پروژه زاگرس ابنیه همت

برج مسکونی تجاری زاگرس شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت:

منطقه 22 تهران با دسترسی شرقی و غربی و مسیر اتوبان تهران شمال در ادامه اتوبان آزادگان منطقه 22 را بر سراه چهارراه شمال، جنوب، شرق و غرب قرار داده است، این محدوده قابلیت منطقه ای و فرامنطقه ای بی نظیری در سطح تهران و کشور دارد و براستی آخرین امید تهران برای تحقق یک الگوی مناسب و بهینه زندگی شهری است.

از این رو مدیران شرکت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت با دقت بر این موضوع برج مسکونی زاگرس را نیز مانند دیگر پروژه های این شرکت در این منطقه و در کنار برج تجارت لکسون ور در شرق دریاچه چیتگر و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع خریداری نمودند، این برج در انتهای غربی بلوار امیرکبیر و نبش خیابان امیری صفت قرار دارد. برج مسکونی تجاری زاگرس در 28 طبقه و با زیربنای تقریبی بیش از 104 هزار متر مربع و حدود 10 هزار متر فضای تجاری یکی از برجهای عظیم و بلند مرتبه این منطقه خواهد بود. برج زاگرس ششمین  پروژه شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت است که پس از برج های آسمان، فرزانگان و برج مجلل لکسون در منطقه 22 تهران در حال ساخت است.

این برج به علت نزدیک بودن به پارک و دریاچه چیتگر و اشراف به دریاچه چیتگر جز بهترین برج‌های منطقه ۲۲ خواهد شد و از این رو فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ به حساب می آید. برج مسکونی تجاری زاگرس در بلوار جنگلبان و تقاطع امیری صفت واقع شده و دارای دسترسی بسیار مناسبی از شمال به اتوبان همت و از جنوب اتوبان حکیم و از شرق به اتوبان آزادگان و از جنوب به بزرگراه تهران کرج می‌باشد و همچنین مترو چیتگر در نزدیکی برج قرار دارد.

مشخصات کلی برج مسکونی تجاری زاگرس

برج تجاری مسکونی زاگرس در قالب یک برج 30 طبقه (8 طبقه منفی+1 طبقه لابی+21 طبقه مسکونی) در مرحله ساخت می باشد.

مشخصات برج مسکونی تجاری زاگرس

–         دارای زمینی به مساحت 7۰۰۰ متر مربع می باشد، زیربنای کل 104 هزار متر مربع، زیربنای مفید 50 هزار متر مربع

–         مجاورت پروژه به دریاچه چیتگر ارتفاعات البرز و ویو مناسب به پارک چیتگر

–         اسکلت فلزی به شیوه پیج و مهره

–         مساحت بخش تجاری حدود 10 هزار متر مربع

–         سالن اجتماعات به مساحت 600 متر مربع

–         بخش ورزشی سرپوشیده به مساحت 800 متر مربع

–         گرمایش و سرمایش چیلر و موتورخانه مرکزی- فن کویل

–         آسانسور تعداد 16 عدد و بیش از 939 پارکینگ مسکونی که بالاتر از نیاز قانونی ملک تامین شده است.

–         دوربین مداربسته، برق اضطراری، سیستم اعلام و اطفا حریق

–         محوطه سازی بسیار شیک و زیبا

–         تمامی واحد ها نورگیر و طراحی بسیار زیبا

امکانات برج

این برج بلند مرتبه از لابی مجلل بهره می برد، لابی این برج یکی از زیباترین لابی برج های منطقه 22 تهران خواهد شد، برای این برج سالن اجتماعات طراحی و تعبیه شده است که نشست های برج در آنجا رقم خواهد خورد و بهترین مکان برای قرارگیری اعضای هیات مدیره در طول سال است. سالن ورزشی، سرمایش و گرمایش بخش های مشاع، سیستم اعلام و اطفا حریق 6 لاین اسانسور نفربر و 2 لاین باربر، دوربین مداربسته از دیگر امکانات برجسته برج می باشد.

شرکت سازنده:

جمعی از مدیران با سابقه درخشان در صنعت ساختمان در کنار مدیران و کارکنانی برجسته موفق در دیگر عرصه های علمی و فرهنگی کشور، اعضای 106 نفره ی سهامداران شرکت توسعه ابنیه همت را به شماره ثبت 424074 تشکیل می دهند. اين شركت با تكیه بر ساختاری دانش بنیان، انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن در برنامه های خود توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در اجراي پروژه هاي مختلف در تهران كسب نماید. این شرکت در راستای نظام مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک و با نظر به اهميت و جايگاه کيفيت در استراتژی سازمانی خود و حفظ اعتبار و موقعیت شرکت در بازارهاي داخلي و ارتقاء هر چه بیشتر عملکرد در پروژه ها، نظام مدیریت خود را بر اساس استانداردهای بین المللی بنیان و بیان داشته است.

برای خرید و فروش پروژه زاگرس و پروژه شهرک گرین لند چیتگر با ما در تماس باشید

آقای غنی زاده – آقای ضرغامی

۰۹۱۲۸۹۰۶۷۶۵

۰۹۱۲۲۰۰۶۴۷۲

۰۲۱-۴۴۷۶۶۰۲۰