برترین های کسب و کارعمومی

نحوه اندازه گیری گن ساعت شنی

انتخاب سایز گن لاغری کلمبیایی یکی از مواردی است که در هنگام خرید گن مورد توجه می باشد. با انتخاب گن مناسب می توانید کلیه فعالیت های روزمره را بدون دردسر و ناراحتی انجام دهید و از خوش فرم بودن لذت ببرید.  خانم ها همواره به دنبال تناسب اندام و زیبایی هستند. گن لاغری از جمله مواردی است که می تواند به تناسب اندام کمک کند. بیشتر افراد با خرید گن لاغری، از مکان هایی که فروش حضوری گن ساعت شنی دارند، می توانند استایل مورد نظر خود را در زمان پوشیدن لباس مجلسی یا رفتن به مهمانی به دست آورند. در هنگام خرید حضوری حتی میتوانند از قیمت گن شورتی اسلیپ نیز مطلع شوند و این مدل گن را نیز تهیه نمایند.

ضمن اینکه خود این گن ها، می توانند نقش مهمی در لاغری افراد داشته باشند. به شرطی که این گن ها به همراه برنامه غذایی مناسب استفاده شوند. تناسب اندام با رژیم غذایی مغذی و تمرینات ورزشی منظم به دست می آید. با این حال، اگر به دنبال لاغری سریع هستید تا بتوانید در یک لباس مجلسی جذاب، خوش استایل و خوش اندام به نظر برسید، استفاده از گن لاغری می تواند ایده مناسبی باشد. گن های لاغری از نظر مدل و شکل طراحی تفاوت قابل توجهی با هم دارند. این گن ها از زمان های دور استفاده می شده اند. انتخاب سایز گن لاغری کمک می کند که گن نقش موثرتری در کاهش وزن، تسکین درد یا تناسب اندام داشته باشد.

انواع گن لاغری و روش تعیین سایز آنها

گن های لاغری از نظر سایز، مدل و غیره به انواع مختلفی تقسیم می شوند. هر فردی با توجه به نیازی که برای استفاده از گن دارد، نوع آن را انتخاب می کند.

    گن یک تکه یا یکسره

افرادی که می خواهند گن را برای تغییر سایز مورد استفاده قرار دهند، از گن لاغری یک تکه استفاده می کنند. این گن با توجه به اینکه یک تکه بوده، نواحی مختلفی از بدن مثل شکم، پهلو، ران، باسن و سینه را تحت تاثیر قرار می دهد. استفاده از گن های یک تکه، وضعیت متابولیسم بدن را بهبود می بخشد. به همین خاطر می تواند نقش موثری در سلامت بدن داشته باشد. برندهای معروف و معتبری در زمینه تولید و طراحی گن های یک تکه فعالیت می کنند.

به کمک گن یک تکه، می توانیم قسمت های مختلف بدن را درگیر کنیم و کاهش وزن داشته باشیم. با استفاده از این گن ها، اعتماد به نفس بیشتری به دست می آوریم. چون به کمک آن ها می توانیم استایل مناسبی را تجربه کنیم. در واقع این گن لاغری کمک می کند که قسمت های مختلف بدن با کاهش سایز قابل توجهی نمایان شوند. گن های یک تکه به دلیل یک تکه بودن و سرتاسری بودن، در زیر لباس به سختی قابل تشخیص هستند و برای مجالس و مهمانی گزینه بسیار مناسبی می باشند. این نوع گن ها از تشکیل سلولیت جلوگیری می کنند.

    گن لاغری نیم تنه

گن های لاغری نیم تنه، در کاهش وزن و تغییر سایز بدن بسیار موثر هستند. همچنین آن ها با استفاده طولانی مدت، می توانند روند لاغری را تسریع کنند. گن لاغری نیم تنه از متریال و مواد ضد حساسیت و آنتی باکتریال تولید شده است. بنابراین با استفاده طولانی مدت، مشکلی برای فرد به وجود نمی آورد. گن نیم تنه همانطور که از نامش پیداست، برای قسمت نیم تنه یعنی بالاتنه مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که بالاتنه  حجیم و پر تری دارند، می توانند از این گن استفاده کنند. اگر در قسمت کمر، شکم، پهلو و سینه دچار اضافه وزن هستید، این گن می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

گن لاغری نیم تنه قادر است به خوبی قسمت های بالاتنه را پوشش داده و به این نواحی، فرم و استایل ایده آل شما را ببخشد. استفاده از این گن به شکل طولانی مدت در لاغری بالاتنه بسیار موثر است. افرادی که دچار کمردرد هستند، نیز می توانند از گن نیم تنه استفاده کنند.

افرادی که با هدف کاهش سایز یا کاهش وزن یا بهبود بعد از عمل جراحی تصمیم به خرید گن می گیرند، می توانند از گن نیم تنه استفاده کنند. گن نیم تنه به شکل بدون بند و بند دار مورد استفاده قرار می گیرد. مدل بند دار این گن، با پوشش دهی روی شانه همراه می باشد. بنابراین برای مواقعی که شما لباس آستین دار یا پوشیده به تن دارید، گزینه بسیار مناسبی است اما اگر می خواهید لباس بدون آستین بپوشید، بهتر است از مدل های بدون بند گن نیم تنه استفاده کنید. گن های نیم تنه فرم دهنده بدن هستند و سینه ها را به حالت سر بالا نگه می دارند.  این گن ها، شرایط مناسب برای جمع کردن چربی در ناحیه کمر را فراهم می کنند. در نتیجه افراد با استفاده از آن ها، بسیار کمر باریک می شوند.

