لوله بازکنی غرب تهران قیمت ارزان

8 علت گرفتگی لوله فاضلاب که نمی دانستید!

معمولا علت گرفتگی لوله فاضلاب به خاطر عواملی همچون افتادن اشیا در چاه، انداختن دستمال توالت، سفت شدن فضولات، نامناسب بودن لوله کشی های فاضلاب و… می باشد. در 90% مواقع مواد زائدی که از طریق ورودی، وارد لوله فاضلاب می شوند، باعث علت بالا آمدن آب از چاه آشپزخانه، دستشویی، حیاط و… هستند. در این مقاله ابه نقل از کارشناس لوله بازکنی در تهران سعی داریم علت برگشت آب از لوله فاضلاب و زود پر شدن چاه فاضلاب و لوله توالت را بررسی کنیم. شما همچنین می توانید از مقاله بالا زدن چاه دستشویی نیز استفاده نمایید.

لوله بازکنی تهران فوری | لوله بازکنی جنوب تهران | لوله بازکنی شرق تهران قیمت

8 علت گرفتگی لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه و… ?

1. گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

گاه بنایی یا تعمیر ساختمان در محدوده لوله های فاضلاب باعث می شود که نخاله های بنایی و تکه های خورد شده سیمان و… به درون چاه افتاده و علت گرفتگی لوله فاضلاب و در نهایت بسته شدن چاه شوند. یادتان باشد قبل از شروع عملیات تعمیر و بنایی در ساختمان، چاه فاضلاب را با در پوش ببندید تا دیگر دچار گرفتگی لوله با سیمان نشوید. در صورتی که در هنگام بازسازی ساختمان متوجه شدید که لوله فاضلاب ساختمان دچار گرفتگی با سیمان شده است می توانید به مقاله گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان در سایت آقای لوله بازکن مراجعه کرده و اقدامات لازم در این خصوص را بر اساس دستورالعمل های آموزش داده شده انجام دهید.

2. انداختن دستمال توالت علت برگشت آب از لوله فاضلاب

افراد بسیاری بعد از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال توالت استفاده می کنند و در بعضی موارد این دستمال ها در چاه می اندازند. همین مسئله پس از مدتی باعث جمع شدن دستمال توالت در چاه شده و باعث علت گرفتگی لوله فاضلاب توالت می شود. در این حالت پس از تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب باید از اسید لوله بازکنی یا فنر چاه بازکن جهت رفع این مشکل استفاه کنید. البته اگر این دستمال ها در ابتدای لوله جمع شده باشد با یک چوب قابل باز شدن است. بی توجهی به این امر در مرور زمان گرفتگی توالت با دستمال کاغذی را به شدت سخت می کند که رفع آن زمان زیادی می برد. برای حل این مشکل هم باید از یک لوله بازکن ماهر کمک بگیرید.

3. دلیل گرفتگی لوله فاضلاب به علت افتادن اشیاء در چاه

گاهی ممکن است وسایلی که در جیبمان داریم از قبیل کیف، موبایل و… در چاه بیفتند. این مسئله پس از گیر کردن فضولات به آن، خود باعث گرفتگی شدید لوله فاضلاب می شود. بهترین راه این است که قبل از ورود به توالت وسایل یا اشیا اضافی را از خود جدا کنیم. موبایل را حتما در جیب پیراهن یا کاپشن خود گذاشته یا اصلا به داخل توالت نبریم؛ چرا که گاه علت گرفتگی لوله فاضلاب و یا علت برگشت آب از لوله فاضلاب توالت را تنها با تخریب توالت و باز کردن چاه فاضلاب می توان برطرف کرد.

اگر دچار این مشکل در منزل یا ساختمان خود شدید می توانید روی خدمات چاه بازکنی و خدمات لوله بازکنی در شرق تهران و مناطق دیگر تهران در آقای لوله بازکن حساب باز کنید. افتادن گوشی در چاه فاضلاب علت گرفتگی لوله فاضلابقبل از رفتن به دستشویی وسایل اضافی به خصوص گوشی موبایل را از خود جدا کنید

4. برگشت آب از لوله فاضلاب در اثر تجمع و سفت شدن فضولات

استفاده نکردن متناوب و همیشگی از فلاش تانک یا نریختن آب در چاه فاضلاب باعث می شود به مرور فضولات ته نشین شوند و در اثر زمان سفت شده و خود به علت گرفتگی لوله فاضلاب و یا علت برگشت آب از لوله فاضلاب توالت تبدیل شوند. راه پیشگیری از این مشکل هم استفاده از فلاش تانک پس از شستشو می باشد.

