن‌های هوشمند همراه ایجاد کرده است که قابلیت ساعت‌ها سرگرم کردن کاربران را دارد.

در این بازی شخصیت‌های (هیروهای) مختلفی در کلاس‌ های متفاوت در یک میدان جنگ قرار می‌گیرند. در این مطلب با انواع هیرو های بازی موبایل لجند و شیوه طبقه‌بندی آن‌ها آشنا می‌شوید و برترین هیروهای موبایل لجند را خواهید شناخت.

بهترین ایتم های بازی موبایل لجند | بهترین بیلد های موبایل لجند | بهترین هیرو فایتر موبایل لجند

آموزش بازی موبایل لجندز

گیم‌پلی بازی موبایل لجند به سبک موبا (Moba) است که به گیمرها انتخاب‌های زیادی را می‌دهد تا بتوانند آن‌ها را مدیریت کرده و در بازی پیش بروند. در دو سمت چپ و راست صفحه دکمه‌هایی برای کنترل بازی وجود دارد. دکمه‌های سمت چپ برای حرکت دادن قهرمان خود و دکمه‌های سمت راست برای ضربه زدن، استفاده از جادوها و قدرت‌های هیروها هستند.

نقشه بازی دو قسمت دارد که هر تیم در یک سمت آن قرار داشته و گیمرها باید برای حمله به تیم مقابل به سمت دیگر نقش برود. برنده بازی تیمی است که قلعه اصلی یا همان قلعه مادر تیم مقابل را تصرف کرده و نابود کند. گیمرها ابتدا باید کلاس خود را انتخاب کرده و با ویژگی‌های قهرمان خود آشنا باشند. چرا که در هر شرایط و مکانی، مهارت‌های این هیروها با هم مرتبط هستند و گیمرها می‌توانند با همکاری هم‌تیمی‌های خود در بازی پیش بروند. به طور کلی هر یک از هیروها دارای چهار مهارت بوده که در ابتدای بازی سه مهارت در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. اما برای آزاد کردن مهارت چهارم گیمرها باید به یک میزان خاص از امتیاز یا تعداد کشتن دشمنان برسند. برای استفاده از این مهارت‌ها باید از دکمه‌های زرد پایین صفحه استفاده شود.

باید بدانید که برای فعال‌سازی برخی از مهارت‌ها انرژی بیشتری لازم است؛ بنابراین برای اینکه گیمرها بتواند دوباره از آن‌ها استفاده کند باید زمان بیشتری را منتظر بمانند. گیمرها می‌توانند به‌دلخواه خود از جادوهای مختلف هیروها استفاده کنند. به طور کلی 12 نوع جادو در بازی موبایل لجند موجود است که با پیشرفت در بازی و ارتقا سطح گیمرها این جادوها در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

انواع کلاس‌های بازی موبایل لجند

بازی mobile legends برای طبقه‌بندی شخصیت‌ها یا همان هیروهای خود، کلاس‌های مختلفی را معرفی کرده است. شناخت سبک هر کلاس باعث می‌شود تا بتوانید هیروی خود را با توجه به کارایی آن در بازی انتخاب کنید و سریع‌تر به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شوید. کلاس‌های موبایل لجند به شرح زیر هستند:

    Marksman: این کلاس شامل هیروهایی می‌شود که از فاصله دور دشمنان خود را هدف می‌گیرند و با میزان آسیب بالا به آن‎ها ضربه می‌زنند. هرچند که حجم خون کمتری نسبت به دیگر هیروها دارند

    Assassin: این سبک از هیروها می‌توانند در زمان کوتاهی آسیب جادویی زیادی به دشمنان خود وارد کنند. این هیروها، شخصیت‌های کلاس Mage و Marksman را به راحتی از فاصله مناسب نابود می‌کنند. همچنین با سرعت بالایی که دارند در هنگام عقب نشینی دچار مشکل نمی‌شوند

    Support: این کلاس دارای حجم خون متوسطی است اما میزان آسیب بالایی برای نابودی دشمنان ندارد. این دسته از هیرو های بازی موبایل لجند می‌توانند در هنگام درگیری‌های تیمی برای تیم مقابل بسیار خطرناک باشند. آن‌ها نقش‌هایی از قبیل اهدای سلامتی به تیم خود (Healing)، متوقف کردن دشمنان (Stunning)، بالا بردن میزان آسیب و افزیش سرعت ضربات تیم خود دارند

