اقتصادیبرترین های کسب و کار

چه سایتی اسپرسو ساز مباشی دارد؟

اسپرسوساز و قهوه ساز مباشی + 36 مدل + گارانتی و قیمت عالی

نوشیدن قهوه از زمان های قدیم تا کنون یکی ازعادت های انسان ها تبدیل شده است و امروزه دم کردن یک قهوه خوب کار بسیار دشواری است و حتماً باید از یک اسپرسوساز و یا قهوه ساز با کیفیت استفاده کنید تا بتوانید قهوه مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت موجود دم کنید تا نیازی به رفتن به کافه نداشته باشید. یکی از اسپرسوسازها و قهوه سازهای معروف در بازار که عملکرد بسیار خوبی دارد و به‌راحتی می‌تواند انواع قهوه را دم کند، اسپرسو ساز مباشی می باشد که در این مقاله قصد معرفی کامل این اسپرسوساز داریم. لیست قیمت دستگاه اسپرسو ساز مباشی نیز در انتهای مقاله آمده است.

اسپرسو ساز و قهوه ساز مباشی

همانطور که می دانید اسپرسوساز ها دستگاه های جدیدی هستند که امروزه برای تهیه قهوه و یا اسپرسو مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می گیرد که از مزیت های بزرگ این دستگاه این است که شما می توانید به راحتی بالاترین کیفیت قهوه را در منزل و محل کار خود دم کنید.

 دلیل معروف بودن اسپرسو ساز ها به دلیل کیفیت بسیار بالا و خوش طعم کردن قهوه است و می‌توان نتیجه گرفت قهوه ساز ها و اسپرسو ساز ها کارکرد بسیار متفاوتی دارند و اجزای تشکیل دهنده آن ها با سایر قهوه‌ساز آن متفاوت است تا بتوانند قهوه مورد نظر شما را دم کنند. سرعت دم کردن اسپرسو و یا قهوه در این دستگاه ها به خصوص در مدل های قهوه ساز مباشی بسیار کم است و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین اسپرسو را به شما تحویل می دهد.

خرید اسپرسو مباشی

همانطور که اشاره شد دستگاه های اسپرسو ساز امروزی بسیار پیشرفته شده اند و می توانند بهترین کیفیت قهوه را به شما تحویل دهند. جالب است بدانید که کمپانی ها و شرکت های زیادی اقدام به تولید دستگاه های اسپرسو ساز و قهوه ساز کردند که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند.

یکی از اسپرسو ساز های معروف در بازار ایران که طرفداران مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است و تمامی مصرف کنندگان آن از عملکرد این اسپرسو ساز راضی هستند اسپرسو ساز ،مباشی است. اسپرسو ساز مباشی ساخت برند معروف مباشی ژاپنی می باشد که این شرکت کار خود را در سال ۲۰۱۲ با تولید محصولات با کیفیت بالا آغاز کرده است و امروزه به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده اسپرسو ساز و قهوه ساز در جهان تبدیل شده است.

انواع اسپرسو ساز مباشی

اسپرسو ساز مباشی مانند سایر اسپرسو ساز ها دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد که هرکدام قابلیت‌هایی دارند و بر اساس آن قابلیت ها قیمت گذاری بر روی محصولات مباشی انجام میشود. اولین نوع از اسپرسو ساز های مباشی اسپرسو ساز خانگی این برند است که همه روزه میتوان از آن استفاده کرد.

با استفاده از این اسپرسوساز دیگر نیاز به رفتن به کافه و نوشیدن یک فنجان قهوه ندارید، زیرا می توانید در هر ساعت و در هر موقع قهوه مورد علاقه خود را به راحتی و با بالاترین کیفیت دم کنید. قهوه ها و اسپرسو های تهیه شده توسط این دستگاه طعم بسیار عالی دارد و معمولاً اسپرسو ساز های خانگی تولید شده توسط این برند از قطعات با کیفیت ساخته شده اند و به گفته مصرف‌کنندگان عمرمفید بسیار بالایی دارند.

