برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

سین کارا بدون ماسک صورت

سین کارا Sin Cara کشتی گیر حرفه‌ای مکزیکی است که در ابتدا فردی بی‌نام بود. (از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳) و لی پس از مدتی دبلیودبلیوئی یک مسابقهٔ مانی این د بنک گذاشت که او هم در آن مسابقه حضور داشت. سین کارا درمانی این د بنک توسط کشتی‌گیری به نام **شیمس** مصدوم شد و طولی نگذشت که دبلیودبلیوئی کشتی‌گیر حرفه‌ای دیگری به نام جورج آریاس با لقب هونیکو(hunico) را که در fcw فعالیت می‌کرد را جایگزین لوییز یوریوکرد

ولی پس از مدتی لوییز یوریو برگشت و با جورج آریاس در گیر شد و درویری آن‌ها تا سال ۲۰۱۳ ادامه داشت که بالاخره لوییز یوریو از این درگیری خسته شد و به مکزیک دوباره برگشت و با نام کاریستیکو مشغول شد و حال جورج آریاس از نام سین کارا استفاده می‌کند. جورج آریاس فردی مکزیکی است که از دو زبان مکزیکی و ایالات متحده آمریکا استفاده می‌کند.   از دسته بهداشتی محصولات بیز میتوان از انواع کرم ها را خریداری کرد.

وی در سال ۲۰۱۴ یک بار قهرمان کمربندهای قهرمانی تگ تیم nxt به همراه کالیستو شد و یک بار هم جایزه بهترین درگیری را به خاطر شروع درگیری بین دو سین کارا برد و یک بار هم قهرمان کمربند fcw دو دو بار قهرمان کمربندهای تگ تیم fcw به همراه اپیکو و ۱ بار هم قهرمان کمربند تگ تیم ecw به همراه اپیکو شد.

جورج آریاس از سال ۱۹۹۹ وارد حرفهٔ کشتی کج شد و بانام میستیکو معروف بود ولی در همان دوران لوییز یوریو لقب میستیکو را از او دزدید و جرج از از لقب mistico de juarez استفاده می‌کرد ولی این لقب باعث نشد که او دوباره بتواند لقب خود را که میستیکو بود پس بگیرد پس ار لقب اینکوگنیتو (ناشناخته) استفاده کرد ولی در سال ۲۰۰۸ وارد دبلیودبلیوئی شد و تاکنون خودش شخصیت sin cara رو گرفته و با این نام شهرت جهانی پیدا کرده‌است.

sin cara را پادشاه هایفلارها هم می‌نامند او به خاطر شخصیت مهربان و کمک رسانی‌هایش به افراد نیازمند و طرفدار دوستی شخصیت بسیار محبوبی شده‌است جوج آریاس خارج از کمپانی دبلیودبلیوئی قهرمانی‌های بسیاری داشته‌است. سین کارا هم‌اکنون در اسکمدان لایو فعالیت می‌کند و به عنوان بهترین هایفلار دبلیودبلیوئی و بهترین لوچادرو شناخته می‌شود.

سین کارا

وقتی که لوییز برگشت که نام سین کارا رو پس بگیره جرج لقب رو بهش نمی‌داد و نام سین کارا رو برای خودش می‌خواست.

او معتقد بود که لوییز شخصیت قبلی او را دزدیده که البته درست هم می‌گفت و این باعث درگیری بین این دو شد لوییز به عنوان چهرهٔ مثبت و جرج به عنوان شخصیت منفی شناخته می‌شدند

درگیری‌های زیادی بین این دو لوچادر رخ داد تا این که لوییز توی یک مسابقهٔ ماسک در مقابل ماسک جورج را شکست داد و باید نام سین کارا رو برای خودش می‌برد و جورج از نام قبلبی اش که در ای سی دابلیو و اف سی دابلیو استفاده می‌کرد استفاده کرد یعنی هونیکو و باز هم با لوییز درگیر شد تا اینکه او را از دابلیو دابلیو ای بیرون کرد و خودش سین کارا شد و از نظر خیلی‌ها هم سین کارای برتر هست. ویتابلا چیست؟  محصولات ویتابلا شامل محصولات مراقبت از پوست و مو هستند که به زیبایی و سلامت هرچه بیشتر پوست و موی شما کمک می کنند 

حرکات زیبای سین کارا ری میستریکشتی کج

یک تیم عربستانی به‌زودی لیگ قهرمانان اروپا کنایه بلینگام به اسطوره لیورپول چیزی از مد لباس سرت نمیشه اتفاق حیرت‌انگیز؛ مربی لیگ برتری 

