اقتصادیبرترین های کسب و کارعمومی

بهترین راهکارهای استفاده از کرم پودر برای روشن و درخشان نمودن پوست

انواع کرم پودر براق کننده

 کرم پودر لاکچری کوین هم مانند همه لوازم آرایشی انواع مختلفی دارد؛ از جمله: پودر هایلاتر، هایلایتر مایع، کرم هایلایتر و استیک هایلایتر که قبل از خرید کرم پودر براق کننده صورت لازم است آن‌ها را بشناسید.

استفاده از  کرم روز و شب لاکچری کوین به دلیل راحتی در استفاده، متداول‌تر است و به طور کلی استفاده از انواع آن تفاوت چندانی در ظاهر آرایش شما ایجاد نخواهد کرد. البته اگر پوست چرب و یا مختلط دارید، برای جلوگیری از جوش زدن پوست صورتتان، استفاده از انواع هایلایتر پودری را به شما پیشنهاد می‌دهیم که دارای کمترین میزان چربی هستند. اما اگر پوست خشکی دارید، بهترین گزینه هایلایترهای کرمی و مایع هستند.

هایلاتر جامد: پس از کانتورینگ صورت و زیر سازی پوست، بهتر است مقداری پودر تثبیت کننده استفاده کنید و سپس به سراغ هایلایتر جامد بروید و از آن برای برجسته کردن و جلوه دادن برای قسمت‌های مورد نظر استفاده کنید. سپس می‌توانید آن را با براش معمولی آرایشی و یا انگشت خود به آرامی پخش کنید.

هایلاتر پودری: پس از انجام زیرسازی می‌توانید فقط با کمک یک فرچه مناسب و هایلایتر پودری، آرایش خود را به زیبایی به اتمام برسانید. نکته مهم درباره استفاده از فرچه، اندازه مناسب آن است. از فرچه‌های متوسط برای پوشش گسترده‌تر (گونه‌ها) و از فرچه‌های نوک تیز برای درخشنده کردن مناطق باریک و کوچک مانند نوک بینی و بالای قوس لب استفاده می‌شود.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

 کرم لاکچری کوین: اگر ظاهری براق‌تر و درخشنده‌تر از همیشه می‌خواهید به سراغ این نوع هایلایتر بروید. این هایلایتر به دلیل فرمولاسیون فشرده، دارای رنگ دانه‌های بیشتری نسبت به سایر انواع هایلایتر‌ها است؛ بنابراین باید آن را بصورت کم‌کم و لایه لایه روی صورت خود بزنید؛ تا به درخشندگی مورد نظر خود برسید.

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

هایلاتر مایع: این نوع هایلایتر از انواع محبوب هایلایترها است و استفاده از آن درخششی دلپذیر و ملایم به صورتتان خواهد بخشید. از پخش شدن زیرساز آرایشتان بعد از استفاده از این نوع هایلایتر، نترسید! کافی است به موقع آن را با اسفنج‌های بلندر و یا حتی انگشت خود با ضربه‌های آرام روی پوست پخش کنید.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

چه رنگی از کرم پودر براق کننده صورت برای پوست شما مناسب است؟

نکته مهم قبل از خرید کرم پودر براق کننده صورت و استفاده از انواع هایلایترها، انتخاب رنگ مناسب و شبیه به رنگ پوست صورتتان است. به طور کلی رنگ پوست شما در یکی از پنج قسمت طیف رنگی پوست قرار می‌گیرد که با توج به آن باید رنگ هایلایتر را انتخاب کنید.

پوستهای بسیار روشن و سفید: اگر رنگ پوست شما جزء  این طیف رنگی است، به دلیل سردی بیشتر در تناژ پوست خود، بهترین رنگ‌های پیشنهادی کرم پودر براق کننده صورت برای شما، رنگ‌های طیف نقره‌ای، طیف مرواریدی و یاسی روشن است.

حتما ببینید:‌

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

پوستهای گندمی: اگر پوست شما در این طیف رنگی پوست قرار دارد؛ امکان اشتباه در خرید هایلایترهای بسیار گرم و یا بسیار سرد برای شما بیشتر خواهد بود. پیشنهاد ما برای بهترین رنگ کرم پودر براق کننده صورت شما، طیف‌های هلویی و رزگلد خواهد بود تا گرمی و درخشندگی دلپذیری به پوست شما بدهند.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

پوستهای سبزه ملایم: اگر پوست سبزه زیبایی دارید؛ باید در استفاده از کرم پودر‌های براق کننده صورت با تناژ سرد (رنگ های روشن و مرواریدی) احتیاط کنید. بهترین رنگ‌های پیشنهادی ما برای شما، رنگ‌های با تناژ گرم و ملایم مانند صورتی روشن و هلویی هستند.

پوستهای سبزه تند: رنگ پوست شما از دسته سبزه تند است؟ باید به سراغ رنگ‌های برنز و طلایی بروید؛ تا گرمی و زیبایی پوست خود را چند برابر کنید.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

پوستهای خیلی تیره (سیاه پوست): اگر پوست شما در آخرین قسمت از طیف رنگی پوست قرار دارد؛ باید بدانید با اینکه در انتخاب انواع کرم پودرها و کانسیلرها دستتان باز است؛ اما در انتخاب کرم پودر براق کننده صورت بهتر است از طیف های طلایی و یا مسی استفاده کنید. در غیر این صورت استفاده از هایلایترهای بسیار روشن، موجب خاکستری و مصنوعی شدن چهره‌تان می‌شود.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