در صورت بروز این نوع از علائم گرفتگی لوله فاضلاب، راهکار رفع آن، ریختن اسید لوله باز کنی در چاه و سپس ریختن مقادیر زیادی آب به درون آن است تا اسید کار خود را بکند. برای این منظور می توانید از فروشگاه های ابزار فروشی اسید لوله بازکنی را تهیه کنید. منتها قبل از خرید برای فروشنده شرح دهید که اسید را برای چه کاری می خواهید، تا با تهیه اسید لوله بازکنی مناسب بتوانید به رفع گرفتگی لوله فاضلاب بپردازید. مراقب باشید در هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی نهایت دقت را به خرج دهید؛ چرا که ریختن یا پاشیدن قطرات اسید روی پوست شما باعث بروز فاجعه ای جبران ناپذیر می شود. اگر در این کار مهارت لازم را ندارید می توانید از فنی کارانی که در این زمینه تخصص دارند در سایت آقای لوله بازکن کمک بگیرید.

5. علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه با چربی و روغن

روزانه ظرف های بسیاری در سینک ظرفشویی شسته می شوند و این امر به این معنا است که روغن و چربی بسیاری وارد لوله فاضلاب می شود. از آنجایی که چربی حالت چسبندگی دارد و به لوله فاضلاب می چسبد، تکرار این امر باعث انباشته شدن چربی ها می شود. در این حین وقتی آشغالی وارد لوله فاضلاب می شود به این چربی ها می چسبد و باعث علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و برگشت آب از لوله فاضلاب می شود.

6. نفوذ ریشه درخت در چاه توالت و حل آن با لوله بازکن ونک

گاهی لوله فاضلاب که در زیر حیاط منزل یا ساختمان واقع شده است در اثر رخنه کردن ریشه درخت در چاه، مسدود می شود. در این حالت به هیچ وجه استفاه از اسید یا پمپ لوله باز کن، گرفتگی لوله فاضلاب را دوا نمی کند. در این هنگام بایست از فنرهای مخصوص و قوی به همراه سر فنر استفاده کرد، که معمولا این کار را لوله بازکن های ماهر و کاربلد سایت آقای لوله بازکن در لوله بازکنی ونک به سادگی انجام می دهند.

توجه داشته باشید که متخصصین لوله بازکنی در ونک سایت آقای لوله بازکن فقط در این محدوده خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب را ارائه می دهند. اما اگر در محدوده های دیگری از تهران ساکن هستید نگران نباشید! کافیه نام منطقه خود را در کادر ابتدای صفحه وارد کنید. نفوذ ریشه درخت در لوله فاضلاب که خود علت گرفتگی لوله فاضلاب است را گاها هنگام تراشیدن چاه فاضلاب از بین می برند. شاید برطرف کردن این کار، آسان به نظر نرسد اما چاه بازکن ونک آن را انجام می دهد. بنابراین اگر ساکن ونک هستید حتما جهت رفع نفوذ ریشه درخت با چاه بازکنی ونک در آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

7. لوله کشی معیوب و ناقص از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

لوله کشی فاضلاب گاهی با لوله های غیراستاندارد طراحی می شود. همچنین بعضی مواقع لوله های انتخاب شده برای کارکردی که دارند مناسب نمی باشند؛ به عنوان مثال لوله های توالت عمومی باید قطورتر باشند. عدم رعایت این موارد خود علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت و… خواهد شد که در صورت بروز آن می بایست لوله کشی فاضلاب ساختمان تغییر کند.

نکته!!! گاها پیش آمده که لوله فاضلاب ناقص نصب شده و در جایی در زیر خاک نشتی پیدا کرده است؛ همین امر موجب شده که ریشه درختان به سمت لوله کشیده شده و در نهایت ریشه درخت در لوله فاضلاب نفوذ کند که خود علت گرفتگی چاه توالت می باشد. در این صورت باز هم باید از فنر چاه باز کن، دستگاه لوله بازکن برقی، پمپ تراکم هوا و… استفاده کرد و اگر این مسئله بیش از حد حاد باشد حتما باید محل نقوذ ریشه درخت در چاه توالت را شناسایی کرد و آن قسمت لوله را تعویض نمود.

