اقتصادیبرترین های کسب و کار

بهترین شرکت معماری و دکوراسیون + لیست 5 تایی

آشنایی با 5 شرکت برتر معماری و دکوراسیون داخلی در ایران و جهان

در سال‌های اخیر تعداد علاقه‌مندان و طرفداران حوزه معماری و دکوراسیون داخلی افزایش یافته است؛ زیرا انسان‌ها به‌خوبی فهمیده‌اند که این دو دانش چه تأثیر شگفتی بر زندگی و حس و حال درونی‌شان دارد. اهمیت و میزان تأثیرگذاری معماری و دکوراسیون داخلی باعث شده است که شرکت‌های مختلفی وارد این عرصه شوند و خدمات خود را به مشتریان و مخاطبان هدف عرضه کنند.

یکی از سوالاتی که بسیاری از مخاطبان مطرح می‌کنند این است بهترین شرکت‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی در ایران و جهان، چه شرکت‌هایی هستند؟ در این مقاله تصمیم داریم با 5 شرکت برتر معماری و دکوراسیون داخلی در ایران و جهان آشنا شویم. در صورتی که شما هم تمایل دارید بهترین شرکت‌های ایرانی و خارجی این عرصه را بشناسید، پیشنهاد می‌شود که 5 دقیقه زمان بگذارید و تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

1. شرکت معماری شیپ؛ از بهترین شرکت‌های معماری و دکوراسیون داخلی ایران

یکی از بهترین شرکت‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی در ایران، شرکت معماری شیپ (Shape) است. این شرکت در سال 1384 به صورت یک کسب و کار خانوادگی راه اندازی شد و در حال حاضر دارد با قدرت و قوت به کار خودش ادامه می‌دهد.

این شرکت در طول 18 سال فعالیت مداوم، پروژه‌های مختلف مسکونی، اداری، ویلایی، کلینیک، مطب و مجتمع تجاری و ورزشی را طراحی و کارهای معماری آن را اجرا کرده است. در صورت تمایل به مشاهده نمونه‌کارها و پروژه‌های شرکت معماری شیپ می‌توانید به سایت این مجموعه به آدرس shapedesign.ir مراجعه کنید.

این شرکت، کادر تخصصی و مجربی در کنار خود دارد و همواره می‌کوشد که از استانداردهای بین‌المللی معماری در کار خود بهره ببرد. متخصصان شرکت معماری شیپ از ترندها و روال‌های معماری و دکوراسیون داخلی جهان آگاه هستند و در صورت تمایل این ترندها را در پروژه منزل یا محیط کاری و اداری شما هم اجرا می‌کنند.

2. شرکت معماری و دکوراسیون مارلا؛ یکی دیگر از شرکت‌های معتبر ایرانی

یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در عرصه معماری و دکوراسیون داخلی، برند مارلا (Marella) است که در سه زمینه معماری، طراحی شهری و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند. کلیه مراحل طراحی و اجرای نقشه‌ها، توسط خود این شرکت و کادر تخصصی آن صورت می‌گیرد. شرکت معماری و دکوراسیون مارلا، در حال حاضر چهار خدمت اصلی و اساسی ارائه می‌دهد که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است:

  • کارهای طراحی
  • اجرای کارهای معماری و دکوراسیون داخلی
  • ارائه مشاوره به متقاضیان و علاقه‌مندان
  • ارائه خدمات پشتیبانی به کسانی که در گذشته از خدمات و امکانات این شرکت استفاده کرده‌اند

3. شرکت Heerim Architects & Planners؛ کلکسیونی از بهترین معماران کره

شرکت هیریم یا « Heerim Architects & Planners » بدون شک یکی از بهترین شرکت‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی در جهان است. این شرکت در سال 1970 تأسیس شده است و در حال حاضر نیز خدمات خود را با کیفیتی عالی در اختیار متقاضیان و علاقه‌مندان قرار می‌دهد. این شرکت علاوه بر برخورداری از شهرت جهانی، بزرگ‌ترین شرکت معماری کره جنوبی نیز محسوب می‌شود.

مجموعه هیریم، 15 شعبه و بیش از 1400 کارمند در سراسر جهان دارد. شعبه‌های این شرکت در عربستان، مالزی، ویتنام، قطر، کامبوج و غیره فعالیت می‌کنند. شرکت هیریم در سال گذشته، ترمینال مسافربری فرودگاه بین‌المللی اینچئون را طراحی و اجرا کرد و با همین پروژه، جایزه بین‎المللی معماری را به خودش اختصاص داد. طراحی و ساخت استادیوم الثمامه قطر نیز حاصل تلاش‌های متخصصان همین شرکت معتبر معماری است.