سین کارا بران استرومن

مسابقه ری مستریسین کارا

بچه ها این هم ودیجدید من ساخت ری مستریپیبک ۲۰۲۰ری مستریخفن دنبالتم ورود ری مستریوتم سانگ ری مستریوری مستریبدون ناسک

قهرمانی زیبای ری مستریسال ۲۰۰۶ فیلو

قهرمانی زیبای ری مستریسال قهرمانی زیبای ری مستریسال کشتی کج

او تا حالا ری مستریو و کالیستو و خیلی از لدورهای دیگر را شکست داد ولی چونکه در کمپانی‌های خاصی نبود کسی متوجه نشد. در همان هفته سین کارا در اسمک دون ظاهر شد، و این بار حمله به جک اسواگر حمله کرد. هفته بعد در لندن، سین کارا با جان سینا برای شکست دادن، د میز و آلکس رایلی همکاری کرد. در روز ۱۷ ژوئیه، سین کارا مسابقات مانی این د بنک (ابهام‌زدایی) در تماشای پولی شرکت کرد، اما پس از خارج شدن از مسابقه با یک مصاحبه، موفق به کسب یک مسابقه قهرمانی سنگین‌وزن شد. روز بعد، دبلیودبلیوئی اعلام کرد که Sin Cara را به مدت ۳۰ روز برای اولین بار نقض برنامه Wellness خود متوقف کرده‌است.

بعداً Urive در یک مصاحبه ادعا کرد که او نمی‌داند چه چیزی آزمایش کرده‌است و تزریق معمولی برای زانو درد خود در مکزیک دریافت کرده‌است. Sin Cara در ۱۲ می 12ام دبلیودبلیوئی اسمک‌داون بازگشت و تیسون کید را شکست داد. با این حال، با urive هنوز در خدمت تعلیق خود بود، برای این ظاهر سین کارا توسط جورج آریاس به تصویر کشیده شد. بعد از یک هفته، تصویربرداری از، Urive در روز ۲۰ اوت در رویداد زنده در تاکوما، واشینگتن، واشینگتن، با ماسک سین کارا بانجام شد.

در ۲۶ آگوست گزارش شد که urive از اسمک دان (دبلیودبلیوئی اسمک‌داون) به خانه‌اش فرستاده شده‌است، و آریاس بار دیگر در تلویزیون با ماسک سین کارا ظاهر می‌شود. در طول زمان Urive دور از دبلیودبلیوئی است و جورج اریاس به ظاهر سین کارا دنیل برایان را می‌زند.Urive در ۱۶ سپتامبر دبلیودبلیوئی اسمک‌داون، به عنوان سین کارا بازگشت و تصمیم گرفت با نسخه قبلی خود مبارزه کند. در ۱۹ سپتامبر، در Raw، سین کارای اصلی در مقابل کودی رودز قرار گرفت، اما قبل از شروع مسابقه، توسط آریاس مورد حمله قرار گرفت. در ۲۳ سپتامبر در اسمک دان سین کارای تقلبی، در جریان بازی با دانیل برین به سین کارای اصلی حمله کرد و دنیل برایان را شکست داد. 

احتمالا برای نخستین بار نام برند گاتیو را در شبکه‌های اجتماعی شنیده‌اید، و با ابراز رضایت مصرف‌کنندگان نسبت به محصولات گاتیو ، کنجکاو شده‌اید که بیشتر با این برند آشنا شوید.  گاتیو برندی کاملا ایرانی است که برخی از سودجویان با هدف فروش بالاتر و استقبال بیشتر مردم از محصولات این برند به دروغ آنرا  آلمانی، سوئیسی و گاها سوئدی معرفی میکنند.

هفته بعد، هونیکو با یک لباس سیاه جدید خود را نشان داد تا بتوانند دیگران او را از نسخه اصلی تشخیص دهد، در حالی که توضیح می‌دهد که او هویت سین کارا را از Urive سرقت می‌کند، همان‌طور که Urive هویت میستیکو را از او سرقت کرده‌است، منجر به یک مسابقه بین دو سین کارا می‌شود. برای تشخیص بیشتر دو شخصیت، دبلیودبلیوئی شروع به ارجاع به اصل به عنوان سین کارا “Azul” (آبی) و دیگری به عنوان Sin Cara “Negro” (سیاه) اشاره کرد.Sin Cara Azul در Pay-per-view در ۲ اکتبر، Sin Cara Negro را در یک بازی تک نفره شکست داد.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.