8. گرفتگی لوله فاضلاب به علت تجمع موها و پرزهای فرش

معمولا علت گرفتگی چاه فاضلاب یا لوله فاضلاب تجمع موها و پرزهای فرش است. بسیاری از افراد در حمام یا بعد از شانه کردن موها و جارو کشیدن محیط پرزها و موها را در چاه یا لوله فاضلاب می اندازند. به مرور تجمع این موارد باعث گرفتگی شدید لوله می شود. برای رفع آن نمی توان به تنهایی اقدام کرد، بلکه باید از یک لوله بازکن ماهر کمک گرفت که با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود بتواند به طور تضمینی این مشکل را حل کند. سایت آقای لوله بازکن که از معتبرترین سایت های خدمات است تضمینی بودن، پشتیبانی و نظر سنجی و مناسب بودن قیمت لوله بازکنی غرب تهران از جمله مزایای این سایت است. در ادامه هزینه تقریبی خدمات لوله بازکنی در غرب تهران و ثبت راحتتر در خواست شما با افراد به طور مفصل توضیحاتی ارائه شده است.

قیمت لوله بازکنی غرب تهران چقدر است؟

امروزه با گران شدن تمامی خدمات در اصناف های مختلف، هزینه سرویس هایی که در چاه بازکنی غرب تهران ارائه می شود نیز کمی افزایش یافته است. اما در آقای لوله بازکن می توانید در این گرانی انواع گرفتگی های پیش آمده را با هزینه ای مناسب رفع کنید. اما با توجه به عوامل زیر هزینه سرویس دریافتی تغییر می کند و ممکن است گران یا ارزان تمام شود.

نحوه ارتباط با متخصصین لوله بازکنی غرب تهران در آقای لوله بازکن

برای ارتباط با متخصصین لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران می توانید از دو روش زیر اقدام کنید:

لازم به ذکر است که پس از تماس شما با شماره این افراد نیم ساعته برای دریافت خدمات به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

افراد لوله بازکن سایت آقای لوله بازکن، در تمامی خدمات ارائه می دهند. محله های برخوردار از سرویس عبارتند از:

باز کردن چاه توالت در غرب تهران با شماره تلفن تکنسین های آقای لوله بازکن

“همراهان گرامی آقای لوله بازکن می توانند در هر ساعت از شبانه روزی و در 7 روز هفته با لوله بازکن غرب تهران تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند. به دنبال آن در سریع ترین زمان ممکن، خدمات شبانه روزی را دریافت می نمایند. تمامی امور ، تضمینی و با هزینه ای بسیار مناسب انجام خواهند شد.”

با دیدن کدام علائم با چاه بازکنی غرب تهران تماس بگیریم؟

در بسیاری از اوقات مشکل گرفتگی لوله ها، ساده است و شما می توانید با استفاده از آموزش های رایگانی که در ارائه داده ایم، خودتان مشکل را برطرف نمایید. اما برخی اوقات، گرفتگی لوله ها شدید است و بدون استفاده از تجهیزات لوله بازکنی برطرف نمی شود.علائم متعددی نشان دهنده  می باشد که در ادامه به چند نمونه از رایج ترین آن ها اشاره می کنیم:

هنگام مشاهده این علائم، بهتر است سریعاً اقدام کنید. تماس با لوله بازکن های معتبر و کاربلد، اولین گزینه است. فرصت استفاده از خدمات شبانه روزی را از دست ندهید و ، از آنها بخواهید که حضوراً مشکل لوله ها را برطرف نمایند.

مزایای استفاده از خدمات چاه بازکنی غرب تهران و آقای لوله بازکن در آقای لوله بازکن

در انتخاب یک لوله بازکن حرفه ای، تجربه و کار بلدی حرف اول را میزند! و پس از آن تعهد و دلسوزی و تعیین تعرفه مناسب بر اساس نرخ های اتحادیه لوله بازکنی در اولویت های بعدی گزینش قرار می گیرند.  ارائه خدمات چاه بازکنی در به صورت و با هزینه ای مناسب ارائه می شود. بنابراین اگر ساکن محدوده آقای لوله بازکن هستید می توانید با کلیک روی دکمه زیر فوری با شماره تلفن آقای لوله بازکن تماس بگیرید. متخصصین لوله بازکنی غرب تهران پس از تماس شما فوری در محل حاضر می شوند.

چیزی که در این میان مهم است، همین ارزیابی عملکرد هر در آقای لوله بازکن توسط سیستم رضایت سنجی آن می باشد که به شدت با هر گونه مورد مشکوک، برخورد شده و تنها افرادی که صلاحیت های لازم جهت همکاری داشته باشند آگهی شان در آقای لوله بازکن، ثبت می گردد.