برترین های کسب و کارعمومی

بهترین تایمر آبیاری

یکی از بهترین ابزارهای مدرنی که می توان از آن برای لذت بخشیدن به تجربه باغبانی استفاده کرد تایمر آبیاری است. به طور کلی تمامی لوازم مدرن و دستگاه های جدیدی که طراحی و تولید می شوند با هدف بهبود زندگی مردم وارد بازار می شوند. یکی از این ابزارها سیستم های آبیاری است. می توانید از آن برای تجربه یک زندگی ساده در دل یک محیط فوق العاده استفاده کنید.

اما آیا می دانید بهترین تایمر آبیاری کدام برند است؟ هر کدام از این دستگاه ها با چه هدفی و با چه قابلیت هایی تولید و به فروش می رسند؟ باید بگوییم که در حال حاضر برندهای مختلف تایمر در حال تولید هستند. اما بهترین تایمرهایی با یک و دو خروجی هستند. از این دستگاه ها می توان برای مصارف کوچک و بزرگ استفاده کرد.

شما می توانید یکی از برندهای معتبر سیستم های آبیاری اتوماتیک را خریداری کنید. این به مقدار زمینی که دارید بستگی دارد. این تایمر را می توان در زمان های مختلف استفاده کرد، برای مثال زمانی که چند روزی در سفر خواهید بود. می توانید از این وسیله برای آبیاری باغچه خود استفاده کنید. یا حتی گل ها و درختان شما بدون اینکه نگران جراحات خود باشند

اهمیت استفاده از دستگاه های تایمر در جهان

کشورهای زیادی در دنیا هستند که در زمینه تولید تجهیزات آبیاری فعال هستند. کشورهای دیگر نیز با الگوبرداری از این کشورهای پیشرو اقدام به تقلید و تولید این دستگاه ها می کنند. اما بهترین برندهای دستگاه تایمر در آلمان، ایتالیا و آمریکا تولید می شوند. آیا می توانید تصور کنید که چرا کشورهایی که نگران تامین آب شیرین نیستند از این فناوری تا این حد استقبال می کنند؟

باید بگوییم که این سوال ربطی به منطقه جغرافیایی کشورهای تولید کننده واحدهای تایمر آبیاری ندارد. در عوض، همه این کشورها انتظار دارند از به‌روزترین دستگاه‌ها برای دریافت خدمات بهینه بهره ببرند. در این میان کشورهایی که با کمبود آب رو به افزایش هستند باید با این وسایل بیشتر آشنا شوند و از آنها استفاده کنند. کشور ما ایران یکی از کشورهایی است که روز به روز به کم آبی نزدیک می شود.

بنابراین نیاز است باغداران بیشتری از این فناوری استفاده کنند و تایمرهای اصلی را خریداری کنند. برای جلوگیری از مشکلات بیشتر در این زمینه

بهترین برندهای تجهیزات آبیاری

دستگاه تایمر مدار:

شرکت Orbit یک کارخانه آمریکایی است که در زمینه تولید تجهیزات و تجهیزات آبیاری فعالیت دارد. این شرکت یکی از پیشروترین تولیدکنندگان تایمر، کنترلر، تجهیزات زیرزمینی می باشد. و بهترین خط لوله بهترین تایمر تک خروجی تولید شده در دنیا و با کیفیت بسیار بالا دستگاه تایمر Orbit می باشد. این دستگاه قیمت مناسبی دارد. مناسب برای استفاده در خانه های متوسط ​​و کوچک و محوطه های باغ.

ابزار باران سنج:

یکی دیگر از شرکت های معروف تولید کننده دستگاه های آبیاری تایمر شرکت Rain ایتالیا می باشد. این شرکت در سال 1347 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات و تجهیزات آبیاری آغاز کرد. باید گفت که واحد تولیدی دستگاه ساعت این شرکت مناسب ترین برای بالکن، تراس، روف گاردن و … از کیفیت بالایی برخوردار است. اساسا تایمر باران یکی از بهترین تایمرهای آبیاری در جهان است.

ابزار پخت گاردنا:

تجهیزات آبیاری ساخت شرکت گاردنا آلمان دارای قابلیت های بسیار خوبی می باشد. از این رو در میان نمونه های دیگر برندهای ساعت، این دستگاه از محبوبیت بالایی برخوردار است. دستگاه های یکبار مصرف گاردنا رها می شوند و می توانند از 1 ثانیه تا 99 دقیقه باشند، از طرفی این نوع دستگاه را می توان هر 4، 6، 8، 12 … 72 ساعت برای اطمینان از آبیاری نصب کرد. همه این عوامل باعث شد که ابزار ساعت گاردنا بسیار محبوب شود.

تایمر ملنر:

در آخر باید به تایمر آبیاری ملنور اشاره کرد. این دستگاه ها توسط یک شرکت قدیمی آمریکایی تولید می شود که از سال 1946 فعالیت خود را آغاز کرده است.این شرکت در ابتدای فعالیت خود در زمینه تولید اسپرینکلر فعالیت داشت. اما به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داد و شروع به ساخت تجهیزات آبیاری اتوماتیک کرد. از تجهیزات این شرکت می توان برای آبیاری فضای سبز وسیع استفاده کرد.

اصولا تمامی شرکت های مذکور بهترین مدل های تایمر آبیاری را تولید و به فروش می رسانند. اما برای خرید یکی از این برندهای معتبر باید با قابلیت های این دستگاه ها آشنا شوید. پس از آن با اطمینان بالا قادر خواهید بود بهترین مارک تایمر آبیاری را تهیه و استفاده کنید.