اقتصادیبرترین های کسب و کار

كرايه ون با راننده برای ترانسفر فرودگاه امام

اجاره ون در فرودگاه امام خمینی

در بین بزرگراه تهران _ قم و در سی کیلومتری شهر تهران، فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار دارد. این فرودگاه نقطه ی شروع سفر به سایر مناطق ایران و دیگر کشورهاست. برای رسیدن به این فرودگاه درصورتی که تعداد اعضای خانواده و یا دوستانی که شما را همراهی می کنند زیاد باشد، این امکان وجود دارد تا با کرایه ون در فرودگاه امام خمینی و با خیال آسوده و در ساعت مقرر به پرواز خود برسید. البته شرایط اجاره ون در فرودگاه امام خمینی، شرایط مخصوص به خود را دارد که ادامه توضیح خواهیم داد.

همان طور که می دانید اگر جمعیت افراد بیش از 5 نفر باشد مقرون به صرفه نیست که با دو یا سه خودروی سواری مسافت منزل تا فرودگاه و یا بالعکس را طی نمایید. بی تردید یکی از ارزان ترین راه ها جهت رسیدن به فرودگاه امام خمینی برای جمعیت های بالا، استفاده از خودروهای اجاره ای ون خواهد بود.

اهمیت اجاره ون در فرودگاه امام خمینی

از خدمات حمل ونقل لوکس جهت استقبال از میهمانان مهم در فرودگاه امام خمینی، اجاره ون است که شرکت تهران رنت ون به خوبی این خدمات را ارائه می نماید. همان طور که می دانید فرودگاه امام خمینی از پر پروازترین فرودگاه های بین المللی در ایران است. برای پروازهای داخلی نیز با اختلاف اندک در رتبه دوم بعد از فرودگاه مهرآباد قرار دارد.

مدیران و رؤسای شرکت ها و افراد مهم سیاسی و همچنین میهمانان خارجی ازجمله افرادی هستند که از خدمات ون تشریفاتی استفاده می نمایند. همچنین با توجه به مطالبی که در قسمت های قبل گفته شد، افرادی که با جمعیت های بالا عازم سفر هستند می توانند از این خدمات بهره مند گردند.

در جریان هستید که هر فرد برای سفر حتماً تعدادی چمدان و ساک همراه خود دارد که فضای زیادی را اشغال خواهد نمود؛ بنابراین در اینجا به اهمیت اجاره ون در فرودگاه امام خمینی پی خواهید برد. چون شما به طور مثال با کرایه یک ماشین لوکس ژاپنی، می توانید به آسانی و راحتی به سفر خود بپردازید و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسید.

شرایط اجاره ون در فرودگاه امام خمینی

شرایط اجاره ون در فرودگاه امام خمینی در شرکت تهران رنت ون با توجه به نوع ون و نوع خدمات دریافتی مشخص گردیده و دریافت می شود. تابعیت و شرایط فرد اجاره کننده خودرو، ازجمله فاکتورهایی است که بر روند کار تأثیرگذار است.

• اجاره ون بدون مدرک

ون ها اغلب با راننده بوده و بنابراین برای اجاره کردن ون به مدرک خاصی نیاز نیست. نماینده شرکت به عنوان راننده در خودرو حضور دارد و همه مسئولیت های خودرو به عهده ایشان خواهد بود. پس شرایط اجاره ون در فرودگاه امام خمینی بسیار آسان بوده و کرایه خودرو به صورت کیلومتری و ساعتی محاسبه می گردد. در هنگام اجاره ون کارشناسان شرکت ما، عکس بلیت پرواز شما را تحویل می گیرند.

• تیم پشتیبان تهران رنت ون

در کل هماهنگی های پرواز به عهده تیم ما تهران رنت ون بوده که با استعلام ساعت پرواز، راننده در گیت با یک پلاکارد که نام شما روی آن درج شده منتظر شما می ماند. سایت تهران رنت ون امکان جستجوی خودرو بر اساس نیاز شما را چه ازنظر نوع خودرو و چه ازنظر قیمت ارائه خواهد داد. البته با توجه به این که ترانسفر را نمی توان روی بلیت هواپیما خرید بنابراین برای استفاده از خدمات ترانسفر لازم است که به مؤسسه اجاره خودرو رجوع نمایید.

