تعمیرات مبل در شهر تهران و کرج چگونه است | 09102006753

وظیفه تعمیراتی مبل چیست؟

قسمتی از وظایف یک رویه کوب مبل، رویه کوبی مبلمان قدیمی و از کار افتاده است. فراموش نکنید که پیش از اقدام به رویه کوبی، باید ابتدا تعمیرات لازم صورت گیرد. به عنوان مثال اگر قسمتی از مبل دچار شکستگی شده باشد، باید اول آن بخش را تعمیر کرد. همچنین در زمان تعمیر بهتر است که اسفنج های موجود نیز تعویض گردند. علاوه بر تمامی موارد مذکور، بررسی فنر و تسمه ها نیز از وظایف مهم رویه کوب می باشد.

در صورتی که قصد نوسازی مبل خود را با حداقل هزینه داشته باشید، می توانید از خدمات رویه کوبی مبل استفاده کنید. این امر باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد. زیرا با اعمال تعمیرات لازم بر روی مبلمان های قدیمی، دیگر نیاز به خرید مبل های تازه نخواهید داشت. برای شروع کار رویه کوبی، باید اول روکش پارچه ای مبل را شکافت و پارچه را جدا نمود.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

ایا تعمیر مبل به صرفه است | تعمیر مبل استیل در منزل | تعمیر مبل در منزل کرمانشاه

چرا تعمیرات مبل امری ضروری است؟

از دیگر دلایلی که بسیاری از مردم به تعمیرات مبل روی می آورند این است که گاهی ممکن است شخص مبلی را خریداری کند و در زمان خرید از آن راضی باشد اما پس از گذشت مدت کوتاهی دیگر آن ها را مناسب منزلش نداند و یا به قول مربوط رنگ و یا مدل مبل دلش را بزند اما به دلیل زیاد بودن قیمت مبل نتواند در یک سال دوباره هزینه کند و مبل های جدیدی را تهیه کند به همین دلیل تعمیرات مبل و تعویض پارچه مبلی چاره کار او خواهد بود.

قیمت تمام شده تعمیر مبل چقدر است؟

قصد دارید پارچه روی مبلمان را عوض کنید یا دسته‌ها هم نیاز به تعمیر دارند؟ جنس پارچه پیشنهادی‌تان چیست؟ سبک مبلمان چطور؟ پاسخ به این پرسش‌ها هزینه تعمیر مبل را برای شما مشخص‌تر می‌کند. عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر مبل عبارت‌اند از:

  • جنس پارچه
  •  نوع مبلمان
  • تعداد مبلمان
  •  وضعیت فعلی فوم‌ها و فنرها
  • وضعیت چوب‌های به کار رفته
  • محل تعمیر مبل

تمامی این ها روی هزینه مبلمان شما تاثییر میگذارند و هزینه تعمیر مبلمان شما به مبل شما بستگی دارد و برای هرکسی قیمتی متفاوت است

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

نجاری در تعمیرات مبل چگونه است؟

اگر چنانچه نیاز به نجاری دارید و قصد دارید یک نجاری با کیفیت و با صرفه را تجربه کنید باید نکاتی ریز را رعایت کنید . نجاری مبل با کیفیت تنها در صورتی انجام می شود که نجار در حرفه خود از تجربه و همچنین تخصص بالا بهره مند باشد، در تعمیرات نیز باید قبل ازانجام هر مرحله ای مبلمان شما مورد بازرسی قرار بگیرد تا مطمئن شویم که از نظر نجاری و اسکلت بنده کاملا سالم و قابل ارزش است.

ایا تعمیر مبل به صرفه است | تعمیر مبل استیل در منزل | تعمیر مبل در منزل کرمانشاه

رنگکاری در تعمیرات مبل چیست؟

تغییر در ظاهر مبلمان تاثیر مستقیمی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل دارد. امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت مبلمان، تعویض آنها تصمیم مناسبی نیست. بلکه با خدماتی مانند تغییر رنگ مبلمان قدیمی یا رنگ کاری مبل می توانید با هزینه های نسبتا کمتر، ظاهر آنها را نونوار کنید. رنگ آمیزی مجدد لوازم چوبی از جمله راه های اقتصادی برای ایجاد تغییرات مثبت و زیبا در تمام لوازم چوبی منزل است. لوازم چوبی منزل مانند تختخواب، میز نهارخوری و غیره ممکن است طی مرور زمان زیبایی اولیه را نداشته باشند.