4. مجموعه AECOM؛ یکی دیگر از بهترین شرکت‌های معماری جهان

شرکت آمریکایی AECOM یکی از بهترین شرکت‌های معماری در جهان است که تاکنون چندین بار از سوی مجله «Fortune» به عنوان یکی از تحسین‌برانگیزترین شرکت‌های جهان شناخته شده است. این شرکت در کنار کارهای طراحی و معماری، کارهای مهمی مثل باستان‌شناسی و مدیریت ریسک هم انجام می‌دهد.

شرکت AECOM رسماً در سال 1990 تأسیس شد؛ اما باید بدانید که این شرکت از ادغام شرکت‌های مختلفی به وجود آمده است که سابقه برخی از آن‌ها به 120 سال قبل می‌رسد. در سال 2007 مسئولان و مدیران این مجموعه تصمیم گرفتند شرکت مورد بحث را وارد بورس نیویورک کنند. در حال حاضر این شرکت، یکی از ارزشمندترین شرکت‌های معماری جهان محسوب می‌شود. مجموعه مذکور بیش از 52 هزار کارمند در سراسر جهان دارد و در بیش از 150 کشور جهان فعالیت می‌کند.

5. شرکت HDR؛ مجموعه‌ای تخصصی با بیش از 200 دفتر در 13 کشور جهان

یکی دیگر از شرکت‌های برتر جهان در زمینه معماری، شرکت آمریکایی HDR است. این شرکت از سال 1917 تاکنون در صنعت ساختمان و معماری فعالیت می‌کند و بیش از 200 شعبه و دفتر در 13 کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی، آسیایی و استرالیا دارد.

شرکت HDR فقط در زمینه ساختمان و معماری فعالیت نمی‌کند و حوزه‌های محیط زیست و مهندسی را هم به حوزه کاری خود افزوده است. با نگاهی به نمونه‌کارها و پروژه‌های جذاب این کشور در اینترنت می‌تواند به میزان تخصص و سابقه متخصصان و طراحان این مجموعه پی ببرید.

شرکت معماری شیپ؛ مجری انواع و اقسام پروژه‌های معماری و دکوراسیون داخلی

در این مقاله با 5 شرکت برتر معماری و طراحی دکوراسیون داخلی در ایران و جهان آشنا شدیم و سعی کردیم یک سری اطلاعات جزئی در مورد هر کدام از این شرکت‌ها ارائه دهیم.

در صورتی که قصد دارید منزل یا محیط اداری و کاری خود را بازطراحی و بازسازی کنید، پیشنهاد می‌شود که از شرکت‌های معتبر و حرفه‌ای کمک بگیرید؛ چون این شرکت‌ها، تجربه و دانش تخصصی لازم را در این عرصه دارند و می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

شرکت طراحی و معماری شیپ یک مجموعه‌ی حرفه‌ای است که در زمینه‌های مختلف معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند. این شرکت تخصص خاصی در طراحی مطب و کلینیک دارد و نمونه‌های متعددی از پروژه‌های انجام شده‌اش را در وب‌سایت خود ارائه کرده است. شرکت شیپ با توجه به نیازها و سلیقه‌های مشتریان خود، فضاهایی زیبا، کارآمد و متناسب با سبک و تخصص پزشک خلق می‌کند. این شرکت همچنین در زمینه‌های دیگر مانند طراحی اداری، ویلا، مسکونی، تجاری، فرهنگی و ورزشی نیز پروژه‌های موفقی داشته است.

یکی از بهترین شرکت‌های ایرانی برای اجرای پروژه‌های طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی، شرکت معماری شیپ است که از سال 1384 تاکنون دارد در بازار ایران فعالیت می‌کند و متخصصان این مجموعه، تجربیات درخشانی در عرصه کاری خود کسب کرده‌اند. در صورت تمایل به واگذاری پروژه معماری و دکوراسیون داخلی خود به متخصصان و کارشناسان مجموعه شیپ، کافی است با شماره 88609980-021 تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و پروژه‌های انجام‌شده توسط این شرکت، کافی است به وب‌سایت shapedesign.ir مراجعه کنید.