    گن لاغری شورتی

گن شورتی نیز به عنوان گن لاغری استفاده می شود. گن های شورتی برای افرادی مناسب هستند که پایین تنه حجیم و چاقی دارند. در واقع زمانی که قسمت هایی همچون پهلو، شکم، ران و باسن دارای چربی اضافی هستند، شما می توانید از گن شورتی استفاده کنید. گن شورتی به خوش فرم شدن قسمت های مختلف بدن مثل باسن، ران و غیره کمک می کند. البته بسیاری از افراد نیز بعد از انجام ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن، از گن لاغری شورتی استفاده می کنند.

واقعیت امر در مورد گن های شورتی این است که آن ها بهترین گن لاغری می باشند. چرا که این نوع گن ها، نواحی همچون ران، شکم و پهلو را به خوبی سفت می کنند. همچنین باسن را بالاتر می برند و به شکل خوش فرم تر نمایان می کنند. به کمک این گن ها، می ‌توانید حداقل 2 شماره، کاهش سایز داشته باشید. برای خوش فرم شدن قسمت پایین تنه می توان از گن شورتی استفاده کرد. این گن ها، نواحی پایین تنه را به خوبی جمع می کنند. گن شورتی، کمر شما را باریک تر از حد واقعی نشان می‌دهد و چربی قسمت شکم را جمع می کند. گن های شورتی را می توان به شکل روزمره استفاده کرد.

بعضی از افراد بعد از انجام عمل جراحی لاغری، نیاز به استفاده مداوم از گن لاغری دارند. گن شورتی برای این افراد می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. گن های لاغری شورتی برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند. در بیشتر موارد این گن ها می ‌توانند ظاهر فرد را جمع و جور کرده و باعث خوش فرم و خوش استایل شدن اندام ها شوند.

چگونه سایز گن مناسب خودمان را انتخاب کنیم؟

قبل از خرید گن، ابتدا باید انتخاب سایز گن به شکل مناسبی انجام شود. گن های لاغری با توجه به نیاز افراد طراحی و تولید شده اند. بنابراین برای انتخاب سایز گن لاغری، ابتدا باید سایز اندام و بدن خود را بدانید. راحت ترین روش برای پیدا کردن سایز لباس ها، این است که برچسب سایز لباس، شلوار و… را مشاهده کنید. به کمک این روش، می توانید سایزهای خود را به دست آورید. در غیر این صورت باید یک متر مناسب برای اندازه گیری سایز داشته باشید.

دور سینه یکی از مواردی است که برای به دست آوردن سایز گن لاغری مورد توجه می باشد. برای اندازه دور سینه کافی است که یک متر را در برجسته ترین ناحیه سینه قرار داده و اندازه به دست آمده را یادداشت کنید. در واقع اندازه دور تا دور سینه بر روی برجسته ترین ناحیه سینه اندازه گیری می شود.

اندازه دور کمر از دیگر مواردی است که در انتخاب سایز گن لاغری اهمیت زیادی دارد. برای اندازه گیری دور کمر نیز باید  اندازه کمر را در قسمت گودی کمر به دست آورید.

اندازه دور باسن برای سایز گن های پایین تنه بسیار مهم است. این اندازه گیری نیز مانند اندازه گیری دور سینه با توجه به برجسته ترین قسمت باسن انجام می شود.

با به دست آوردن اندازه دور باسن، اندازه دور کمر و اندازه دور سینه تقریباً بخش قابل توجهی از موارد لازم برای انتخاب سایز گن را به دست آورده اید. در ادامه به کمک جدول زیر، سایز خود را به دست می آورید. به عنوان مثال اگر دور باسن شما ۱۰۴ سانتی متر، دور کمر شما ۷۸ سانتی متر و دور سینه شما ۹۵ سانتی متر است،  سایز بدن و اندام شما ۴۲ می باشد.

جدول سایز بندی گن ساعت شنی

برای تعیین سایز گن ساعت شنی، نیاز به یک متر خیاطی دارید. البته این تعیین سایز به میزان وزن شما نیز نیاز دارد. ابتدا به کمک متر خیاطی، اندازه دور باسن خود را به دست آورید و یادداشت کنید. راهنمای سایز گن ساعت شنی نشان می دهد که اندازه گیری دور باسن، باید از حجیم ترین قسمت آن انجام شود. این نوع اندازه گیری درست و دقیق است. در گام بعدی، باید وزن فعلی خود را یادداشت کنید. اگر وزن خود را نمی دانید، خود را وزن کنید. شما تنها با داشتن وزن و اندازه دور باسن، می توانید سایز مناسب برای گن لاغری ساعت شنی را تعیین کنید. با توجه به اندازه باسن و وزن، سایز مورد نظر را در جدول سایز بندی گن ساعت شنی پیدا کنید.