    Mega: این کلاس خسارت جادویی بالا و خسارت فیزیکی پایینی دارند. میزان خون آن‌ها متوسط است، ولی با تکیه بر آسیب جادویی بالایی که دارند می‌توانند دشمنان خود را نابود کنند

    Fighter: این هیروها دارای میزان خون متوسط و خسارت فیزیکی بالایی هستند و می‌توانند در نبردهای رودررو و نزدیک نقش مهمی را ایفا کنند. همچنین ضربات آن‌ها قدرت و سرعت بالاتری نسبت به دیگر هیرو های بازی موبایل لجند دارد

    Tank: بزرگ‌ترین هیروهای بازی در این دسته هستند. آن‌ها توان آسیب بالایی ندارند ولی دفاع فیزیکی، آسیب جادویی و حجم خون بسیار بالایی دارند؛ که در جنگ‌های گروهی ضربات را دریافت می‌کنند تا هم‌تیمی‌ها راحت‌تر بتوانند دشمنان خود را از بین ببرند

معرفی 20 هیرو بازی موبایل لجند

حال، با شناخت کلاس‌های مختلف هیرو های موبایل لجند می‌توانیم به بررسی جزئیات این شخصیت‌ها بپردازیم. در ادامه این مطلب با بررسی بهترین هیرو های موبایل لجند، کار شما را برای انتخاب کاربردی‌ترین هیرو آسان می‌کنیم.

1- هیرو Granger

این هیرو یکی از مرگبارترین هیروهای حال حاضر بازی موبایل لجند است. این هیرو در کلاس Marksman قرار می‌گیرد و یکی از بهترین هیروهای این دسته است. این هیرو با داشتن سرعت بالا و قدرت بسیار زیادی که دارد، حتی در صورت محاصره شدن می‌تواند با سرعت بالای خود فرار کند.

2- هیرو Kimmy

این هیرو نیز دارای قدرت بالایی است. هیروی Kimmy از کلاس Marksman از سرعت و قدرت بسیار بالایی که دارد برای کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. بهتر است که این هیرو را به صورت تدافعی استفاده کنید تا بتواند سطح HP (خون) سایر بازیکنان را پایین بیاورد و با قابلیت ویژه شلیک در حال حرکت خود، آسیب زیادی به آن‌ها وارد کند. برای ارتقا سطح بازی خود بهتر است که بازی با این هیرو را تجربه کنید.

3- هیرو Grock

این هیرو که از کلاس Tank به شمار می‌آید، هم می‌تواند به عنوان یک نیروی دفاعی مورد استفاده قرار گیرد و هم آسیب زیادی به دشمنان خود بزند. با توجه به ابعاد بزرگ این قهرمان، بهتر است از آن برای ایجاد اختلال در حرکت بازیکنان دشمن نیز استفاده شود. از طرف دیگر، این هیرو به این راحتی‌ها آسیب نمی‌بیند؛ پس شما می‌توانید به عنوان نیروی تهاجمی نیز از او استفاده کنید.

4- هیرو Khufra

این هیروی بسیار محبوب از کلاس Tank به عنوان کنترل کننده در بازی معروف شده است. این شخصیت می‌تواند روی مهارت و سرعت سایر بازیکنان دشمن تاثیر بگذارد و قدرت آن‌ها را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد. اگر به یک هیرو نیاز دارید که علاوه بر قدرت بالا، بتواند نیروهای حریف را ضعیف کند، بهتر است بازی با این هیرو را یاد بگیرید.

5- هیرو Harith

این هیرو از کلاس Mega با داشتن قدرت جادویی بالا و سرعت بالایی که دارد، می‌تواند روی زمان Cooldown تاثیر بگذارد و آن‌را کاهش دهد. همچنین هیروی Harith دارای مهارت انفعالی می‌باشد که می‌تواند تا 45 درصد روی شکست دادن سایر بازیکنان و بیهوش کردن آن‌ها تاثیرگذار باشد. اگر بتوانید سپر جادویی اورا به دست آورید، بسیار قوی‌تر خواهد شد. ولی به دست آوردن این هیرو در بازی موبایل لجند کار سختی است.

6- هیرو Yi Sun Shin

این هیرو از استراتژیک ترین هیروها است که به تازگی در فصل جدید بازی موبایل لجند معرفی شده است. این هیرو از دو کلاس Assassin و Marksman به شمار می‌آید که بسته به فاصله‌ای که از دشمن دارد نقش عوض می‌کند. این هیرو دشمن دور را با کمانی که در دست دارد مورد آسیب شدیدی قرار می‌دهد و وقتی که دشمن به او نزدیک است، مانند یک Fighter اتک فیزیکی بالای خود را به نمایش می‌گذارد. این شخصیت از هیرو های بازی موبایل لجند مخصوص افرادی است که هوش استراتژیکی بالایی دارند.

