برترین های کسب و کارعمومی

لیست قیمت توری سرند سنگ شکن و انواع آن

امروزه استفاده از انواع توری ها بیشتر از گذشته به چشم می خورد، و دلیل آن نیز، وجود تنوع گسترده آن است. الز این رو از این گونه توری ها می توان برای پوشش دهی، باز گذاشتن منافذ جهت تبادل آب و هوا و محافظت و نگهداری از این نوع توری ها استفاده می شود. به طور کلی در برخی از مناطق برای حصار کشی و محوطه سازی از توری ها استفاده می شود.

چراکه این نوع توری ها باعث می شوند، که هیچ امکانی برای رفت و آمد افراد به آن محوطه ایجاد نشود. به بیان ساده تر توری ها رشته های مفتولی افقی و عمودی هستند، که روی هم قرار گرفته اند، و شبکه های مربعی شکلی را ایجاد کرده اند. از این رو همه توری ها، چه دارای شبکه های کوچک باشند، چه دارای شبکه های بزرگ، می توانند براساس نیاز کاربر، به عنوان یک محافظ مورد استفاده قرار بگیرند.

توری سرندی چیست؟

 توری سرند به بیان ساده تر یعنی توری که توسط آن بتوان غربالگری کرد. از این رو از این نوع توری ها می توان برای جداسازی خاک و شن استفاده کرد. توری سرندی قابلیت این را دارد، که با متصل شدن مفتول ها به هم و بافته شدن آن ها به یکدیگر، یک صفحه مشبکی ایجاد کند. اتصال و بافته شدن این نوع مفتول ها به هم، فضای بازی را ایجاد می کند، که به آن چشمه گفته می شود. حضور این چشمه ها در بین مفتول ها، می تواند انعطاف پذیری آن ها را بالا ببرد.

از این نوع توری ها، به عنوان صافی  استفاده می شود، چراکه برخی از افراد برای الک کردن مواد و مصالح خود، به الک هایی نیاز دارند، که توری های آن با توجه به نیاز آن ها ریزتر یا درشت تر باشد. در برخی از موارد برای بالا بردن مقاومت توری ها، مفتول ها را به صورت موجدار قرار می دهند، و پس از جایگذاری آن ها بر روی همدیگر مفتول ها را به هم جوش می دهند.

توری های سرند در چه حوزه هایی کاربرد دارد؟

توری های سرند در تمامی فعالیت های علمی، پژوهشی، معدنی و صنایع کاربرد دارد. از این رو در هر فعالیتی که نیاز به غربالگری باشد، توری سرند می تواند گزینه بسیار مناسبی برای جداسازی ها باشد. بنابراین از این نوع توری ها، می توان در رشته های پزشکی و رشته های مهندسی استفاده کرد. حضور این نوع توری ها در آزمایشگاه های پزشکی و مهندسی، به عنوان مهم ترین اجزا برای جداسازی اجزای درشت از ریز تا درشت معرفی می شود. این نوع توری ها، با توجه به نیاز افراد می تواند قابل استفاده باشد.

دسته بندی انواع توری سرند به چه صورت است؟

این نوع توری ها، به دلیل پرکاربرد و پر طرفدار بودن، طبیعی است که انواع گوناگونی داشته باشد. از این رو ما قصد داریم تا در این بخش به انواع و ویژگی های منحصر به فرد هریک از توری های سرند بپردازیم.

  •  توری سرند ضد سایش

توری ها به دلیل جداسازی مواد از یکدیگر ممکن است، به دلیل ساییدن این نوع مواد، دچار خرابی و فرسودگی شود. از این رو برای از بین بردن این مشکل، سعی می کنند، که در ساخت این نوع توری ها، از موادی استفاده کنند، که دچار خوردگی و ساییدگی نشود.

 

  •  توری فولادی

توری های سرند فولادی یکی از پرکاربرد ترین، نوع توری های سرند است. این نوع توری یکی از پرمصرف ترین نوع توری هایی است، که از آلیاژ آهن ساخته شده است. این نوع توری ها به دلیل این که از فولاد ساخته شده اند، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو در برابر ضربه و فشار از بین نمی روند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این نوع توری ها می توان، به ضد زنگ بودن آن اشاره کرد. بنابراین از این نوع توری ها می توان در فضاهای مرطوب استفاده کرد. بسیاری از فلزات در برابر عوامل محیطی دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند، ولی توری های فولادی، در برابر عوامل محیطی دچار خوردگی و خرابی نمی شود.