نوعی دیگر از اسپرسوساز مباشی به گفته شرکت تولید کننده این محصول جزء پرفروش ترین آنهاست، اسپرسو ساز نوع کپسولی می باشد. اسپرسو ساز مباشی نوع کپسولی همان‌طور که از نامش معلوم است با استفاده از یک کپسول هوشمند کار می کند و همچنین کیفیت فوق العاده ای دارد. این دستگاه پرقدرت بدین‌صورت کار می‌کند که پس از اینکه شما با استفاده از کپسول قهوه را فشرده کردید آن قهوه وارد مخزن اسپرسو ساز می شود و بعد از انجام این کار شما می توانید بلافاصله قهوه رامیل کنید.

نوع دیگر اسپرسو ساز مباشی مدل مینی می باشد و مخصوص کسانی است که می‌خواهند در سفر قهوه بنوشند. این دستگاه جالب و باورنکردنی در واقع نوعی اسپرسوساز پرتابل و قابل حمل می باشد که شما می توانید در هنگام سفر بدون نیاز به هیچ گونه برقی استفاده کنید. از نکات مثبت و مزیت اسپرسو ساز پرتابل مباشی این است که وزن بسیار کمی دارد و شما می توانید از آن حتی در هنگام کوهنوردی و مسافرت های دوستانه هم استفاده کنید تا بتوانید در هر لحظه قهوه موردنظر خود را دم کنید.

آخرین نوع اسپرسو ساز مباشی، اسپرسو ساز از نوع برقی توسط این برند تولید شده است. این قهوه‌ساز همانگونه که از نامش پیداست با استفاده از نیروی برق کار میکند و فقط برای استفاده در مکان های ثابت مناسب می باشد و شما با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توانید کافه خانگی کوچک داشته باشید. علاوه بر آن از اسپرسو ساز مباشی مدل برقی هم می توانید در کافه های خود استفاده کنید.

انواع اسپرسوساز مباشی

طراحی اسپرسوسازهای مباشی همانند سایر اسپرسوسازها  بر اساس کارکرد و قابلیت ها در گروه های مختلفی قرار می گیرد که عبارت است از:

اسپرسوسازهای خانگی

اسپرسوسازهای خانگی دستگاه هایی هستند که هر روزه برای ما کاربرد دارند. با وجود این اسپرسوسازها دیگر نیازی به کافه نداریم و می توانید در کمترین زمان قهوه مورد علاقه خود را تهیه کنیم. طعم قهوه های تهیه شده با این دستگاه بسیار عالی است و طرفداران بسیاری دارد. این دستگاه باید بدنه ای قوی داشته و از قطعات باکیفیتی تولید شده باشد. شما می تواند بر اساس نیاز خود هر نوع از اسپرسوساز مباشی را مد نظر دارید انتخاب کنید.

نوع کپسولی

اسپرسوسازهای کپسولی همان طور که از نامشان پیداست با استفاده از کپسول کار می کند و کیفیت بسیار بالایی دارد. این دستگاه حرفه ای بدین صورت عمل می کند که پس از این که قهوه به وسیله کپسول فشرده شد، وارد مخزن دسنگاه می شود و شما بلافاصله می توانید این قهوه را میل کنید.

نوع مینی

این دستگاه برای افرادی که عادت به میل کردن قهوه در سفر دارند بسیار مناسب است. در واقع این اسپرسوسازها از نوع پرتابل بوده و بدون نیاز به برق کار می کند. این دستگاه سبک بوده و وزن کمی دارد و می توانید در هنگام کوهنوردی و مسافرت های دوستانه این اسپرسوساز را با خود به همراه داشته باشید و قهوه داغ میل کنید.

نوع برقی

این اسپرسوسازها برخلاف نمونه های قبلی با استفاده از نیروی برق کار می کند و برای مکان های ثابت مناسب است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید کافه خانگی کوچکی داشته باشید و هر زمان که تمایل به مصرف قهوه داشتید به راحتی نوشیدنی مورد نیاز خود را تهیه کنید. اسپرسوسازهای برقی بسیار حرفه ای عمل می کنند و برای کسب و کارها و کافه ها مناسب هستند.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.