7- هیرو Valir

یکی از بهترین و قدرتمندترین هیرو های بازی موبایل لجند، هیروی Valir است. این هیرو بسیار قدرتمند است و می‌تواند با قابلیت‌های خود در ضدحمله به خوبی دشمن را غافلگیر کند. Valir به خوبی می‌تواند در عملکرد و قابلیت‌های دیگر هیروها اخلال ایجاد کند. این کار باعث می‌شود که علاوه‌بر ضربه به دشمنان، از پیشروی آن‌ها نیز جلوگیری شود. قدرت Valir ‌می‌تواند به صورت تصاعدی با ضربه به دشمنان دیگر بالا برود؛ یعنی هرچه بیشتر با Valir به دشمنان ضربه وارد کرده و به آن‌ها آسیب برسانید، Valir می‌تواند نیرومندتر شود.

8- هیرو Gusion

اگر یک هیروی قاتل و سریع می‌خواهید، Gusion مناسب شما است. Gusion یکی از سریع‌ترین هیرو های بازی موبایل لجند است که بسیاری از بازیکنان به آن لقب آدم‌کش حرفه‌ای داده‌اند. سرعت بالای Gusion باعث می‌شود که بازیکنان با استفاده از آن بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن دشمنان خود را به قتل برسانند. ویژگی سرعت در نبردها اهمیت زیادی دارد؛ چرا که شما می‌توانید بدون آسیب دیدن، به هیروهای دیگر آسیب وارد کنید و آن‌ها را از بین ببرید. با اطمینان می‌توان گفت که Gusion، یکی از بهترین هیرو های بازی موبایل لجندز است.

9- هیرو Kaja

هیروی Kaja یکی دیگر از هیروهای خوب بازی موبایل لجند است که بسیاری از بازیکنان به علت قدرت و سرعت بسیار خوب آن، این هیرو را برای مبارزات خود انتخاب می‌کنند. اگر توانایی بالایی در بازی موبایل لجندز داشته باشید، باز هم برای برنده‌شدن در این بازی به یک هیروی خوب نیاز دارید. Kaja می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل برای مبارزات مختلف در بازی موبایل لجندز باشد.

10- هیرو Cyclops

یکی از بهترین هیروها در کلاس Mage، هیروی Cyclops است. این هیرو سابقه زیادی در بازی موبایل لجندز دارد و برای بسیاری از گیمرهای قدیمی این بازی شناخته شده است. قدرت تخریب Cyclops بسیار زیاد است و با قابلیت‌های Stardust Shock و Planets Attack می‌تواند به سرعت دشمنان خود را از بین ببرد. مدتی بود که Cyclops در بازی موبایل لجندز ضعیف شده بود اما در به‌روزرسانی‌های جدید بازی، این هیرو به یکی از قدرتمندترین هیروهای بازی تبدیل شده است. از قابلیت‌های دیگر Cyclops می‌توان به Star Power Lockdown و Crowd Control اشاره کرد که می‌توانند در میدان نبرد بسیار مفید باشند.

11- هیرو Alice

یکی دیگر از بهترین هیروهای کلاس Mage، هیروی Alice است. این هیرو نیز مانند Cyclops مدتی بود که استفاده زیادی نداشت اما با آپدیت‌های جدید موبایل لجندز، قابلیت‌های خوبی مانند Spell Vamp بالا به شخصیت آن اضافه شده است. Alice را می‌توان یکی از بهترین هیروها در این کلاس دانست؛ چرا که این هیرو می‌تواند با مجهز بودن به آیتم‌های Spell Vamp به یکی از قوی‌ترین هیرو های بازی موبایل لجندز تبدیل شود.

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم Alice، امکان بازیابی سلامت خود با Spell Vamp است. با این قابلیت شما در صحنه نبرد، دیگر نباید نگران میزان سلامت Alice باشید. همچنین در درگیری‌ها، Alice با قابلیت Blood Ode Ultimate می‌تواند به سرعت سلامت خود را بازیابی کرده و از مرگ نجات پیدا کند. شاید Alice به اندازه دیگر هیرو های بازی موبایل لجند قدرت ضربه‌زدن به دشمن را نداشته باشد اما با قابلیت ریکاوری سلامت خود می‌توان بدون نگرانی از آن در میدان نبرد استفاده کرد.