به این ترتیب نیاز به تغییر رنگ مبل یا نقاشی میز ناهارخوری می باشد. در این مواقع باید به دنبال بهترین کارگاه رنگ کاری چوب باشید. تا از خدمات رنگ چوب برای رنگ کاری مبل چوبی، رنگ کاری میزناهار خوری، مبل استیل، رنگ کاری سرویس خواب و غیره بهره مند شوید. امروزه می توانید در مواردی از خدمات رنگ آمیزی مبلمان در منزل نیز بهره مند شوید تا زیبایی دوباره ای به لوازم منزلتان ببخشید.

تعمیرات مبل راحتی چگونه است؟

مبل راحتی به دو مدل تقسیم بندی می شود، مدلی که کاملاً راحت بوده و برای استراحت کاربرد زیادی دارد و دیگری نیمه راحتی می باشد که تقریباً می توان گفت تا حدی رسمی می باشد و برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از مبل ها طراحی های بسیار زیبایی دارند که از پارچه های متنوعی استفاده می کنند.
تعمیر مبل راحتی در صورتی که توسط افراد با تجربه انجام شود، می تواند یکی از به صرفه ترین و کم هزینه ترین روش ها به جای تعویض مبل باشد که تنها با چند اقدام می توانید دوباره زیبایی و استحکام به مبل خود ببخشید و تا مدت زیادی از آن استفاده نمایید

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

تعمیرات مبل استیل قدیمی

هزینه تعمیرات مبل استیل و مبلمان سلطنتی، از مبل‌های راحتی بیشتر است. این اختلاف قیمت، به دلیل وجود ظرافت‌های بیشتر در رویه کوبی و بدنه اصلی مبل است. البته این دلیل، منطقا نباید شما را از تعمیر این نوع از مبلمان منصرف کند. زیرا اولا تعمیرات مبل استیل بسیار به صرفه‌تر خرید یک ست نوع از آن است.

درواقع اگر کلاف مبل شما سالم است یا عیب و ایرادات جزئی دارد، تعمیر آن چه به جهت نوسازی و تنوع و چه به جهت بهبود کاربری، کاملا منطقی به نظر می‌رسد. دلیل دومی که تعمیر مبل استیل را معقول جلوه می‌دهد این است که مبلمان استیل پس از تعمیر می‌توانند مجددا تا سال‌ها برای شما کار کنند و عمر ثانویه آن‌ها از دیگر انواع مبلمان، برای مثال از مبل راحتی، بیشتر خواهد بود.

ایا تعمیر مبل به صرفه است | تعمیر مبل استیل در منزل | تعمیر مبل در منزل کرمانشاه

تعویض ابر و فوم

تعمیر فرو رفتگی مبل از پر تقاضاترین خدمات تعمیرات مبل محسوب می شود زیرا اکثر اسیب های وارده به مبل در نهایت به فرو رفتگی در نشیمنگاه یا پشتی ان ختم می شوند.

تعمیر فرو رفتگی مبل را می توان مهم ترین بخش تعمیر مبل معرفی کرد و اگر زمانی مبل شما نرمی کافی را ارائه نداد باید به فرو رفتگی ها ایجاد شده روی ان دقت کنید.

 جالب است بدانید که تعمیر فرو رفتگی مبل مختص به مبلمانی خاص نیست و شما با هر نوع مبلمانی که در محل کار یا خانه دارید به این سرویس شرکت تعمیرات مبل نیاز پیدا خواهید کرد.

مراحل سفارش برای تعمیرات مبل

و در آخر شما لایق بهترین خدمات هستید و زمانی که برای زیبایی دکوراسیون خود ارزش قائل هستید و هزینه ای برای ان میکنید قطعا توقع بهترین کیفیت را دارید، در اینجا ما مجموعه تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک را به شما معرفی میکنیم برای معرفی این مجموعه نیازی به تعریف و تمجید نیست تنها کافیست نگاهی به نمونه کار های انها در وبسایت خانه شیک بیاندازید تا متوجه شوید که در اصل تعمیرات مبل یعنی چه.