ورزشی

هافبک مدنظر استقلال همچنان غایب در نساجی/جریمه در انتظار اسماعیلی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال در تعطیلات نیم فصل با جذب سعید آقایی، علیرضا رضایی، محمد عباس زاده، محمدرضا حسینی و منصور باقری به تقویت خود پرداخت و «لوکاس آلکاراز» سرمربی اسپانیایی این تیم به دنبال کسب بهترین نتایج در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی است.

فرشید اسماعیلی هافبک تیم فوتبال نساجی با اینکه یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد اما در پایان نیم فصل در تمرینات این تیم حاضر نشد و خواستار دریافت رضایت‌نامه از این باشگاه شد. از باشگاه استقلال به عنوان جدی‌ترین مشتری اسماعیلی نام برده می‌شود و آبی‌ها تا به امروز دوشنبه ۲۳ بهمن تنها یک نامه درخواست جذب برای این بازیکن به باشگاه نساجی ارسال کرده‌اند اما هنوز قدمی برای مذاکره با مدیران این باشگاه برنداشته‌اند.

نساجی در هفته شانزدهم لیگ برتر باید روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن در تهران به مصاف پیکان برود و تاکنون اسماعیلی در تمرینات این تیم حاضر نشده و اگر غیبت همچنان ادامه دار باشد، مطابق با قوانین انضباطی از سوی باشگاه نساجی تنبیه خواهد شد.

نساجی با ۱۰ امتیاز در رده پانزده جدول قرار دارد و برای فرار از منطقه سقوط و رسیدن به نیمه اول جدول نیازمند کسب بیشترین امتیازات ممکن در نیم فصل دوم لیگ برتر است.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.