  •  توری آهنی

یکی دیگر از انواع توری های سرند، توری های آهنی است. این نوع توری ها در مقایسه با توری های فولادی از قیمت پایین تری برخوردار هستند. توری آهنی، باید توسط رنگ ها و پوشش های محافظی پوشش دهی شود، تا در برابر عوامل محیطی دچار زنگ زدگتوری سرند برای انجام عملیات دانه‌بندی مواد، مخصوصا در کارگاه‌های خردایش سنگ (سنگ شکن) و استفاده می‌شود. با انتخاب اندازه مش مناسب توری سرندی، می‌توان مواد را با دقت میلیمتر دانه‌بندی کرد.

این نوع توری، ممکن است به شکل صفحات تخت ایستاده یا رولی تولید شود. هر کدام از این مدل‌ها از نظر جنس مفتول ممکن است متفاوت در نظر گرفته شوند. در واقع جنس مفتول، نقش مهمی در میزان مقاومت و مکان استفاده از آن دارد. یکی از انواع پرفروش توری سرندی، نوع گالوانیزه آن است که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی دارد. در ادامه به معرفی هر یک انواع توری سرندی خواهیم پرداخت:

توری سرندی را می‌توان با متریال مختلف تولید کرد. جنس مفتول می‌تواند گالوانیزه یا مفتول سیاه در نظر گرفته شود. برخی از انواع آن نیز با متریالی مانند فولاد،  استیل، آلومینیوم، برنج، نیکل و مس تولید می‌شوند. جالب است بدانید که توری‌های سرندی پلاستیکی نیز در بازار موجود هستند و اغلب با متریالی مانند نایلون، پی‌وی‌سی، پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن ساخته می‌شوند. در ادامه با انواع توری سرند و کارهای آن‌ها آشنا خواهید شد.

توری چشمه ریز | توری سرند تبریز | توری سرندی چیست

توری سرند گالوانیزه

همانطور که می‌دانید فلزاتی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند به منظور جلوگیری از خوردگی باید آبکاری شوند. فلزی که برای ساخت سرند مورد استفاده قرار می‌گیرد، اغلب زینک است که آبکاری می‌شود. در نتیجه در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی دارد. در آرماتوربندی بتن و ساخت حفاظ برای ساختمان از توری سرند گالوانیزه استفاده می‌شود و امکان استفاده از توری گالوانیزه به صورت رولی و صفحات تخت یا پانل در صنایع مختلف وجود دارد.

توری سرند با روکش پی وی سی (PVC)

به منظور دوام بیشتر فلز مورد استفاده در ساخت توری سرند، از روکش PVC روی آن استفاده می‌شود. در واقع جنس توری همان گالوانیزه است. از توری سرند PVC می‌توان برای ایجاد حصار در اطراف باغ، پارک، ملک و دیگر موارد استفاده کرد. این نوع توری را نیز می‌توان به صورت رول یا صفحه‌ای خریداری کرد. امکان سفارش آن در رنگ‌های متنوع با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.

توری سرند فولادی

به منظور ایجاد حصارهای صنعتی از یک نوع توری سرندی فولادی ضدزنگ استفاده می‌شود. همانطور که از متریال مورد استفاده برای ساخت آن مشخص است، دارای مقاومت بسیار بالاست. همچنین در برابر خوردگی نیز دوام بسیار بالایی داشته و در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی می‌توان از توری سرند فولادی ضدزنگ استفاده کرد.

توری سرند آلومینیومی

به منظور تولید مفتول‌های توری سرند می‌توان از موادی مانند آلومینیوم نیز استفاده کرد. این نوع متریال بسیار سبک بوده و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد. در واقع مقاومت این نوع توری در حد متریالی مانند فولاد ضدزنگ است؛ اما بسیار از آن سبک‌تر است. از این رو قابلیت خم‌شدن بالایی داشته و این موضوع منجر به استفاده از آن در مکان‌های مختلف (اغلب در صنایع غذایی) شده است.

توری سرند آهنی

یکی از انواع توری سرندی ارزان، نوع آهنی آن است. در هنگام تولید آن برای ایجاد مقاومت از هیچ نوع آبکاری برای روکش مفتول‌ها استفاده نمی‌شود. یکی از دلایل آن کاربردش در مناطق بدون رطوبت، خشک و بدون بارش است. بسیاری از صنایع ساختمانی که در چنین اقلیم‌هایی هستند، می‌توانند از توری سرند آهنی استفاده کنند. به دلیل قیمت کم، این نوع یکی از پرکاربردترین توری‌های سرندی در دنیا محسوب می‌شود.