مزایای استفاده از ون فرودگاهی به جای تاکسی های شخصی

  • قیمت مقرون به صرفه و صرفه جویی در هزینه ها نسبت به تاکسی های شخصی
  • ایمنی بالا
  • صندلی های راحت
  • ظاهر لوکس و شیک
  • مصرف سوخت پایین
  • جلوگیری از ترافیک و شلوغی خیابان ها

ون های مخصوص ترانسفر مهمان های خارجی

تا به حال برای مهمانان خارجی از خودروهای لوکس استفاده کرده اید؟ مهمانان خارجی به دلایل متنوعی به ایران سفر می کنند: توریست ها که برای دیدن جاذبه های گردشگری به ایران می آیند چراکه ایران مناظر دیدنی و حیرت انگیزی زیادی دارد و تاریخ و بناهای تاریخی غنی .و یا سفیران و مهمانان دولتی که برای کنفرانس ها و… در ایران جمع می شوند. در این بین اولین چیزی که به چشم یک مسافر خارجی می آید امکانات و ترانسفر فرودگاهی است پس باید نهایت دقت را به خرج بدهیم و از یک خودروی لوکس و با امکانات ویژه استفاده کنیم .

از جمله ون های لوکس می توان به

۱- مرسدس بنز مارکوپولو اشاره کرد که یک ظاهر فوق العاده لوکس و شیک دارد، و بسیار راحت و دارای امکانات بسیار بالایی برای ون ترنسفر فرودگاهی می باشد.

۲- یکی دیگر از ون ها که برای مسافران و ترنسفر فرودگاهی مهمانان خارجی استفاده  میشود ون بنز ویتو است که ۲+۴ نفر ظرفیت دارد که مبل چرمی رو به روی هم دارد .

۳- ون هیوندای اچ ۳۵۰-۱۳ نفره که ساخت کشور کره می باشد و تمام امکانات رفاهی یک ون راحت و ایمن را مانند سیستم های سرمایشی گرمایشی ، صندلی های راحت و … را دارد.

به تعداد نفرات و جایگاه مهمانان دقت کنید. از فرودگاه به هتل می روند یا به قصد گردشگری آمده اند و باید خودرویی مناسب کمپ و گردشگری انتخاب کنید. در شرکت تهران رنت ون تمامی ون های نام برده شده برای استفاده و ترنسفر مهمانان خارجی شما آماده و موجود می باشد در ضمن اینکه با توجه به وجود تعداد بالایی از این نوع ون ها در موسسه شرکت تهران رنت ون قیمت کرایه ون ها مناسب و به صورت رقابتی با دیگر موسسات می باشد.

جای بار برای ون های فرودگاهی

یکی از مهم ترین مسائلی که در انتخاب نوع ون برای مسافران اهمیت دارد میزان بار و چمدان های آنان می باشد. با توجه به گسترش روابط بین کشور ها تهران مقصد بسیاری از گردشگران و سیاست مردان می باشد که هر کدام با توجه به نیازهایشان مقدار بار متفاوتی دارند که باید برای جا سازی و سامان دهی آن ها برنامه ریزی کرد و ونی را انتخاب کرد که جای بار مناسب داشته باشد.

در ترانسفر فرودگاهی یکی دیگر ازمشخصاتی که خیلی به چشم می آید به روز بودن و تمیزی ون ها می باشد زیرا اکثر مسافران خارجی که در پرواز مسیر طولانی را پیمودند توقع یک ماشین و ون ترنسفر فرودگاهی با کیفیت ، تمیز ، مدرن و صندلی های راحت را دارند تا در حین رسیدن به مسیر استراحت کنند و خستگی مسیر را از تن بیرون کنند در عین اینکه نگران وسایل و تمیزی لباس هایشان نباشند.

برای اجاره ون ترانسفر فرودگاهی حضور یک راننده مطمئن و قابل اعتماد که مهارت رانندگانی بالایی برای کنترل ماشین در مسیر های شهری شلوغ را داشته باشد بسیار حائز اهمیت می باشد در ضمن اینکه  باید مسیر را به خوبی بلد باشد تا مسافر را با تمام خستگی در شهر سرگردان نکند و بدون دردسر مسافر را به مسیر مورد نظر برساند و شان مسافر حفظ شود. در انتخاب راننده دقت کنید و اگر توریستی دارید که زبان فارسی را نمیداند از رانندگانی استفاده کنید که به زبان های دیگر تسلط کافی داشته باشند تا بتوانند با توریست ارتباط برقرار کنند .البته این رانندگان بیشتر برای توریست های دولتی و سرویس های تشریفاتی به خدمت گرفته می شوند و امتیاز بالایی به حساب می آید.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.