کرم پودر براق کننده فقط برای صورت استفاده میشود؟

ما در آرایش حرفه‌ای تلاش می‌کنیم؛ تا هرچه بیشتر نقاط قوت صورتمان را برجسته و نقاط ضعف صورتمان را پنهان کنیم. هدف از استفاده از کرم پودر براق کننده صورت یا همان هایلایتر هم غیر از این نیست. به طور کلی برای برجسته‌‌سازی استخوان گونه، چانه، گوشه داخلی چشم‌ها، استخوان برجسته زیر ابروها، نوک بینی و قسمتی از پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما انتخاب هرکدام از این قسمت‌ها برای هایلایت کردن، بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد. البته توجه داشته باشید که برای جلوگیری از نمایان شدن بیشتر چروک‌ها، در قسمت خط لبخند و گوشه‌های خارجی چشم‌ها از هایلایتر استفاده نکنید. به طور کلی می‌توان اینطور خلاصه کرد که هر قسمتی از صورت را که حین زیرسازی و کانتورینگ، روشن کرده بودید، می‌توانید هایلایت کنید.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

 نکات استفاده از کرم پودر براق کننده صورت

بهتر است قبل از خرید کرم پودر براق کننده صورت به این چند نکته توجه داشته باشید:

  • در صورت داشتن زیرساز و تمایل به استفاده از رژ گونه، کرم پودر براق کننده صورت را بعد از قرار دادن این اقلام روی صورت خود، استفاده نمایید.
  • بهتر است بعد از استفاده از هایلایتر دو الی سه بار از اسپری فیکساتور برای ماندگاری بیشتر آرایش خود استفاده کنید.
  • مهم‌ترین نکته در استفاده از کرم پودر براق کننده صورت میزان استفاده به جا و مناسب از آن است. استفاده بیش از حد از هایلایتر موجب عجیب و غیر واقعی شدن آرایش شما خواهد شد.
  • وجود نور طبیعی در طول روز به شما اجازه می‌دهدکه درخشندگی صورت خود را بیشتر کنید؛ اما توجه داشته باشید که به دلیل وجود نورهای غیرطبیعی و شدیدتر در هنگام شب، حتما درخشندگی صورت خود را در حد طبیعی نگه دارید تا بیش از حد برق نزنید!
  • در صورت پوشیدن لباس یقه باز می‌توانید برای زیبا و برجسته‌تر کردن استخوان‌های ترقوه و سرشانه نیز از هایلایتر استفاده کنید.
  • برای زیبا و طبیعی شدن نتیجه استفاده از هایلایتر، باید به مساحت استفاده از آن توجه زیادی کنید و از قلم موهای مناسب استفاده کنید.
  • اگر شیفته درخشش و زیبایی کرم پودرهای براق کننده شده‌اید؛ اما به هردلیلی کانتورینگ ندارید، می‌توانید بدون نگرانی مقداری کمی از هایلایتر را روی قسمت‌های مورد نظر خود بزنید تا درخشش و زیبایی را به صورتتان ببخشید.
  • از مهم‌ترین کاربردهای این روزهای کرم پودر براق کننده صورت ، استفاده از آن در روش استروبینگ است که بعدا مفصل به آن خواهیم پرداخت.

حتما ببینید:

هایلایتر چیست و چطور از هایلایتر استفاده کنیم

خرید کرم پودر براق کننده صورت را از کجا انجام بدهیم؟

حالا که با یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های آرایش صورت آشنا شدید، حتما به فکر خرید اجناس متنوع و باکیفیت، با قیمت‌های مناسب و گارانتی پرداخت هستید. پیشنهاد ما خرید از اپلیکشین کمدا است. با کمدا علاوه بر خرید آیتم‌هایی تخفیف‌دار، می‌توانید اجناس نو و یا در حد نو خود را نیز با قیمت مناسب بفروشید. در ادامه  برای خرید کرم پودر‌ براق کننده صورت چند نمونه از انواع موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

حتما ببینید:‌

خرید هایلایتر از کمدا

خرید کرم پودر براق کننده از کمدا

خرید هایلایتر از کمدا

خرید کرم پودر براق کننده از کمدا

استفاده از کانسیلر بجای کرم پودر نی نی سایت | بهترین کرم براق کننده پوست صورت | چگونه کرم پودر تیره را روشن کنیم نی نی سایت

شما از کرم پودر براق کننده صورت استفاده کردهاید؟

اگر به فکر خرید کرم پودر براق کننده صورت افتاده‌اید کدام رنگ و مدل را انتخاب می‌کنید؟ سلیقه شخصی شما برای استفاده از کرم براق کننده صورت چیست؟ می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

چند نوع کرم پودر براق کننده صورت داریم؟

کرم پودر براق کننده صورت هم مانند همه لوازم آرایشی انواع مختلفی دارد؛ از جمله: پودر هایلاتر، هایلایتر مایع، کرم هایلایتر و استیک هایلایتر.

چه رنگی از کرم پودر براق کننده صورت برای پوست شما مناسب است؟

نکته مهم در استفاده از انواع هایلایترها، انتخاب رنگ مناسب و شبیه به رنگ پوست صورتتان است. به طور کلی رنگ پوست شما در یکی از ۵ قسمت طیف رنگی پوست قرار می‌گیرد در ادامه این ۵ نوع را معرفی کرده‌ایم.

کرم پودر براق کننده فقط برای صورت استفاده میشود؟

به طور کلی هایلایترها برای برجسته‌‌سازی استخوان گونه، چانه، گوشه داخلی چشم‌ها، استخوان برجسته زیر ابروها، نوک بینی و قسمتی از پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید کرم پودر براق کننده صورت را از کجا انجام بدهیم؟

پیشنهاد ما خرید از اپلیکشین کمدا است. با کمدا علاوه بر خرید آیتم‌هایی تخفیف‌دار، می‌توانید اجناس نو و یا در حد نو خود را نیز با قیمت مناسب بفروشید