توری سرند مسی

همانطور که می‌دانید، مس یکی از فلزات گران در دنیا به حساب می‌آید. گاهی برای تولید و ساخت سرند از این فلز استفاده می‌شود. توری سرند مسی در صنایع مختلفی مانند کاغذسازی، حفاظ پنجره، هوافضا، پالایش نفت، دارو و متالوژی به منظور جداسازی غربال مواد کاربرد دارد. با توجه به کاربرد خاص آن، از فروش بالایی در صنایع ذکرشده برخوردار است. با توجه به نوع صنایع، باید از انواع توری سرند مختلفی استفاده شود.

توری سرند برنجی

به منظور تولید توری سرند برنجی باید مفتول‌ها به هم جوش بخورند و چشمه‌های بین سیم‌های مفتولی یکپارچه باشند. علاوه بر این موارد، مقاومت این نوع توری نیز بسیار بالا بوده و در نتیجه موجب کاربرد آن در صنایع مختلف شده‌ است. در صنایع غذایی، تزئینات ساختمانی، ساخت قفس حیوانات، ساخت سوله، عملیات زیباسازی شهری، ایجاد حصار در ساختمان‌های محافظتی، دیوار باغ و مزارع و لایه‌های مختلف در ساختمان سازی می‌توان از این نوع سرند استفاده کرد.

توری سرند فولادی

توری های سرند اهنی و فولادی و ضد سایش که توسط آرکو صنعت با قیمت مناسب خرید و فروش می شود در مش های مختلف  از فولاد ضد زنگ و با کیفیت ساخته می شوند و بسته به نیاز پروژه جهت تفکیک و دانه بندی این توری ها را می توان خریداری کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف سرند های لرزشی که در حال حاضر در صنعت سنگ شکن استفاده می شود ، به قسمت شرکت آرکو صنعت مراجعه کنید.

توری های ضد سایش

توری های سرندی فولای و آهنی و ضد سایش که توسط شرکت آرکو صنعت به فروش می رسد عمدتا در صنایع معدنی به کار می روند. این نوع توری نسبت به سایش و خوردگی مقاومت و پایداری مطلوبی از خود نشان می دهد. کربن موجود در مفتول توری باعث استحکام، تقویت و ضد سایش بودن توری سرندی می شود. توری های سرندی کاربرد وسیعی در صنایع معدنی و ساختمانی دارد. به دلیل این کاربرد معمولا با مفتول های ضخیم و چشمه های بزرگ تولید و عرضه می شود. پر واضح است که توری مش ریز موجود نیست و فعلا قابلیت تولید در داخل را ندارد. توری فولادی سرندی طبق سفارش مشتری و با توجه به مقدار مورد نیاز قابل تولید و عرضه است.

توری با مش های مختلف امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و شما انواع مختلفی از صفحه مشبک را برای سنگ شکن ها خود می توانید پیدا کنید که معمولاً در صنایع خردایش استفاده می شوند. کاربرد توری های سرند فولای و آهنی و ضد سایش که توسط شرکت آرکو صنعت خرید و  فروش می شود را در صنعت معدن به طور معمول برای سرند سنگ شکن، تجهیزات مخلوط آسفالت و تجهیزات راه سازی و عرشه صفحه است.

قیمت دستگاه توری سرندی ریز بافت و درشت بافت

سرند های ارتعاشی سنگ شکن از مواد فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. آنها بسیار انعطاف پذیر و محکم تر هستند. از دستگاه سرند لرزشی به منظور پرتاب رو به جلو مواد جهت برخورد با توری های سرند است تا تمامی ذرات با توری سرند برخورد کرده و تفکیک شوند. سرند های لرزشی با توجه به نیاز متری در ابعاد و اندازه های مختلف و در تعداد طبقات مختلف ساخته می شون. این دستگاه ها آزمایش و تایید می شوند و همچنین آزمایشات مختلفی را با موفقیت می گذرانند تا وارد مرحله فروش برسد و به دست برسد.

توری های سرند فولای و آهنی و ضد سایش که توسط شرکت آرکو صنعت خرید و  فروش می شود بر روی سرند با دقیت بالایی به تکفیک دانه ها و بار های خروجی می پردازد و باعث می شود تا محصول نهایی ما یکنواخت و بدون کوچکترین خطایی شکل گیرد. سرند های لرزشی یکی از مهمترین دستگاه هایی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می شود.

این دستگاه نقش مهمی در صنعت دارد. کاربردهای بسیاری از این دستگاه وجود دارد اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن به ما اجازه دهید ابتدا مفاهیم انواع سرند های لرزشی و نحوه ساخت را توضیح دهیم و سپس می توانیم در مورد کاربردهای آن نیز بیشتر بخوانیم. سرندها از توری های مختلفی ساخته می شوند که برای دانه بندی و تفکیک محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. سرند های لرزشی انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.